Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki kolor felg do srebrnego avanta


Rafal1988Lodz

Rekomendowane odpowiedzi

View image: 20110312319

Doradzcie jaki kolor by pasowal do pakietu S4 w srebrze. Zastanawialem sie zeby pomalowac srodki na pomarancz z palety FOCUS RS i ranty dac w poler. Jakies propozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślałem o grafitowym ale chyba wolisz jakieś jaśniejsze kontrastowe kolory, poproś w Virtual tuning'u o co Ci chodzi, zobaczysz jak to wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kto lubi, przy dobrej glebie i feldze może to wyglądać ciekawie, vt nie pokaże jak to będzie wyglądać w realu. kolego wejdz w temat batallionu gdzie masz tylko fotki b5 tam widziałem sporo avantów na kolorowych felgach więc może znajdziesz jakiś mocny punkt zaczepienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 nie chce bo do tego jeszcze opony dochodza a co zrobie ze swoimi 18? Wole pomalowac i miec z glowy. Zastanawiam sie ciagle nad tym pomaranczka i rant w polerce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Rafal1988Lodz też ma Avanta w kolorze amelinium :grin: i dokładnie taką samą wizje :banan:

Chce kupić 17" z rantem i je prysnąć w jakiś oczojebny pomarańcz

Jak tak zrobisz to koniecznie zapodaj fotki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no raczej bedzie ta pomarancz. Z tym ze na zdjeciu wyszla bardzo jasna a ja chce z palety ford focus RS i mysle ze bedzie to wygladalo. Nie mam juz co z zewnatrz zmieniac bo porobione to felgi pojda do malowania i przy okazji bede mial ranty poprawione bo sa poobdzierane. Raczej na poczatku marca bede je oddawal do malowania takze zapodam zdjecie jak beda gotowe :D Jeszcze niebieski pewnie by pasowal ale nie bede kombinowal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie czarny :wink: co Wam się podoba w tych oczojebn.ch kolorach ?? :wink: rozumiem że są gusta i guściki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne kolo, zostan przy pierwszym i pomysle wal pomarancz :wink: a ranty w poler - jesli chcesz sie wyroznic. jak chcesz byc niewidoczny wal grafit :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi miały być malowane na początku marca a tu już kwiecień a kolega się jakoś nie pochwalił efektem :dontknow:

też właśnie zwróciłam na to uwagę a jestem bardzo ciekawa efektu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połowa tak robi , tamat, temat , temat a potem cisza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...