Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jest hak, przecież bym go nie wywalił co nie:facepalm:

Narazie mi sie podoba taka gleba jeżdze wszedzie szybko nie słychać zgrzytu wiec jest bajka, w miare sztywne to zawieszenie:decayed: zamontowałem mocowania do rozpórki górnej, zostało mi tylko dociać na wymiar i ogarnac tam miejsce bo nie bardzo chciała sie wsunąć

Od pierwszej fotki zawieszka mi troche osiadła wiec to juz nie jest 61,5 jest nizej:wink:

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

Junior tak mam ramke halo w kolorze, zawsze ja miałem w kolorze:decayed: teraz przynajmniej jest w tym samym kolorze:banan:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ile cm zostało ci gwintu z tylu i przodu zeby w doł zejsc jeszcze?

Opublikowano
  • Autor

z tyłu jest ze 3cm, a z przodu jestem w połowie jakieś 5cm bedzie chyba

Opublikowano
z tyłu jest ze 3cm, a z przodu jestem w połowie jakieś 5cm bedzie chyba

to cos strasznie malo: Eusathink:, u mni jest po 6cm gwintu jeszcze a siedzi jak u Ciebie:whistling:

Opublikowano

to nisko zeszles chyba gwint Q z tylu wyzej albo nizej jest gwintowany bo ja mam z tylu 6cm jeszcze do zejsca w dol a siedzi pow bym tak samo, z przodu jest 7cm, a jakie fele i opony masz?

4213a3e5b94feb39m.jpg

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem licze na oko:wink: moze uda mi sie tam wcisnac kalkulator do fotki:wink:

Opublikowano
z tyłu jest ze 3cm, a z przodu jestem w połowie jakieś 5cm bedzie chyba

to cos strasznie malo: Eusathink:, u mni jest po 6cm gwintu jeszcze a siedzi jak u Ciebie:whistling:

ja też mam jak slepy sporo gwintu, może w quattro jest inaczej

Opublikowano
  • Autor

Ale chodzi wam o tył??

Z tyłu gwint jest na dole amortyzatora a w osce macie na górze:wink:

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

gwint.jpg

W środku są tylne amortyzatory, a spręzyny są odwrotnie załozone w tej paczce:wink:

Opublikowano

no to tyl sie rozni bo my mamy oski ale przod miedzy twoim a moim ustawieniem jest ponad 2cm wiec cos nizej powinna siedziec, to et40 z przodu robi ci robote bo u mnie et35 i musze uwazac na skretach i przechylach bo opiera sie opona na rancie

Opublikowano
  • Autor

obecne ustawienie mam mniej wiecej tak jak na tej fotce widać 1cm +/-

Opublikowano

a powiedz Kowi zamontowanie rozporek usztywnia cos przod odczuwalne to jest czy raczej wyglad?

Opublikowano
a powiedz Kowi zamontowanie rozporek usztywnia cos przod odczuwalne to jest czy raczej wyglad?

odczuwalne

Opublikowano
a powiedz Kowi zamontowanie rozporek usztywnia cos przod odczuwalne to jest czy raczej wyglad?

odczuwalne

potwierdzam

Opublikowano
  • Autor
Ładna audi kowi :wink:
no jest ładnie :wink:
gratki modów:banan:
a powiedz Kowi zamontowanie rozporek usztywnia cos przod odczuwalne to jest czy raczej wyglad?

ja póki co załozyłem tylko mocowania pod śruby amorów, rozpórke musze podciąć pod wymiar i przykręcić, tylko tam miejsca trzeba ogarnać jakis kabel tam mi sie wije:whistling:

Opublikowano

Niby fajnie, ale jakoś mdło. Koło w kolor koniecznie. Pytanie tylko, jaki :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Nic tu nie bede malował, to koło nie jest kołem docelowym:wink: pozatym dobrze wymyte całkiem inaczej sie prezentuje:wink:

Opublikowano
pozatym dobrze wymyte całkiem inaczej sie prezentuje:wink:

o widzisz, jak chcesz to potrafisz mieć jakieś detailerskie przebłyski:decayed:

Opublikowano
  • Autor
pozatym dobrze wymyte całkiem inaczej sie prezentuje:wink:

o widzisz, jak chcesz to potrafisz mieć jakieś detailerskie przebłyski:decayed:

:polew::polew: ale bez przesady, szampon do naczyń i myjka automat :decayed: i też sie świecą:jerk:

podobuje mi sie ten zawias, miałem to -30 jeździłem po jednej drodze 50km/h bo potrafiło przytrzeć osłoną(typowa polska droga), teraz mam to co widac dalej jeżdze tą droga 50km/h i nic nie przyciera:kox: ale krótkie progi zacieram

Opublikowano

bo progi to się jeździ na ukos:wink:

Opublikowano
  • Autor
bo progi to się jeździ na ukos:wink:

wiem wiem:wink: ale testy musiałem zrobić:wink:

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

to nisko zeszles chyba gwint Q z tylu wyzej albo nizej jest gwintowany bo ja mam z tylu 6cm jeszcze do zejsca w dol a siedzi pow bym tak samo, z przodu jest 7cm, a jakie fele i opony masz?

http://images38.fotosik.pl/1602/4213a3e5b94feb39m.jpg

18/8,5 + 215/40

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.