Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dopiero wtorek, jak ktoś się jeszcze dopisze na paintball to może i się odbędzie, ale proponuje aby Krolu ustalił ostateczny termin dopisywania się. Jak do tego terminu nie będzie wystarczającej liczby chętnych ( np. 12 ) to paintball się nie odbędzie po prostu i wtedy nikt do nikogo nie będzie miał o nic pretensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co widzialem to krolu sam nie wie czy bedzie na tym paintballu bo ma jakies zaliczenia. Tak jak miron napisal, niewiadomo czy taka pogoda jeszcze bedzie, a paintballa mozna zawsze zorganizowac 1-2 tyg pozniej, a nawet w zimie.

Cos na poprawe humoru :>

http://www.milanos.pl/film.php?cat=47&id=10680

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzialem to krolu sam nie wie czy bedzie na tym paintballu

No organizacja się trochę posypała.. .

A Tv wpadki są zajebiaszcze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 09:08_________________________________________________I co konkretnego robimy w weekend :mysli:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 09:26_________________________________________________Miron wrzuć ankietę do jutra i samo się rozwiąże :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje zdiagnozować autko, można liczyć ze ktoś podjedzie w piatek z VAGiem?

wpadaj - ktoś napewno bedzie miał - grila zaliczyłeś to zwagować Cię możemy :)[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 09:49_________________________________________________

Z ilością stron dorównaliście prawie ilości moich skoków

:shocked: to Ty niezły skoczek jesteś[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 09:50_________________________________________________to muszę z Tobą pogadać :wink4:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 09:50_________________________________________________Guru ankiety nie robię bo jedno dniowa nie ma sensu - jak i tak musze sprawdzic czy ze strony ośrodka byłoby to możliwe to jest jakaś mega impreza tam akurat w ten wekend i musze się dowiedzieć czy w czymś by to przeszkadzało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już jasność sprawy - w sobotę jest organizowane zakończenie sezonu czyli multum ludzi, desek na wodzie i do tego jeszcze regaty - zbiorowa impreza, problem ze sprzętem no i taki tłok to raczej nie warunki na naszą impreze.

Wyjścia mamy dwa:

1. Robimy to w niedziele ( wystarczy 4-5 chętnych i nie widzę problemu żeby się umówić na pływanko )

2. Liczymy na pogodą w inny wekend ( może być ciężko - kwestia szczęścia )

co myślicie ?[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 10:04_________________________________________________decyzje możemy podjąć nawet w piatek :wink4:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 10:04_________________________________________________Osobiście niedziela mi w niczym nie przeszkadza :)[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 10:06_________________________________________________Ja w niedziele na 90% pojadę ( pytanie czy ktoś jedzie za mną ) :wink4:

Na niedziele nie muszę jakoś specjalnie sprzętu zamawiać ( jeden kpl. już mam dla siebie zarezerwowany ) wystarczy że będę tam na 10.00 [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 10:09_________________________________________________no chyba że odpuszzcamy temat i czekamy na pogodną sobote :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem nowy i chętnie Was poznam.

Z tym że w Niedziele wieczorem wracam do Wrocławia.

Jeżeli ustalicie że spotykacie sie w niedziele koło południa i gdzieś w okolicach Gliwic albo w Gliwicach to na pewno podjade:)

:hi: :hi:pozdrawiam :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zapraszam Miron na skoki ..... z pasażerami też mogę skakać jak ktoś się boi sam :gwizdanie:

A wygląda to tak :

http://video.google.pl/videoplay?docid=-9048091791200752802

To skok mojej żony ...... :evil:

ja już od pewnego czasu o tym myśle żeby sie zapisać, ale narazie nie mam kasy. Jak będe miał troche grosza to napewno sie zapisuje na kurs :naughty:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 10:38_________________________________________________

Ja jestem nowy i chętnie Was poznam.

Z tym że w Niedziele wieczorem wracam do Wrocławia.

Jeżeli ustalicie że spotykacie sie w niedziele koło południa i gdzieś w okolicach Gliwic albo w Gliwicach to na pewno podjade:)

:hi: :hi:pozdrawiam :hi: :hi:

hudy , spot jest w piątek o 18tej pod C.H. Arena w Gliwicach ;) chyba że chcesz popływać na desce klubowo to wtedy niedziela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hudy , spot jest w piątek o 18tej pod C.H. Arena w Gliwicach ;) chyba że chcesz popływać na desce klubowo to wtedy niedziela

dokładnie - ta niedziela to dodatkowa atrakcja - zawsze to jesteśmy jak Keżor napisał - piątki 18.00 Gliwice Arena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek ale przepłaciłęś swoją fure - patrz jaką byś miał B7 - a wnętrze bajka :good:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9884012[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 11:11_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Patrzcie do końca - popłakałem się

coś w stylu "Pucek kupuje auto" :polew: :polew: :polew: :polew:

http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/2003_kmn_drzwi_opole2009.php?source

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

no to sobie popływalismy...chyba że w sobotę gdzieś jedziemy, np. bielsko? opole? kraków? noo bo co weekend sobie darujemy?

jak widzę z paintballa nic nie będzie, więc trzeba coś wymyślić, no chyba że Miron i reszta tych którzy nie są zapisani na strzelanie zmienią zdanie i jedziemy wtedy na siemianowice

aha ja bym był chyba z kuzynem :)

a odnośnie wybierania drzwi - heheh nie no aż tak bardzo to chyba nie wymyślałem, poprostu wiedziałem co chcę! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest na Siemianowicach ?

Pucek jak już pisałem - jechać mozemy ale wtedy niedziela[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 14:39_________________________________________________

:hi: witam, panowie :decayed:

:hi:

Rudi listy chętnych na pływanie narazie nie robię - najpierw trzeba ustalić czy jedziemy w niedziele czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na niedziele ma być lepsza pogoda, tzn. cieplej ale mniej słońca więc nie widzę problemu, zresztą ja mam blisko więc dla mnie nie robi to różnicy :wink4:

no Mirek, w Siemianowicach miał być paintball :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...