Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Duds jak Cię kiedyś spotkam na drodze to muszę wcześniej wyciągnąć z garażu 3.0 tdi :)

Konkretnie za***rdala twój Aszyk :decayed:

Opublikowano

Wyprzedzanie to teraz bajka:naughty:

Opublikowano
Nigdy nie mam więcej niż pół zbiornika, zbędne kilogramy :polew::polew::polew: [/quote

Dokładnie :decayed: Fajnie jedzie:kox::kox:

Opublikowano

No ładnie ładnie... Możesz tym maleństwem nie jednemu zmyć uśmiech z twarzy:wink:

Opublikowano

Zapraszmy do czewy:decayed: miałbys sie z kim poganiac

Opublikowano
  • Autor

Ale wiecie co wam powiem... Wskazówka to może jako tako leci, ale naprawdę ja totalnie nie odczuwam tej mocy :facepalm::grin: Ciągle pada, więc nie nagrałem filmiku, ale jeszcze nagram 100-200 :decayed: A co do ganiania to ja tam się nie ścigam, to ma służyć to sprawnego wyprzedzania :decayed:

Opublikowano

Porka - YouTube

ten jak mnie wczoraj przewiozł to tez mówi ze tylko do wyprzedzania mu służy:decayed:

Opublikowano

Jakby mu ktoś z posesji wyjechał to zesralibyście się we dwóch :facepalm: Ciekawe czy takki as na torze jest czy tylko na prostej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Podeślij link na pw, bo coś nie bangla nawet jak kopiuję :decayed:

Opublikowano

Piotrek ładnie jedzie :slina:

Opublikowano

ladnie :)

musimy sie kiedys sprobowac na prostej ;D

Opublikowano
  • Autor
ladnie :)

musimy sie kiedys sprobowac na prostej ;D

Zależy czym jeździsz i skąd jesteś :grin:

Opublikowano
  • Autor

Na razie nie mam startu :wink:

Za rok jak wpadnie gtb17/22 :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj mnie Piotr przewiózł i faktycznie się tej mocy aż tak nie czuje :decayed: Ciśnie w fotel ale jakoś ta buda daje inne wrażenie :wink:

Opublikowano
  • Autor
Dzisiaj mnie Piotr przewiózł i faktycznie się tej mocy aż tak nie czuje :decayed: Ciśnie w fotel ale jakoś ta buda daje inne wrażenie :wink:

Ale nie mów, bo 200 jest moment :grin: Wrzucę niedługo filmik z rolki :polew:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

A3 z trójki, A4 z dwójki:

A tutaj oba z dwójki:

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

A jutro będą słit focie :decayed:

Opublikowano
Wrzucę niedługo filmik z kreski

Chyba nie z kreski tylko z rolki :polew: No cóż... czy ktoś mówił że miałem szanse? :grin: Za to fotki faktycznie słit :kox:

Opublikowano
  • Autor
Chyba nie z kreski tylko z rolki :polew: No cóż... czy ktoś mówił że miałem szanse? :grin: Za to fotki faktycznie słit :kox:

Nic takiego nie widzę :polew::polew:

Opublikowano

Zmienił i cwaniaczy :facepalm: To ja dodam, że gdybym tam w tym pierwszym filmiku nie wrzucił 5 tylko 3 (wiadomo, zajarałem się że na starcie to mój ryja wystawił :jerk:) to byś zobaczył dope na klapie :hi:

:polew: no ok, może jednak nie ale po czipsie zobaczysz potęgę vp i zrozumiesz, że sprzedaż a4 to był błąd i było rezać afn'a :whistling:

Opublikowano

Piotrek ze mną kreskę zrobisz? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.