Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Rudi wy byliście na spocie w kato... ??? To chyba na .eu a grille się nie liczą :gwizdanie:

ale ja bylem raz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grille się nie liczą Diman... :naughty:

dostałeś moje PW ??? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dostalem wyslalem ci odp a co do spotow to bylem na tym spocie po ktorym pojechalismy ogladac razem z eu jak sie scigaja gdzies pod dabrowa gornicza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był .eu więc też się nie liczy a nawet ujemne punkty za to powinny być ... :disgust:[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 20:44_________________________________________________wiec byłeś na spocie w Katowicach -5 razy musisz odrobić, żeby być chociaż na 0 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam do nich nic nie mam a wy sobie robcie wrogow jak chcecie :cool1:[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 20:46_________________________________________________pucek rezasz mi juz te ksenony :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 20:49_________________________________________________dobra pany ja spadam pucek jutro na gieldzie sie spotykamy do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ceny na tej giełdzie to z d*py mają ( przynajmniej jak ostatnio sprawdzałem ) coś co tam najtaniej dało się kupić za 1300 ja kupiłem za 750 - śmiech na sali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu zaś dym

jutro na giełdzie mały spocik bo Ja, Diman, Gregor :naughty:

Diman, będziemy tam na 9.00 więc nie szalej i wpadnij też na tą godzine :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu zaś dym

jutro na giełdzie mały spocik bo Ja, Diman, Gregor :naughty:

Diman, będziemy tam na 9.00 więc nie szalej i wpadnij też na tą godzine :)

no bo mnie wk###wia co nie wolno mi jechac gdzie chce?a tym bardziej ze fajni ludzie i impreza ? :angry:

mylisz chu.a z ogórkiem... że sie tak brzydko wyrażę ja gadam z żartem poza tym do było do Dimana...

Mozesz jeżdzic gdzie chcesz...

Sama się wszystkiego czepiasz...

Kurcze mam szkole na 11:30 ale mogę na giełdę na 9:00 skoczyć po szlajać się i błotnika poszukać :mysli: dam jeszcze znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grille to coś innego a spoty to coś innego ...

Propozycja padła żeby wpaść na spota ... nie na grill - czytać uważnie!!! :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 posty temu pisałaś.. z byłaś :naughty: jak to się mówi: OWNED

pisałem do dimana a ty się przyczepiłaś...

Wpadaj na spoty a nie czepiaj się wszystkiego bo jak by tak było to ja na temat moich 75 koni usłyszałem tu 2358239593259 razy jakąś uwagę i nigdy nie robiłem wiji ani się nie czepiałem nikogo... tylko starałem się ripostowac żeby na forum był odpowiedni klimat, który teraz właśnie zakłócamy

PoPrsotu wyluzuj....

Ja zwijam. z dedykacją dla Gure coś tam :hi:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak - koniec mi tu przepychanek - na zlocie se dacie po szlagu, potem po piwku i skopój :wink4:[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 22:02_________________________________________________Rudi Krolu się niczego nie czepia, jaja se robił, sam żadnego zlotu EU nie opuścił :polew: ja też śmigam gdzie chce i kiedy chce i nikt się na nikogo z tego powodu nie wnerwia - Rudi tu na większosć tematów się żartuje wiec.................luzik..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myśle :wink4:[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 22:20_________________________________________________a na przyszłość od spraw prywatnych macie PW[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 22:22_________________________________________________i pamiętać o oddaniu głosów - Ci co jeszcze nie głosowali. Bo przy obecnej pogodzie to się chyba szybko na Forum przeniesiemy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nie wiem czy wpadnę jutro na tą giełdę, bo ceny to faktycznie mają czasem pojechane. Zastanowię się jeszcze...............................w nocy :polew: Jakby co Mateusz to wiesz za czym masz się rozejrzeć do mnie. Bo wiązki silnikowej to mi pewnie i tak nie kupisz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Gregor, tak jak wspomniałem, będę tam o 9:00 więc sie obejrzy :wink4:

jak tam będą mieli takie ceny to ich oleje i wolę kupić tego chińczyka za 430zł na wymiar pod poliftowy zderzak...

a miałem dzisiaj się bawić i nic...nie było chętnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...