Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a myślałem, że tylko ja chodzę w starych poszarpanych gaciach :bag::decayed: ?!

Nie jest tak źle,zawsze są imieniny i urodziny to gacie za free mam:grin:

Chodź nie raz myślałem co by powiedzieć żeby kasę dawali:polew::dziura:

hehe tylko podartych gaci nie widać a wypas w aucie zaraz sie rzuca w oczy:decayed:

Opublikowano

Ostatnio nawet teściowa siadła na mnie i rzecze :decayed:Jak ty tak ciągle coś robisz przy tym aucie to pewnie złoma masz:doh:

W ostatnim momencie powstrzymałem sie żeby powiedzieć:

Skoro mamusia tak często chodzi do kościoła to pewnie musi mieć w ciul grzechów:polew::polew:

Na całe szczęście już panuje nad sobą i powiedziałem coś łagodniejszego:wink:

Opublikowano
Ostatnio nawet teściowa siadła na mnie i rzecze :decayed:Jak ty tak ciągle coś robisz przy tym aucie to pewnie złoma masz:doh:

W ostatnim momencie powstrzymałem sie żeby powiedzieć:

Skoro mamusia tak często chodzi do kościoła to pewnie musi mieć w ciul grzechów:polew::polew:

Na całe szczęście już panuje nad sobą i powiedziałem coś łagodniejszego:wink:

hahaha ladnie bys jej pojechal:grin:

a tak szczerze to wspolczuje nie dosc ze zona to jeszcze tesciowa:shock3:

Opublikowano

moja teściowa póki co się w kwestię auta nie miesza... i lepiej żeby tak zostało:decayed:

Opublikowano
Ostatnio nawet teściowa siadła na mnie i rzecze :decayed:Jak ty tak ciągle coś robisz przy tym aucie to pewnie złoma masz:doh:

W ostatnim momencie powstrzymałem sie żeby powiedzieć:

Skoro mamusia tak często chodzi do kościoła to pewnie musi mieć w ciul grzechów:polew::polew:

Na całe szczęście już panuje nad sobą i powiedziałem coś łagodniejszego:wink:

hahaha ladnie bys jej pojechal:grin:

a tak szczerze to wspolczuje nie dosc ze zona to jeszcze tesciowa:shock3:

Wiesz jak to jest nie miała nigdy samochodu i uważa ze samochód to ma dowieść z miejsc A do B i tyle, nic więcej jej nie interele:grin:

Wbrew temu jednemu teściowa jest w porządku :wink:

Opublikowano

no ja tez zgrzesze jak zle slowo powiem na moja

a moja jako wlascicielka firmy trans inaczej patrzy na samochody :wink:

Opublikowano

Moja przyszła dopytuje codziennie, a co Ty tam czytasz? Odpowiada: PACZE. Bo inne tłumaczenia już nie skutkują :wink:

Opublikowano

Ja zawsze mówię że muszę szybciej wydać tej hajs niż Ty na ciuchy ;]

Opublikowano

Wczoraj usłyszałem że chyba postawi mi ultimatum:decayed::decayed:

Opublikowano
Wczoraj usłyszałem że chyba postawi mi ultimatum:decayed::decayed:

Straszy. Norma :decayed:

Opublikowano
Wczoraj usłyszałem że chyba postawi mi ultimatum:decayed::decayed:

Straszy. Norma :decayed:

Wie ze długo musiałbym sie zastanawiać:banan:

Ja juz jej powiedziałem zmienię audi ale tylko na audi puki nie mamy 3 dzieci nie chce autobusu:grin:

Opublikowano
puki

póki :facepalm:

Opublikowano
Wczoraj usłyszałem że chyba postawi mi ultimatum:decayed::decayed:

Straszy. Norma :decayed:

Wie ze długo musiałbym sie zastanawiać:banan:

Ja juz jej powiedziałem zmienię audi ale tylko na audi puki nie mamy 3 dzieci nie chce autobusu:grin:

Moja dziewczyna chciałaby mieć 4 dzieci.. A ja do niej, "Nie ma ciula, Audi jeszcze nie zrobiło 6 osobowego samochodu, no bo gdzie ja zapakuje Ciebie, skoro 4'ka dzieci zajmie całe auto" :grin:

Opublikowano

moja dziewczyna jak tylko zobaczy ze na tel wchodze to odrazu "siedzisz ze mna czy z forum?!" :grin: a jak wejde na kompie to idzie przed tv :grin:

Opublikowano
Wczoraj usłyszałem że chyba postawi mi ultimatum:decayed::decayed:

Straszy. Norma :decayed:

Wie ze długo musiałbym sie zastanawiać:banan:

Ja juz jej powiedziałem zmienię audi ale tylko na audi puki nie mamy 3 dzieci nie chce autobusu:grin:

Moja dziewczyna chciałaby mieć 4 dzieci.. A ja do niej, "Nie ma ciula, Audi jeszcze nie zrobiło 6 osobowego samochodu, no bo gdzie ja zapakuje Ciebie, skoro 4'ka dzieci zajmie całe auto" :grin:

Audi A6 1.9 TDI 130 PS 7 osobowy jako Kombi w Dalborowice więc jak wolisz ;)

Opublikowano
moja dziewczyna jak tylko zobaczy ze na tel wchodze to odrazu "siedzisz ze mna czy z forum?!" :grin: a jak wejde na kompie to idzie przed tv :grin:

dokładnie tak samo mam:D

Opublikowano
puki

póki :facepalm:

Widzisz w jakim stresie muszę to pisać:polew::polew:

Też myślałem nad a6 nie jest za duże ani za małe tylko znów audi i marudzenia by się zaczęły:facepalm::facepalm:

Wiem kupię renaulta i w nim będę grzebał to przekona się że to nie chodzi o audi....:decayed:

Opublikowano
puki

póki :facepalm:

Widzisz w jakim stresie muszę to pisać:polew::polew:

Też myślałem nad a6 nie jest za duże ani za małe tylko znów audi i marudzenia by się zaczęły:facepalm::facepalm:

Wiem kupię renaulta i w nim będę grzebał to przekona się że to nie chodzi o audi....:decayed:

ale 7osobowy :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

lagune 2 i rezaj na 7 osób:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.