Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

nic nie chodzi tak jak ma zawsze coś się zesra jak serwery przenoszą :facepalm:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ma któryś znajomego na stacji diagnostycznej? na PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:facepalm: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JJ4meqwrM7w#at=75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:facepalm: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JJ4meqwrM7w#at=75

Ludzie codziennie mnie zadziwiają :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nic w kierunku sprężyn się nie dzieje. Siedziałem dziś od 17:30 do 21:30 przy nich. Generalnie dwa tylne komplety mają wymienione osłony i odboje oraz jeden przedni. pojawił się jednak problem. Żaden z amorów nie wraca do górnej pozycji po jego wciśnięciu tak jak tutaj:

Astra G - amortyzator przedni Delphi 99` vs KYB 11` - YouTube

I teraz dylemat. Czy olać te amory i montować same springi na stare amory z 1BA??

Kupno nowych amorów nie wchodzi w grę bo już i tak wydatków w tym miesiącu było sporo, potem wakacje i poszukiwania nowej pracy więc znając życie springi poleżą do przyszłego roku :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

P.S. Tomaszu dzięki za konsultacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje NOWE z supersporta też nie wracają (szkurwajegopierdolonamać) ,jakoś da się na tym objeździć, ja na przyszły sezon dopiero wymienię a te spale fpiz*u!

aa, będziesz się wkurzał, że lewa strona jest koza a prawa siedzi i na odwrót, zależy jak się ułożą, ja miałem jaja jak zakładałem gwint i go regulowałem, przed garażem stał idealnie a po wjechaniu do garażu różnica prawie 1 cm :shock3: a tu i tu równy teren :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje NOWE z supersporta też nie wracają (szkurwajegopierdolonamać) ,jakoś da się na tym objeździć, ja na przyszły sezon dopiero wymienię a te spale fpiz*u!

aa, będziesz się wkurzał, że lewa strona jest koza a prawa siedzi i na odwrót, zależy jak się ułożą, ja miałem jaja jak zakładałem gwint i go regulowałem, przed garażem stał idealnie a po wjechaniu do garażu różnica prawie 1 cm :shock3: a tu i tu równy teren :facepalm:

Super. Znalazłem na forum VW że właśnie nie muszą wracać byle by nie miały przeskoków i stawiały opór w drodze powrotnej. U mnie za to pozostaje jeszcze problem regulacji bo o ile prawa strona puściła i pewnie da się wyregulować twardość to druga nicholery nie puszcza. Jutro jeszcze z tym powalczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...