Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

a Ty Gregor, za te barany to masz pewne skopane dupsko, bo dawno nikt mnie tak nie pojechał :decayed:

Arek, jak bym im tam napisał że mam podgrzewane d*py to by kołacze piekli z radości :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

nie no poważnie ja też chyba sobie załatwie taki za***isty BAN na takie fora bo całkiem ogłupieje

i d*py zobaczycie, że jeszcze ja będę wciągał Gregora... nie mówie że APU

Pucek jak tak sie tym przejmujesz to zarejestruj sie na Tico Klub i dziennie bedziesz chodzil spac szczesliwy :decayed:

daj mi adres... :gwizdanie: :gwizdanie:

Krolu - może i fury nie masz mega szybkiej................ale zato avatar :slina:[br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 00:04_________________________________________________

a Ty Gregor, za te barany to masz pewne skopane dupsko, bo dawno nikt mnie tak nie pojechał :decayed:

Arek, jak bym im tam napisał że mam podgrzewane d*py to by kołacze piekli z radości :polew:

Ty do nich że xenon a oni że co ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no poważnie ja też chyba sobie załatwie taki za***isty BAN na takie fora bo całkiem ogłupieje

i d*py zobaczycie, że jeszcze ja będę wciągał Gregora... nie mówie że APU :gwizdanie:

Mateusz na prawdę, byłbym mile zaskoczony tym i cieszyło by mnie to :) No i nic się nie martw po jakiś dwóhc latach czytania tych projketów i rezaniny nabierzesz do tego dystansu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu jak byliscie u tego goscia http://moto.allegro.pl/item814671367_audi_a4_2_5tdi_quattro_na_czesci_silnik_skrzynia.html

to mial on tam gdzies jeszcze przedni zderzak? kupie ta dolna dokladke do poliftowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena :good::)[br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 00:08_________________________________________________ok - ja spadam - do dzisiaj rana :hi::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrikos, takie na wiosne przecież kupić chce :)

ja byłem pod wrażeniem ADRa mojego, ale znalazl sie taki talent z Kalet i mnie powoził, od tego momentu miałem na necie ogłoszenie i szukałem auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu jak byliscie u tego goscia http://moto.allegro.pl/item814671367_audi_a4_2_5tdi_quattro_na_czesci_silnik_skrzynia.html

to mial on tam gdzies jeszcze przedni zderzak? kupie ta dolna dokladke do poliftowego

z tego auto już przodu nie było... a ten drugi to nie polift... ale zadzwoń może ma gdzieś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jedziemy po imieniach :naughty:

więc Grzegorzu, jak mi szajba odbije to wiedz że będzie większa moc, ale prędzej kupie eSs niż tego wyrezam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc Mateuszu, Adamie, Arku, Mirku, Patryku, mam nadzieję że nikogo nie pominałem oznajmiam, że idę spać :decayed:

Dobrej nocy i do dziś po południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek

ja też szukam takich co byly w linku albo takich :

http://moto.allegro.pl/item807928148_5x112_18_audi_a4_a3_s4_s6_s8_vw_passat_orginal.html

tylko chyba w rozmiarze 17" bo boje się 18" raz ze będzie auto za wysoko stało a dwa że taka fela za długo nie wytrzyma na naszych dziurawych drogach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrej nocy Grzegorzu, niech Ci dzisiaj te Twoje barany zapieprzają a nie te moje :polew:

mnie jutro cały dzień nie ma, rozkładam na części auto :decayed:[br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 00:17_________________________________________________Łukaszu, nie kupuj tych 5cio ramiennych bo mnie załamiesz...

kup te drugie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dotarłem do domku bo po takim ściganku z Mironem musiałem jeszcze jechać waca zamoczyć w mojej kobiecie :polew:

Ogólnie dzięki wszystkim za spota było ciekawie, ściganie the best, autka faktycznie ica prostejdą łeb w łeb i cieszę się że miałem dobre porównanie, teraz czekam na odpowiedź z Compostu i wkrótce bijemy +300hp na Stage 2 a w sezonie jak wszystko dobrze pójdzie Stage 3 :naughty: i potem porównamy czy ręka czarodzieja coś dała.

Miron co do spalania na chwilowe nie patrzyłem a średnie podaje mi 17,5l więc nie ma źle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc Mateuszu, Adamie, Arku, Mirku, Patryku, mam nadzieję że nikogo nie pominałem oznajmiam, że idę spać :decayed:

Dobrej nocy i do dziś po południa.

dobrej nocy Grzegorzu i oby ci sie przysnila :>

9290526_l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...