Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

o TurboGregorMen się pojawił

Kurcze Gregor wpędziłeś mnie w zakłopotanie z tym sprzęgłem

i teraz jeżdżę w strachu

martwi mnie jedno:

czy te nity nie zaorają mi koła zamachowego :mysli:

[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 20:49_________________________________________________Dobra spadam do pracy

nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

ta beemka to 3.0 biturbo - silnik roku 2008 w swojej kategorii nawet w bmw 1 jeżdzi i tam jest 306 ps a ile w trójce to nie wiem

info tego motorka http://www.ziomal.itl.pl/opisy/prezentacje/e90_335i.html

i tak wogóle to beemka fajnie sie wstrzeliła z tymi bi - turbami bo przecież 3.0 d też ma ok 300 ps

a nasi (czyt. Audi) poczuli trop i na przyszły rok chcą wystartować też z biturbo - 2.0 tdi 220 ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z wieczora :wink4:

więc, Gregor, ta 80 tka jest mega, widziałem już ją wcześniej na forum :tongue4: wymiatacz konkretny :>

odnośnie delegacji, to wiesz, rurki nie gotowe, a ja muszę jakoś czas zabić :gwizdanie: a właśnie, żebyś tam za dużo d*p nie wyrywał :decayed:

a mnie jednak jutro na Katowicach nie będzie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 12:21_________________________________________________ile muszę miec postów, żeby zostać "użytkownikiem"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 12:21_________________________________________________ile muszę miec postów, żeby zostać "użytkownikiem"?

a nie jest podane w regulaminie :mysli:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 12:23_________________________________________________pytam bo nigdy go nie czytałem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ... już tu rok jestem a dalej początkujący... :wallbash: :wallbash:

poczytaj regulamin - a jeżeli nic nie znajdziesz to napisz do jakiegoś zielonego :wink4:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 12:37_________________________________________________Czester - może jesteś chętny - byłe autko Cubera - super z wyglądu :naughty:

jakby nie było znam je troche czasu :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_byly_cubrowoz_19_tdi_pakiet_zewn_s4-t99333.0.html;msg1136469;topicseen#new[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 12:40_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=f2rBy0NFUTs[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 12:55_________________________________________________OKAZJA !!!! Do sprzedania alu 15+oponki zimowe Kleber z lutego 2009 jak nowe cena 1100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

335i to 3.5L wolnossący bodajże. BMW nie stosowało turba w benzynach, większość BM-ek jest wolnossąca

oj niestety nie :) juz poprzednie modele BMW byly wyposazone w turbodoladowane silniki benzynowe. nie jestem fanem tej marki ale to akurat wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o TurboGregorMen się pojawił

Kurcze Gregor wpędziłeś mnie w zakłopotanie z tym sprzęgłem

i teraz jeżdżę w strachu

martwi mnie jedno:

czy te nity nie zaorają mi koła zamachowego :mysli:

[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 20:49_________________________________________________Dobra spadam do pracy

nara

Jeśli tarcza się skończy to tak może się zdarzyć, że nity będą jechać po zamachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Oj chyba wszyscy od południa w kato siedzą na zielonym parkingu i na te browary czekają :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tez tak pomyslalem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...