Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

a ja się coraz bardziej dołuje...

już ponad 1800 ludzi oglądało moje auto na allegro i żadnego telefonu :confused4:

qr** Pucek nie trzęś tak d*py, tylko spokojnie dalej sprzedawaj. Na pewno znajdzie się chętny. Czas który przeznaczyłeś na sprzedaż auta jest nieco krótki nie uważasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no krótki krótki, na allegro jest dopiero drugi dzień, a już ponad 2000 ludzi go obejrzało, więc nie powinno być źle

no ja i tak przecież tyle rzeczy dorzucam do tego auta że ktoś kto go kupi to albo zrobi z niego miękki wóz drabiniasty albo niski plombo-wypadacz :tongue4:

bo trochę mnie Pelex ten drifciaż zdenerwował :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no krótki krótki, na allegro jest dopiero drugi dzień, a już ponad 2000 ludzi go obejrzało, więc nie powinno być źle

no ja i tak przecież tyle rzeczy dorzucam do tego auta że ktoś kto go kupi to albo zrobi z niego miękki wóz drabiniasty albo niski plombo-wypadacz :tongue4:

bo trochę mnie Pelex ten drifciaż zdenerwował :gwizdanie:

Pucek nie wiedziałem że tak szybko idzie Cię zdenerwować :kox:

Luz ktoś te Twoje padło w końcu kupi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się tak nad nimnie pastwcie bo w końcu go sprzeda za 5 koła ze stresu :przebiegly:

Landryn ty się nie wtrącaj w rozmowe dorosłych :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogólnie to szybko się denerwuje, a już w ogóle jak wiem ile tam wsadziłem a muszę oddać za śmieszne pieniądze

ale nikt nie pobije tego co usłyszałem teraz w niedziele na giełdzie w Rybniku...auto oglądało duuużo ludzi, podobało się ale rocznik odstraszał, nawet nikt na klime nie patrzył, ale chwalili, niż wyjeżdżałem przyszło trzech szpeców, jeden się napalił, a drugi do niego "tego się nie kupuje, to ten pierwszy spytał dlaczego, a on do niego - bo tam co 3 miesiące padają wahacze a to drogi interes" ja mu krótko, "miałeś koleś takie auto kiedyś?" oczywiście wiadomo co usłyszałem, NIE, to mu powiedziałem "to nie pier**l jak się nie znasz" z oburzeniem poszli :polew:

hahahah o 5 kołach to usłyszałem od takiego handlarza, powiedział że za 5 tyś zł to go od ręki bierze, to mu tez krótko, OWSZEM ALE CHYBA ANGLIKA

no i się tez oburzył bo miał golfa 3 diesla, przebieg oczywiście 230 tyś, rocznik 1994 a cena 5500 zł no i nie sprzedał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Pelex co jest jedna wiosna ci doszła i już skaczesz :bicz: i to jeszcze z gnojowozem będzie mi się tu rzucał :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe nie ma to jak brać Turbo Quattro :polew:

Pelex, czyli wychodzi na to że z traktorem to na pole :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe nie ma to jak brać Turbo Quattro :polew:

Pelex, czyli wychodzi na to że z traktorem to na pole :gwizdanie:

Traktor nie traktor ale bokami miedzy filarkami pod Forum to fajnie lata nie PAJACE :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak latałeś że palma Ci odbiła i jeździsz tak wysokim autem :polew:

Ty bokami, a zobaczymy w zimę na parkingu ale z Areny, kto będzie lepiej i efektowniej latał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy Pucek zobaczymy :mysli:

Jeżeli chodzi o prędkość to napewno wam nie dorównam ale o efekty to sie nie martw :no: GuruGuru Ci może potwierdzić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh efekty tam efekty, jak wybadam to auto to też będzie efektownie

ale nie ma co gdybać, pojeździmy i zobaczymy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh efekty tam efekty, jak wybadam to auto to też będzie efektownie

ale nie ma co gdybać, pojeździmy i zobaczymy :kox:

No to prawda zobaczymy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy Pucek zobaczymy :mysli:

Jeżeli chodzi o prędkość to napewno wam nie dorównam ale o efekty to sie nie martw :no: GuruGuru Ci może potwierdzić :wink4:

No z ruszaniem to leży jak każda ośka ale bokiem latał jeszcze lepiej niż w lato to prawda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy Pucek zobaczymy :mysli:

Jeżeli chodzi o prędkość to napewno wam nie dorównam ale o efekty to sie nie martw :no: GuruGuru Ci może potwierdzić :wink4:

No z ruszaniem to leży jak każda ośka ale bokiem latał jeszcze lepiej niż w lato to prawda :good:

Dzięki Guru ciesze sie że Ci sie podobało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bokiem to nawet adr latał, ale on będzie musial go pałować żeby koła auto rozpędzały a my pojedziemy bokami jak chcemy, no i z większa szybkościa :)

heheh to żeś go teraz Guru podbudował :polew: znów będzie bez spania :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy Pucek zobaczymy :mysli:

Jeżeli chodzi o prędkość to napewno wam nie dorównam ale o efekty to sie nie martw :no: GuruGuru Ci może potwierdzić :wink4:

No z ruszaniem to leży jak każda ośka ale bokiem latał jeszcze lepiej niż w lato to prawda :good:

Dzięki Guru ciesze sie że Ci sie podobało

:good:

a bokiem to nawet adr latał, ale on będzie musial go pałować żeby koła auto rozpędzały a my pojedziemy bokami jak chcemy, no i z większa szybkościa :)

heheh to żeś go teraz Guru podbudował :polew: znów będzie bez spania :polew:

Dlatego mówię że ruszanie to bez porównania no i rozpędzanie też ale mnie ta kontrola trakcji wku*wiała i to jest największa porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pucek widze ze sie zestresowales nieco ty sie nie denerwuj handlarzom tego auta nie oddawaj bo cie z kasy okradna klient sie bez problemu na niego znajdzie bo wyglada bardzo dobrze tak jak gregory mowil jeszcze za krotki czas sobie dales zeby go sprzedac poczekaj a zobaczysz ze beda sie o niego bili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...