Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

:hi:Ja też będę w piątek ... więc Artur ... sorry ale tym razem ja wpadam ... :grin:

mam nocki :wink:....ale thx za info :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:siema:

---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

Kto da rade mi dzis lub jutro zrobic logi dynamiczne tylko jedej grupy Turbawy ?? :wink:

Zrobiles cokolwiek czy nadal czekasz na cudowne uzdrowienie?

Musze podkrecic sztange od turbo i chce od razu jak to zrobie zrobic logi zeby niebylo przeladowania na poczatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj najnowszy katalog na razie tylko po niemiecku z fabrycznym tuningiem najnowszego leona... różne felgi zderzaki wydechy pakiety stylistyczne zewnętrzne i wewnętrzne oświetlenia itd. ... masakra... szkoda ze zwykłego polaka nie stać na to żeby pójść do salonu po nówke i sobie skonfigurować i nawymyślać.... te wszystkie nasze auta są takie nudne...

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj najnowszy katalog na razie tylko po niemiecku z fabrycznym tuningiem najnowszego leona... różne felgi zderzaki wydechy pakiety stylistyczne zewnętrzne i wewnętrzne oświetlenia itd. ... masakra... szkoda ze zwykłego polaka nie stać na to żeby pójść do salonu po nówke i sobie skonfigurować i nawymyślać.... te wszystkie nasze auta są takie nudne...

Wysłane z telewizora Note2

Chyba Ci się fora pomyliły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj najnowszy katalog na razie tylko po niemiecku z fabrycznym tuningiem najnowszego leona... różne felgi zderzaki wydechy pakiety stylistyczne zewnętrzne i wewnętrzne oświetlenia itd. ... masakra... szkoda ze zwykłego polaka nie stać na to żeby pójść do salonu po nówke i sobie skonfigurować i nawymyślać.... te wszystkie nasze auta są takie nudne...

Wysłane z telewizora Note2

Chyba Ci się fora pomyliły :decayed:

:grin::grin::grin:

dlatego robimy Mario wszystko, żeby nudne nie były :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj najnowszy katalog na razie tylko po niemiecku z fabrycznym tuningiem najnowszego leona... różne felgi zderzaki wydechy pakiety stylistyczne zewnętrzne i wewnętrzne oświetlenia itd. ... masakra... szkoda ze zwykłego polaka nie stać na to żeby pójść do salonu po nówke i sobie skonfigurować i nawymyślać.... te wszystkie nasze auta są takie nudne...

Wysłane z telewizora Note2

Chyba Ci się fora pomyliły :decayed:

H4mm3r doj**ał do pieca jak zawsze :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew:

No ale ziarno prawdy w wypowiedzi Mario było, nie ma co się porównywać do zachodu.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam temat żeby nie zakładać nowego.

Otóż che wymienić swój stary kluczyk na scyzoryk ori. Kupiłem już "banana" 3 przyciski z a4 2006 i nie wiem jak rozwiązać problem z imo. Mam już docięty grot teraz tylko pozostało zakodowanie imo.

Czy muszę wymienić transponder w tym scyzoryku na czysty czy może da sie go ponownie zakodować?

Wyczytałem na forum że w moim starym kluczyku jest pestka którą koduje się tylko raz a w nowych kluczykach można programować transponder kilkakrotnie. Jak to wygląda w praktyce?

Przełożenie transpondera ze starego kluczyka nie wchodzi w grę bo mam niestety tylko jeden i chciałbym go sobie zostawić jako zapasowy. :wink4:

musisz włożyć nowy transponder i zakodować...one sa wielokrotnego zapisu :wink4:

Pewnie że tak i jestem pewien że idąc do audi po nowe a3 czy nawet a1 też konfiguracji i pakietow jest cale mnóstwo ... szkoda tylko ze nas nigdy na takie konfigurowanie i wymyslanie nie bedzie stac bo cena rośnie podwójnie... to samo jest z najnowszą fabia... można z salonu wyjechać naprawde ciekawie skonfigurowaną sztuką ale ceny....

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Odgrzewam temat żeby nie zakładać nowego.

Otóż che wymienić swój stary kluczyk na scyzoryk ori. Kupiłem już "banana" 3 przyciski z a4 2006 i nie wiem jak rozwiązać problem z imo. Mam już docięty grot teraz tylko pozostało zakodowanie imo.

Czy muszę wymienić transponder w tym scyzoryku na czysty czy może da sie go ponownie zakodować?

Wyczytałem na forum że w moim starym kluczyku jest pestka którą koduje się tylko raz a w nowych kluczykach można programować transponder kilkakrotnie. Jak to wygląda w praktyce?

Przełożenie transpondera ze starego kluczyka nie wchodzi w grę bo mam niestety tylko jeden i chciałbym go sobie zostawić jako zapasowy. :wink4:

musisz włożyć nowy transponder i zakodować...one sa wielokrotnego zapisu :wink4:

Pewnie że tak i jestem pewien że idąc do audi po nowe a3 czy nawet a1 też konfiguracji i pakietow jest cale mnóstwo ... szkoda tylko ze nas nigdy na takie konfigurowanie i wymyslanie nie bedzie stac bo cena rośnie podwójnie... to samo jest z najnowszą fabia... można z salonu wyjechać naprawde ciekawie skonfigurowaną sztuką ale ceny....

Wysłane z telewizora Note2

i znowu pudło......:decayed:

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ładna wersja A1 lub A3 to nie padło no ale każdy ma swój gust :D

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ładna wersja A1 lub A3 to nie padło no ale każdy ma swój gust :D

Wysłane z telewizora Note2

Napisałem padło ?.....pisałem w tym samym kontekście co Hammer ;)

....no...

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...