Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no

Opublikowano
:wink: uważaj......
Opublikowano

a ja tam żony nie mam :wink: i nie marudzi :wink: za to laska powoli ma dość bo jak jestem z nią to jestem tylko ciałem a non stop w tel lub lece do kolegi do bloku obok i u niego przesiaduje do 1 wracam do niej to już nie wiem czy mam wracać do niej czy do domu swojego :) ale dobra nocka i spokój na jakiś czas :kox:

Opublikowano

Tym co wolą Audi od panienki czy żony szczerze współczuję ale widziały gały co brały. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:41 ----------

Fu jak stoi mój SS-man koło mnie to musze brednie pisać. Oczywiście Audi GÓRĄ. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

Moja żonka jeszcze nie narzeka ale chyba zacznie bo cały czas przeglądam forum;))

Opublikowano

Ja już nie mam żony ale nie miałczała o forum jak była. :decayed:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
Tym co wolą Audi od panienki czy żony szczerze współczuję ale widziały gały co brały. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:41 ----------

Fu jak stoi mój SS-man koło mnie to musze brednie pisać. Oczywiście Audi GÓRĄ. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

:decayed::thumbup1:

---------- Post dopisany 15-04-2014 at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany 23-11-2013 at 14:58 ----------

Pany ciekawy ten temat , można wiele nauczyć się :decayed:

Opublikowano

Dobry temat :grin:

Moja co wieczór... Znów na tym forum siedzisz ?!?!! :decayed:

Opublikowano

A mnie już - wszystko jedno :grin:

Opublikowano

Nie żona ale dziewczyna "Ciągle na tym forum siedzisz...mógłbyś się położyć ze mną :decayed: " No co poradzić jak tu zawsze jest coś ciekawego do poczytania :whistling: Ja się zawsze tłumaczę, że nie chodzę na imprezy, ogólnie nie spotykam się za wiele z kumplami bo w sumie ciągle praca więc niech się cieszy że mam zajęcie które mogę realizować w domu :wink:

Opublikowano
A mnie już - wszystko jedno :grin:

Pixi uwazaj z takimi oswiadczeniami

:decayed:

Opublikowano

U mnie było znowu Audli ble ble ale jak przyszło sprzedać 4kę to jest oj szkoda szkoda i żal. I kazde inne auto to że,nie ma tego i tamtego a 4ka miała:-).

Opublikowano

Jak sprzedawałem A4 B5 to żona o niczym innym niż B6 nie chciała słyszeć :decayed:

A i często mi się zbiera joby, że nie poleżę z żoną tylko w tym forum siedzę.:facepalm:

Opublikowano

moja też cały czas chodzi i stęka :grin:

Opublikowano

Najlepiej zapytać co woli:

1) żebym siedział przed sklepem z kolegami i wóde pił

2) żebym posiedział na forum i pogadał z kumplami o motoryzacji

W końcu każdy musi miec jakies zainteresowania :decayed:

Opublikowano

Ale dla NICH one mają być wszystkim i facet nie ma prawa na nic:facepalm::kwasny:

Opublikowano
moja też cały czas chodzi i stęka :grin:

zainwestuj w stopery do uszu :decayed:

Opublikowano

Moja była dziewczyna sprzed paru lat była fanatycznie zazdrosna o to, że jeździłem na spoty i siedziałem na forum..i wiedzie co ?

Długo się nie nabyła moją dziewczyną :grin::decayed:

Opublikowano
Reggi -> radykalista widzę :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.