Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Edytka nawet foty nie zrobiłaś jak wsio było poskładane:decayed:

jak nuna dalej w trasę poleciała :facepalm::whistling: ale obiecuje poprawić się jak tylko wróci i ją ogarnę :decayed: kiedy powtórka :naughty: tym razem namiot biorę :decayed:

kurcze zapomniałam tego płynu :facepalm:

Opublikowano
Edytka nawet foty nie zrobiłaś jak wsio było poskładane:decayed:

jak nuna dalej w trasę poleciała :facepalm::whistling: ale obiecuje poprawić się jak tylko wróci i ją ogarnę :decayed: kiedy powtórka :naughty: tym razem namiot biorę :decayed:

kurcze zapomniałam tego płynu :facepalm:

a Mati pytał czy wszystko wziełaś:grin::grin:

Opublikowano
Edytka nawet foty nie zrobiłaś jak wsio było poskładane:decayed:

jak nuna dalej w trasę poleciała :facepalm::whistling: ale obiecuje poprawić się jak tylko wróci i ją ogarnę :decayed: kiedy powtórka :naughty: tym razem namiot biorę :decayed:

kurcze zapomniałam tego płynu :facepalm:

a Mati pytał czy wszystko wziełaś:grin::grin:

:facepalm::facepalm::decayed: ty ja nie wiem co ty mu zrobiłeś ale tak mi chłopa zmienić :grin: po wizycie u ciebie to śmiało do listy planów mogę dopisać fotochromy , intercooler, virusa, siedziska eeee jeszcze się tego znajdzie :naughty:

już nie wspomnę o czarnych lampach w dafie :grin:

Opublikowano

Domin po raz kolejny dałeś radę :thumbup1: Edytka trzymam za słowo :wink:

Opublikowano
Edytka nawet foty nie zrobiłaś jak wsio było poskładane:decayed:

jak nuna dalej w trasę poleciała :facepalm::whistling: ale obiecuje poprawić się jak tylko wróci i ją ogarnę :decayed: kiedy powtórka :naughty: tym razem namiot biorę :decayed:

kurcze zapomniałam tego płynu :facepalm:

a Mati pytał czy wszystko wziełaś:grin::grin:

:facepalm::facepalm::decayed: ty ja nie wiem co ty mu zrobiłeś ale tak mi chłopa zmienić :grin: po wizycie u ciebie to śmiało do listy planów mogę dopisać fotochromy , intercooler, virusa, siedziska eeee jeszcze się tego znajdzie :naughty:

już nie wspomnę o czarnych lampach w dafie :grin:

grunt że zadowolony i złapał bakcyla:grin:

Opublikowano
Domin po raz kolejny dałeś radę :thumbup1: Edytka trzymam za słowo :wink:

już ty się nie martw ja to odpowiednio przechowam :naughty:

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ----------

Dominik i to jak zadowolony :decayed:

Opublikowano
Domin po raz kolejny dałeś radę :thumbup1: Edytka trzymam za słowo :wink:

już ty się nie martw ja to odpowiednio przechowam :naughty:

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ----------

Dominik i to jak zadowolony :decayed:

mam nadzieje że Ty tez:decayed:

Opublikowano
mam nadzieje że Ty tez:decayed:

mnie to się nie musisz o zdanie pytać sam wiesz:decayed::naughty:

Opublikowano

i ja też jestem happy :grin:

Opublikowano
i ja też jestem happy :grin:

ty cytrynko całe życie uhahany

i zbieramy graty dalej :decayed:

DSC_0236.jpg

Opublikowano

Zbieraj, zbieraj będzie okazja znowu się styknąć :wink: może Marcinek się pochwali co potrafi :naughty::decayed:

Opublikowano

ładnieeeeeee :kox::kox::banan::banan::banan:

Opublikowano

dobra Edytka pytanie za 100 punktów:decayed: fotochrom ze skladaniem mam zostawiać czy gonic dalej:naughty:

a i jak tam bucy bose bose bozenko:banan:

Opublikowano

Ja Ci jebne:decayed: miałeś dać znać jak będziesz miał coś dla mnie:wink:

Opublikowano
Ja Ci jebne:decayed: miałeś dać znać jak będziesz miał coś dla mnie:wink:

ty bez groźby mi tutaj :grin:

Domin zostaw :naughty: a bosenka mmmmmmmmmmmm:banan:

Opublikowano
Ja Ci jebne:decayed: miałeś dać znać jak będziesz miał coś dla mnie:wink:

Pytalem wujku ale nie chciales , leza mi i kasa stygnie;-)

To mowisz Edytka ze zabierasz;-)

Wyslane z RNSA

Opublikowano

Aaa ale one nie są pod pamięć:whistling::wink:

Opublikowano
Ja Ci jebne:decayed: miałeś dać znać jak będziesz miał coś dla mnie:wink:

Pytalem wujku ale nie chciales , leza mi i kasa stygnie;-)

To mowisz Edytka ze zabierasz;-)

Wyslane z RNSA

No nie samo skladanie i foto:naughty:

Opublikowano

Nooo Piekna Perełka :) Oby tak dalej... !!!!! :D

Opublikowano

no graty...kolejny(a) zadowolony(a) wyjechała od Domina :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.