Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie ładne progi dostałeś :D Te wewnętrzne też dostałeś? :naughty:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Jakie ładne progi dostałeś :D Te wewnętrzne też dostałeś? :naughty:

Weź poszedłem na "kompletne":facepalm: okazało sie że jego komplet to chodzi że prawa i lewa nakładka:facepalm: listwy progowe wenętrze miał ale dodtakowo cos tam sobie cenił to hu z tym:whistling: ale ryski żadnej nie ma, mocowania mam, tylko kleju do szyb nie mam:facepalm: listwy od A4 podetne, a te szaro-zielone sprzedam:wink:

Opublikowano

Ile chciał za te wewnętrzne? i PW masz :decayed: ale mogę w sumie tu... jakie śruby i pierścienie centrujące pod merce brałeś?

Opublikowano
  • Autor

A nawet nie pytałem bo według mnie za dużo i tak chciał:grin:

Po docieciu poliftowych tez jest ładnie

DSC00297.jpg

Jutro moge Ci sprawdzić, bo nie pamietam jakiej to długosci było, a pierscienie... tez nie pamietam:facepalm:

Opublikowano

Kowi, jakiej masz średnicy dolot?

Opublikowano
  • Autor
Kowi, jakiej masz średnicy dolot?

Fi51 zewnetrzna, grubosc ścianki 1,5mm

Opublikowano

Ja już w sumie zamówiłem, więc nie trzeba :) Wziąłem dłuższe, bo zawsze łatwiej skrócić lub dać pod dystans :decayed: pierścienie mam 66,6 tylko zastanawia mnie dlaczego są tylko z redukcją na 57,1 i na żadne inne :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Ja to u wulkanizatora przymierzałem, ale wymiarów nie pamietam, jutro jak sie przypomnisz to wparuje do garazu z suwmiarką

Opublikowano
  • Autor

ramka zostaje jak jest, nie podoba mi sie czarna w moim kolorku:whistling:

img00458201110251405cpi.jpg

img00459201110251405cpi.jpg

img0254dg.jpg

---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ----------

Co myslicie o takim spojlerku od cupry maźnietym pod kolor auta:eusathink:

---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ----------

p1010153d.jpg

Opublikowano
Kowi, jakiej masz średnicy dolot?

Fi51 zewnetrzna, grubosc ścianki 1,5mm

Aha, czyli standard, spoko. U mnie ze względu na trochę większe doładowanie będzie fi 57, grubosc też 1,5mm. Cooler 230x550x65 - wyloty teraz wszystkie mają 63mm.

Opublikowano

kowi ładuj grill od rsa

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

i znaczek audi w kolor nadwozia

Opublikowano
  • Autor

99% wygląd polifta mam w planie, nie interesuja mnie zderzaki od esek grile od rsów, liczniki od esów floresów:banan: jedynie czego mi brakowąło w tym nadwoziu to progów, bo seryjne sa fatalne:facepalm: jeśli trafi sie do końca kwietnia lip cupra to biore, jak nie to przepadnie

znaczek zostaje taki jak jest

Opublikowano
99% wygląd polifta mam w planie, nie interesuja mnie zderzaki od esek grile od rsów, liczniki od esów floresów:banan: jedynie czego mi brakowąło w tym nadwoziu do progów, bo seryjne sa fatalne:facepalm: jeśli trafi sie do końca kwietnia lip cupra to biore, jak nie to przepadnie

znaczek zostaje taki jak jest

bardzo dobre podejście:wink:

Opublikowano

z tymi progami to już bedzie całkowicie malyna :kox:

Opublikowano

Pokaż te progi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Niebawem:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nice car you have here!!! :thumbup:

You are the responsable for my coming to your forum!!!

Keep the good work!!! :D

Opublikowano
  • Autor
Nice car you have here!!! :thumbup:

You are the responsable for my coming to your forum!!!

Keep the good work!!! :D

Thanks Amigo:friends:

dddd.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.