Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
moja żona na mnie nie krzyczy, ale mój mąż to "czego ty tam wiecznie szukasz? facetów?!" :facepalm:

:polew:

no widzisz jak mamy dobrze ze te nasze zony na nas nie warcza :grin:

Opublikowano
moja żona na mnie nie krzyczy, ale mój mąż to "czego ty tam wiecznie szukasz? facetów?!" :facepalm:

:polew:

no widzisz jak mamy dobrze ze te nasze zony na nas nie warcza :grin:

nasze żony są z innej planety :grin:

Opublikowano
moja żona na mnie nie krzyczy, ale mój mąż to "czego ty tam wiecznie szukasz? facetów?!" :facepalm:

:polew:

no widzisz jak mamy dobrze ze te nasze zony na nas nie warcza :grin:

Oj dobrze macie :naughty:

Opublikowano
moja żona na mnie nie krzyczy, ale mój mąż to "czego ty tam wiecznie szukasz? facetów?!" :facepalm:

:polew:

no widzisz jak mamy dobrze ze te nasze zony na nas nie warcza :grin:

nasze żony są z innej planety :grin:

dokladnie :naughty: ale ja to nawet na meza nie moge narzekac :wink:

Opublikowano
moja żona na mnie nie krzyczy, ale mój mąż to "czego ty tam wiecznie szukasz? facetów?!" :facepalm:

:polew:

no widzisz jak mamy dobrze ze te nasze zony na nas nie warcza :grin:

nasze żony są z innej planety :grin:

dokladnie :naughty: ale ja to nawet na meza nie moge narzekac :wink:

no ja na męża mogę :P

do 15 luuz, ale jak wróci z pracy, widzi mnie przy kompie i tradycyjny tekst: "coo, znowu na forum siedzisz? co ty tam robisz, hm?!?!"

:facepalm::grin:

Opublikowano

nie no nie moge zlego slowa powiedziec:wink: ani o mezu ani o zonie

choc tej drugiej to wciaz szukam buahahaha:polew::grin:

Opublikowano
nie no nie moge zlego slowa powiedziec:wink: ani o mezu ani o zonie

choc tej drugiej to wciaz szukam buahahaha:polew::grin:

:polew::polew:

Opublikowano

Ciekawe dziewczyny czy na odwrót u was faceci coś marudzą :polew:

Opublikowano

PABLO narazie jeszcze nie:decayed:

Opublikowano
Ciekawe dziewczyny czy na odwrót u was faceci coś marudzą :polew:

u mnie marudzi, ale jeden :grin:

Opublikowano

Jak powiedziałem że 1000 na zawieche wydałem to powiedziała że jestem jeb......nięty bo na spodnie mi ciężko 100 wydać :decayed:

Opublikowano

ja zawsze obcinam jedno zero z tyłu i jest ok. :wink:

Opublikowano
Jak powiedziałem że 1000 na zawieche wydałem to powiedziała że jestem jeb......nięty bo na spodnie mi ciężko 100 wydać :decayed:

Mi jest 20 złotych ciężko na gacie wydać nowe ale 12 tysi w auto poszło lekką ręką w tamtym roku :)

Opublikowano

moja zawsze mówi ze ta kase co daje w auto to mamy wakacje konkretne,a ja pytam czym pojedziemy jak auto sie spierdzili:decayed:

Tak to jest jak mam cos na siebie kupic to zawsze przeliczam to na fanty do paździocha i jakoś zal:kox:

Opublikowano

normalnie jesteśmy AA => Anonimowi AUDIholicy :kox:

Opublikowano

Może stowarzyszenie załóżmy :P nonprofit chyba że części to każdą ilość przyjmieny :P

Opublikowano

a myślałem, że tylko ja chodzę w starych poszarpanych gaciach :bag::decayed: ?!

Opublikowano
a myślałem, że tylko ja chodzę w starych poszarpanych gaciach :bag::decayed: ?!

Jak się lansuje autem to można i w porwanych gaciach w środku siedzieć:decayed:

Opublikowano
a myślałem, że tylko ja chodzę w starych poszarpanych gaciach :bag::decayed: ?!

Nie jest tak źle,zawsze są imieniny i urodziny to gacie za free mam:grin:

Chodź nie raz myślałem co by powiedzieć żeby kasę dawali:polew::dziura:

Opublikowano

Ja też już się nie raz nasłuchałęm

: Nic tylko siedzisz w pracy, a po pracy zaraz do kumpli na warsztat a jak już przyjedziesz to tylko A4-klub, A ja to co ?

; Ciebie kochanie też kocham :grin:

i przeważnie po tym mam już przechlapane :D ale na całę szczęście moja lepsza połówka jest bardzo wyrozumiałą :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.