Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

się popiło co? cześc wszystkim skacowanym celebrytom heheheh ale pić się chce hahaha :evil: [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 14:02_________________________________________________AUTO MNIE SIĘ WKONCU NAPRAWIŁO HAHA NIC NIE DRŻY NIE HUCZY I NIE DZWONI WSZYSTKO OK.

bo Audi sie nie psuje... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

nie ma Pucka, nie ma postów i spamu... dłuuuugo tak jeszcze będzie :rolleyes:

SoMeS, spot w piątek od samego rana na HAMOWNI...potem normalnie na C.H. FORUM :rolleyes:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na hamowni ELPROSYS, jest odpowiedni temat na śląskich, a co tam robimy? hamujemy auta, dostajemy potem wykresy mocy naszych wozideł...

Kolego Guregoru, tamtego Pucka już nie ma, teraz piszę tylko na temat, poważnie, zero słowa na temat auta, tyle :rolleyes:

Kolego SoMeS, nie wiem czy będę mógl się z Tobą sprawdzić, gdyż czekam na dalszy rozwój sytuacji co do mojego samochodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor ja się nie tnę na razie bo mam kilka spraw mechanicznych do ogarnięcia na cacy...

Do tego muszę ogarnąć wydech i podjechać po dmuchawkę i na korektę softu :decayed:

Poza tym widziałem gdzieś że grzebałeś coś znowu więc byś mnie objechał :naughty:

Ja teraz jeszcze korekta i kończę z mocą, wystarczy :wink4:[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 16:34_________________________________________________Pucek gdzie to jest i ile tam dla nas? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Guregoru, tamtego Pucka już nie ma, teraz piszę tylko na temat, poważnie, zero słowa na temat auta, tyle :rolleyes:

Jak by to napisała twoja matka :polew: :polew: przestań pie*dolić takie rzeczy bo aż głupio się czyta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz jeszcze korekta i kończę z mocą, wystarczy :wink4:

buahahaha, ja tak mówiłem po zrobieniu programu ,a potem po założeniu turbo :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa Keżor tylko w moim wypadku to już potem bardziej mi się awx'a opłaca zeswapować bo mi skrzynka klęknie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS, spot w piątek od samego rana na HAMOWNI...potem normalnie na C.H. FORUM :rolleyes:

Ty, a mnie taki dziwny pomysł wpadł do łba. Może już tam od rana będziemy piwkować na tej hamowni :decayed:

Tylko Partikos musiałby być od rana z tym browarkiem :gwizdanie:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa Keżor tylko w moim wypadku to już potem bardziej mi się awx'a opłaca zeswapować bo mi skrzynka klęknie :wink4:

Jest w dziale sprzedam turbo z AWX-a za 500 zł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...