Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a myślalem ze jestem sam a tu Tsunami :grin:

He he . Nie na darmo mowią że wszystkie takie same.

no tak wszystkie takie same:kwasny: stereotyp

Opublikowano
E tam, wiesz jak w bitlu się dobrze wódkę pije? :decayed: Nie bawisz się z butelką tylko wszystko ładnie na desce pod szybą stoi :kox:

w sumie racja... to juz mam 2 funkcje tej ogromnej dechy ! pierwsza troche mniej przydatna - zbieranie kurzu w samochodzie :decayed:

Opublikowano

ja sie rozwiodłem i nie raz słyszałem "...ten cholerny klub mi cie zabrał!":decayed:

...także prezes,mógłbyś sie poczuć i przynajmniej partycypować w kosztach:grin:

Opublikowano

A ja kiedyś zapomniałem że się z dziewczyną umówiłem bo akurat kumpel z vagiem przyjechał i mówi albo dziś podpinam albo nie wiem kiedy bo za dużo roboty,wybór był prosty dziewczyna musiała poczekać :vaglogi: wygrało :grin:

Opublikowano

łojojojjj...ale by było larmo:facepalm::polew:

Opublikowano
a myślalem ze jestem sam a tu Tsunami :grin:

He he . Nie na darmo mowią że wszystkie takie same.

no tak wszystkie takie same:kwasny: stereotyp

A przepraszam. Zapomniałem o "naszych" paniach. Prosze o wybaczenie. :)

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

larmo to jest jak zamyka mi kompa a ja przechodzę w tryb z telefonu he he

Opublikowano
ja sie rozwiodłem i nie raz słyszałem "...ten cholerny klub mi cie zabrał!":decayed:

Też taki kiedyś miałem :grin:

Opublikowano
A co to jest tak "ro ksia "D"? Wybaczcie, nie mam żony to nie wiem:decayed:

Nie wiesz co to jest? :shock3::decayed: Wpisz w google "roksa" i wybierz pierwszy link :naughty:

Opublikowano

Podepnę sie do tematu NA WALENTYNKI DLA NIEJ ' bokserki PREZENT walentynki haft logo AUDI r.XL (3005348487) - motoAllegro

Widok miny bezcenny!!!! heheheh

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

' stringi PREZENT walentynki haft logo __ AUDI r.S (3013875747) - motoAllegro jak bedzie marudziła inny model zimowy

Opublikowano
u mnie jest tak:

1. Ty zaś na tym forum!?

2. Co dopiero laptopa zamknąłeś i zaś a4

3. Nie masz czegoś do zrobienia, że siedzisz zaś...

4. Tyś jest "narkoman"

:decayed:

Chwilowo pomoże poodkurzanie czy cuś, ale nie na długo, bo chwilę później jest "zaś"

:facepalm::grin:

O kuźwa padłem :polew:

:lol1:

Opublikowano
Podepnę sie do tematu NA WALENTYNKI DLA NIEJ ' bokserki PREZENT walentynki haft logo AUDI r.XL (3005348487) - motoAllegro

Widok miny bezcenny!!!! heheheh

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

' stringi PREZENT walentynki haft logo __ AUDI r.S (3013875747) - motoAllegro jak bedzie marudziła inny model zimowy

heh ja u swojej kobiety zamowilem ze chce polar klubowy :D to jej kupie seksi bielizne ;)

Opublikowano
u mnie jest tak:

1. Ty zaś na tym forum!?

2. Co dopiero laptopa zamknąłeś i zaś a4

3. Nie masz czegoś do zrobienia, że siedzisz zaś...

4. Tyś jest "narkoman"

:decayed:

Chwilowo pomoże poodkurzanie czy cuś, ale nie na długo, bo chwilę później jest "zaś"

:facepalm::grin:

O kuźwa padłem :polew:

:lol1:

potwierdzam u mnie też proste prace domowe odwlekaja egzekucję :polew:

Opublikowano

Chłopaki macie jakiś program, co by te kobiety podpiąć pod vaga i przestawić program na bardziej cichy, czy cuś.

Opublikowano

Gdyby miały chociaż funkcję MUTE :polew:

Opublikowano

Moja chce wyp.... komputer przez okno :facepalm:

Opublikowano
u mnie jest tak:

1. Ty zaś na tym forum!?

2. Co dopiero laptopa zamknąłeś i zaś a4

3. Nie masz czegoś do zrobienia, że siedzisz zaś...

4. Tyś jest "narkoman"

:decayed:

Chwilowo pomoże poodkurzanie czy cuś, ale nie na długo, bo chwilę później jest "zaś"

:facepalm::grin:

O kuźwa padłem :polew:

:lol1:

potwierdzam u mnie też proste prace domowe odwlekaja egzekucję :polew:

co do prac domowych to przed wigilą dostałem małą list co niby mam zrobić ( czyt. pomóc w przygotwaniach do rodzinnych świąt)

olałem sprawe i siedziałem na forum, dym na całego :facepalm:

ale zawsze ją wkurza jak siedzialem na TOP 3 lub Najciekawsze naszo-klasowiczki

to stały tekst że my tylko o d*pach rozmawiamy a samochód to tylko bajer

na forum A6 tak wesoło nie ma :grin:

Opublikowano

Zawsze marudzi i tak juz parę dobrych latek:decayed:

Jak mi coś mówi to zawsze wale tekst"jak chcesz to sprzedam audi i zacznę pić":decayed:Wtedy zastanawia sie i daje sobie odpust:grin:

:grin:

Swoją drogą to prowadzić nawet paździocha nie chce bo boi sie ze coś tam zepsuje i że będę miał problem:polew:

Opublikowano

Powinno się zmienić hasło *bo zupa była za słona * na * bo znowu siedział na forum a4 * :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.