Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pisałem na a3 squad, piszę i tutaj :decayed: Wczoraj kupiłem pakiet s3 - zderzak przedni i tylni :decayed:

---------- Post dopisany 03-01-2014 at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2013 at 16:51 ----------

2014_01_03_11_29_47.jpg

:whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

Najs:naughty:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

8J + 9j bedo:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:whistling:
Opublikowano

Takze tego:decayed:

Opublikowano
  • Autor

W weekend będzie foto, bo jutro już muszą być :kox:

Opublikowano

Fajne kolka:banan:

Opublikowano

A gdzie foto ja się pytam?! :bicz2::decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jutro :D

...wysłane z kalkulatora...

---------- Post dopisany 05-02-2014 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2014 at 18:57 ----------

Plany na ten sezon, po części już zrealizowane (dużo uda się też zrobić w przyszłym tygodniu):

-nowe koło - jest

-opony 215/35/18 są

-pakiet s3 - jest

-końcówki wydechu

-dystanse do kół

-nowe dywaniki

-lampy tył led (w ori lampach)

-twarde odboje

-głośniki przód

-stacja 2din

-zaślepka wycieraczki

Na razie to chyba tyle :decayed:

Opublikowano

Ciekaw jestem tych Ledow w ori lapkach z tylu :whistling:

mialem w a6 i dawalo rade ale w kurduplu jakos nie mam weny na to

rozumiem ze ogarnie Bidzio? :naughty:

Btw nowe dywaniki to gruby mod :kox:

Opublikowano
  • Autor

Będę miał lampy z anglika to zrobię testa :kox:

Opublikowano

A jak juz w planach te dywaniki to co bedziesz dziergal na nich? :guma:

Opublikowano
  • Autor

eslajn :banan::polew:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

albo esczy :grin:

Opublikowano
eslajn :banan::polew:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

albo esczy :grin:

tylko jak juz to reczna robota haftem krzyzakowym :grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie, nie będzie czarnych szyb :wink: Na dniach wrzucę foty, bo dużo się ostatnio dzieje :wink:

Opublikowano

Chwile tu nie zaglądałem i co tu sie dzieje

co to za kupowanie zderzaków a3 przepraszam bardzo? :decayed:

bedziesz jutro pod milenijnym?

Opublikowano
Nie, nie będzie czarnych szyb :wink: Na dniach wrzucę foty, bo dużo się ostatnio dzieje :wink:

Dokładnie:wink:

Rdza szaleje:kox::grin:

Opublikowano
  • Autor
Chwile tu nie zaglądałem i co tu sie dzieje

co to za kupowanie zderzaków a3 przepraszam bardzo? :decayed:

bedziesz jutro pod milenijnym?

Nieee, nie ma mnie we Wro, a poza tym auto u lakiernika znowu :naughty: Jutro jeszcze chcę powalczyć z odbojami, bo wciąż są za długie :facepalm: Ale z przodu jak na razie 59cm, a tył wciąż pieje :whistling::kox:

---------- Post dopisany 19-03-2014 at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 16:51 ----------

2014_03_16_13_39_22.jpg

ZAPOWIEDŹ :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.