Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no mam nadzieje ze w sobotę wpadną :whistling: ew początek przyszłego tyg jak Mati wróci:wink:

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

do mnie :naughty::decayed: mówisz płacisz za opony :grin:

Opublikowano

nie no Edit szalejesz a klamkę Mati przykręcił bo teraz to jeszcze bardziej będzie drżała :decayed::kox:

Opublikowano
nie no Edit szalejesz a klamkę Mati przykręcił bo teraz to jeszcze bardziej będzie drżała :decayed::kox:

:grin: to raczej ja drze z wrażenia jak to teraz gra :naughty::kox:

Opublikowano

hehe takie chucherko to raczej całe podskakuje trza na suficie jakieś dodatkowe poduchy dać :whistling:

Opublikowano

chucherko :whistling: no nie przesadzaj:grin:

a tu ochrona nuny :polew: ale jak jej pilnuje :decayed:

DSC_0247.jpg

Opublikowano
chucherko :whistling: no nie przesadzaj:grin:

a tu ochrona nuny :polew: ale jak jej pilnuje :decayed:

http://s23.postimg.org/3t03n19tj/DSC_0247.jpg

spodobałmusie basior:grin:

Opublikowano

Mefju KEBAB zaopiekuje się psem :naughty:

Opublikowano

Fajnego ma pies golda na klacie :naughty:

Opublikowano
no mam nadzieje ze w sobotę wpadną :whistling: ew początek przyszłego tyg jak Mati wróci:wink:

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

do mnie :naughty::decayed: mówisz płacisz za opony :grin:

:doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh: zafajdany telefon :polew::polew::polew:

idę to zapić :kox::kox:

Opublikowano

co wy chcecie odpowiednia obstawa :decayed: to psiak rodzicow :wink:

a to mój

DSC_0929.jpg

]:doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh: zafajdany telefon :polew::polew::polew:

idę to zapić :kox::kox:

już ty się nie tłumacz :decayed::naughty:

Opublikowano

no Edytka idziesz coraz grubiej :kox:

Opublikowano
hehe takie chucherko to raczej całe podskakuje trza na suficie jakieś dodatkowe poduchy dać :whistling:

przecież są dwie kurtyny:grin:

Opublikowano

Tuba, tubą. Pjesio, psem, ale Ty nas nie zagaduj, tylko foty dawaj....raz raz ;-)

Opublikowano

Grzegorz a co ty taki niecierpliwy:wink:

przymiarka oczywiście była:banan:

DSC_0568.jpgDSC_0571.jpg

i tak narazie zostaje bez dystansów i opon - wpadną pod koniec przyszłego tyg:whistling::decayed:

a teraz na tym :grin:

DSC_0572.jpg

Opublikowano

Dobrze wyglądają te felgi na aucie.

I autoportret (zaraz za tylną lampą) :naughty:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Jak kazdy Grześ. ..

Kozak, obys wspomagania nie rozwaliła na tej oponie..:-)

Opublikowano
Jak kazdy Grześ. ..

Opublikowano

Koło mi się nie podobało, dopóki nie zobaczyłem na aucie :kox: jest :thumbup1:

P.S. Zaraz przyjdzie Kaju zażądać praw autorskich :naughty:

Opublikowano
Jak kazdy Grześ. ..

Hahahah........a jak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.