Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:notworthy:

:polew:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 09:24_________________________________________________Ps. To był post nic nie wnoszący do tematu jak to Krolu zawsze pisze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Witam :hi:

Miron,a powiedz mi co to autko Cubra ma w srodku tj. jakies skory, navi, kolorowy fis, 4el szyby i nie wiem co jeszcze, czy nie ma nic z tych rzeczy ? :decayed:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 11:07_________________________________________________Miron ty cos takiego potrzebujesz ?

http://www.allegro.pl/item789070274_rns_510_nowe_wyswietlacze_dotykowe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron,a powiedz mi co to autko Cubra ma w srodku tj. jakies skory, navi, kolorowy fis, 4el szyby i nie wiem co jeszcze, czy nie ma nic z tych rzeczy ? :decayed:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 11:07_________________________________________________Miron ty cos takiego potrzebujesz ?

http://www.allegro.pl/item789070274_rns_510_nowe_wyswietlacze_dotykowe.html

:hi:

potrzebuję ekran do RNS-E ale czy to jest dokładnie to to nie wiem - muszę zadzwonić i zapytać bo słowo DOTYKOWY wskazuje na to że to jednak inny :mysli:

Co do autka Cubera to środek był dużo bardziej standardowy niż wygląd zew.

Skóry czy navi napewno nie miał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z okolic Gliwic :hi:

Niedawno kupiłem A4 i jestem nowy na forum, ale w ramach integracji chciałbym przyjechać na spocik ... piatek godz.18 FORUM dalej aktualne ?

pozdrawiam

Przybywaj kolego :) kolejne 1.8T mile widziane :wink4:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 13:37_________________________________________________Patrikos - fajna furka :good::)

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_to_sie_pochwale_a4_avant_18t_apu-t99416.0.html;topicseen

Przynajmnije jak podjedziesz to Cię poznamy po aucie :)

a tu coś dla wszystkich

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pracuje, z Was ktoś w komórkach chodzi mi o operatorów... potrzebuję pomocy ?? [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 13:57_________________________________________________

a tu coś dla wszystkich

:polew: :polew: :polew:

Jak to mówią: głupich nie sieją :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z okolic Gliwic :hi:

Niedawno kupiłem A4 i jestem nowy na forum, ale w ramach integracji chciałbym przyjechać na spocik ... piatek godz.18 FORUM dalej aktualne ?

pozdrawiam

Przybywaj kolego :) kolejne 1.8T mile widziane :wink4:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 13:37_________________________________________________Patrikos - fajna furka :good::)

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_to_sie_pochwale_a4_avant_18t_apu-t99416.0.html;topicseen

Przynajmnije jak podjedziesz to Cię poznamy po aucie :)

a tu coś dla wszystkich

:polew: :polew: :polew:

ja nie pierdziele niezły dżony jest :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxito...ale który? Patrikos czy ten z Youtube :polew: :polew: :polew:

you tube a ty przypadkiem w pracy nie jesteś nie słysze jak dzwonisz :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdoje na zime super sprawa ja bym sie bał je na zimę zakładać :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie mow ze to ty jestes tym kupcem :polew:

Ty chyba za dużo na warszaFskich siedzisz :mysli::polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 17:58_________________________________________________

Postaram się przybyć w najbliższy piątek :) liczę na gorące przywitanie w gronie szczęśliwych posiadaczy 'A' czwóreczek

Liczę także na poradę bo szykuje mi się chipowanie mojej niuni na "180"

Jasne... zajmiesz miejsce przy grzejniku :decayed: a co do APU to ktoś się znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się przybyć w najbliższy piątek :) liczę na gorące przywitanie

Przywieziesz skrzynkę z browarami (sztuk 20 w skrzynce) to pomyślimy o gorącym przywitaniu :przebiegly:

Joke oczywiście :kox: Wpadaj a na pewno nie będziesz żałował :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się przybyć w najbliższy piątek :) liczę na gorące przywitanie

Przywieziesz skrzynkę z browarami (sztuk 20 w skrzynce) to pomyślimy o gorącym przywitaniu :przebiegly:

Joke oczywiście :kox: Wpadaj a na pewno nie będziesz żałował :good:

o dobrze mówi nasz klubowicz :naughty: polać mu :drunk:

widze że szykuje sie impreza z :drunk:%%% :drunk: to obecnosc OBOWIĄZKOWA :oklaski: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że szykuje sie impreza z :drunk:%%% :drunk: to obecnosc OBOWIĄZKOWA :oklaski: :nabijasie: :nabijasie:

Teraz się odezwał jak mu piwo proponują a tak to w ogóle nie jeździ :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...