Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czym czyściłaś :wink:

Opublikowano

a jak powiem że niczym to mi uwierzysz :decayed:

mam takie fajne ścierki :wink:

Opublikowano
a jak powiem że niczym to mi uwierzysz :decayed:

mam takie fajne ścierki :wink:

A ja mam szmaty hihi

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
a jak powiem że niczym to mi uwierzysz :decayed:

mam takie fajne ścierki :wink:

A ja mam szmaty hihi

memory five-wladi i wszystko jasne:)

kurcze moja mama kupiła kiedyś taki zestaw ścierek do sprzątania w domu z mikrofibry i ci powiem że do samochodu jak najbardziej się nadają:whistling::naughty:

Opublikowano

Wiem co to jest kiedyś miałem też coś takiego można na sucho auto myć:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Ja jak zawsze wypucuje tak auto to na 100% w ten lub następny dzień pada deszcz i tyle by było jezeli chodzi o czyste auto :wink:

Opublikowano
Ja jak zawsze wypucuje tak auto to na 100% w ten lub następny dzień pada deszcz i tyle by było jezeli chodzi ojczystego auto :wink:

Qwa mam tak samo dziadek , można się załamać :facepalm::decayed:

Opublikowano

Dziadek mam to samo bez kitu co umyje auto to deszcz pada chociaż ostatnio była pogoda;):thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Ja jak zawsze wypucuje tak auto to na 100% w ten lub następny dzień pada deszcz i tyle by było jezeli chodzi ojczystego auto :wink:

nic mi nie mów narazie nie zapowiada się u mnie na deszcz :whistling:

babcia tylko co 15 min przychodziła i ciągle "a ty jeszcze ten samochód sprzątasz ja nie wiem co ty tam robisz" :facepalm::polew:

ale ja lubię ją dopieścić :kox: a bynajmniej uczę się by było ok:decayed:

Opublikowano

wooow ale czyścioch :good:

Opublikowano

DSC_0010.jpgDSC_0011.jpg

i tyle w temacie :wink:

Opublikowano

no i dałaś rade :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:

Opublikowano
Edytka uwierz jak byś już tyle wyrezała co my to napewno byś w Dafie spała:polew::polew::polew:

ty nawet nie wiesz jak tam są wygodne łóżka :decayed: a i webasto jest :naughty: także nie zmarznę :wink: a i mam ssc to i miejsca dużo jest

http://s18.postimg.org/6i50dbojp/DSC_0323.jpg

nie no jest kilka rzeczy które Mati też chce w audi zmienić ale do pewnych nie:facepalm: ale jakoś sobie z tym poradzę :grin:

Tak jakbym swojej pysk widział:naughty: Tylko chyba bixów nie masz(jeszcze:decayed:) co?:naughty:

Opublikowano
Edytka uwierz jak byś już tyle wyrezała co my to napewno byś w Dafie spała:polew::polew::polew:

ty nawet nie wiesz jak tam są wygodne łóżka :decayed: a i webasto jest :naughty: także nie zmarznę :wink: a i mam ssc to i miejsca dużo jest

http://s18.postimg.org/6i50dbojp/DSC_0323.jpg

nie no jest kilka rzeczy które Mati też chce w audi zmienić ale do pewnych nie:facepalm: ale jakoś sobie z tym poradzę :grin:

Tak jakbym swojej pysk widział:naughty: Tylko chyba bixów nie masz(jeszcze:decayed:) co?:naughty:

no nie ma :facepalm: jak mówisz jeszcze :naughty:

domin bez przesady :whistling::wink:

Opublikowano

dawaj jakies grube mody a nie baw sie w drobnice :decayed: nie no zarcik taki kazdy detal to wielki +

Opublikowano
dawaj jakies grube mody a nie baw sie w drobnice :decayed: nie no zarcik taki kazdy detal to wielki +

tyyy :bicz:

jak to ktoś powiedział diabeł tkwi w szczegółach :wink:

no stress mody będą wszystko w swoim czasie :naughty:

józek nie z all:whistling:

Opublikowano

a to przepraszam :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.