Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Siema. Powiedzcie mi w Żorach jest miasteczko Twinpiks co o nim sądzicie chciałem z rodziną jechać teraz ma weekend. Warto czy lepiej odpuścić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto ;) tyle z opowieści ...kumpela tam robi i chwali by z dzieciakiem wpaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

dziś 4 raz kraków i czwarty raz ostro było na autostradzie. Masakra jak ludzie nie potrafią jeździć. :facepalm:

Nawet mi nie gadaj... jutro cisnę do Drżkova i muszę jechać baną aż za Wrocław i fajnie by się jechało gdyby nie niektórzy ludzie (bo kierowcami to naprawdę ciężko niektórych nazywać)... Często jeżdżę tam albo na Sazavę i po drodze porażka z innymi :thumbdown:

pomijam że ktoś zajedzie drogę czy coś, albo jak jest wypadek na drugim pasie w przeciwnym kierunku i wszyscy zwalniają nie patrząc co dzieje się przed nimi ale dziś jeden koleś to przeszedł samego siebie jak się dwa wieloryby wyprzedzały a koles z daleka mruga długimi tak jak by to coś zmieniło i do ostatniej chwili leciał na maxa. W ostatniej chwili dał po heblach i zaczęło nim zamiatać dobrze że awaryjny był wolny bo hultaj był by już rozdupczony

A no prawda niektórym się wydaje że jak zapierdalają 180 to to samo jak by jechali 40...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dla napalonej matki 21 tys :D

---------- Post dopisany 29-04-2014 at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2014 at 23:46 ----------

My z Matka jestesmy napaleni na tego Leona Seat Leon 23000.00 PLN. Knurów - otoMoto.pl :decayed:

Ciekawe, Mario celuje w A4 czy seicento :naughty:

Dobry :hi:

Bardziej w cos ala focus :D:D:D

Siemka :hi:

Skoro Ci się aż tak marzy focus to możemy się ewentualnie zamienić, dajesz tego paździerza, dorzucasz do niego z 10k i jakąś fajną koleżankę to oddam Ci moją foczkę :naughty:

PS: Koleżanka max do 20 lat :wink: ze wskazaniem na rudą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dla napalonej matki 21 tys :D

---------- Post dopisany 29-04-2014 at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2014 at 23:46 ----------

My z Matka jestesmy napaleni na tego Leona Seat Leon 23000.00 PLN. Knurów - otoMoto.pl :decayed:

Ciekawe, Mario celuje w A4 czy seicento :naughty:

Dobry :hi:

Bardziej w cos ala focus :D:D:D

Siemka :hi:

Skoro Ci się aż tak marzy focus to możemy się ewentualnie zamienić, dajesz tego paździerza, dorzucasz do niego z 10k i jakąś fajną koleżankę to oddam Ci moją foczkę :naughty:

PS: Koleżanka max do 20 lat :wink: ze wskazaniem na rudą :kox:

teee... Twoja już chyba śpi że Ty takie rzeczy piszesz, co??? :decayed:

:grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyprowadż do Jastrzębia to Ci ją przepalę :wink:

:hi: Hejka

Jak Ty mu przepalisz A4 to niech sobie nowy kpl. hebli szykuje :grin:

Wie ktoś jaki najcieńszy dystans z centrowaniem wchodzi na przednią piastę do B5?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...