Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

jest hak, przecież bym go nie wywalił co nie:facepalm:

Narazie mi sie podoba taka gleba jeżdze wszedzie szybko nie słychać zgrzytu wiec jest bajka, w miare sztywne to zawieszenie:decayed: zamontowałem mocowania do rozpórki górnej, zostało mi tylko dociać na wymiar i ogarnac tam miejsce bo nie bardzo chciała sie wsunąć

Od pierwszej fotki zawieszka mi troche osiadła wiec to juz nie jest 61,5 jest nizej:wink:

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

Junior tak mam ramke halo w kolorze, zawsze ja miałem w kolorze:decayed: teraz przynajmniej jest w tym samym kolorze:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ile cm zostało ci gwintu z tylu i przodu zeby w doł zejsc jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu jest ze 3cm, a z przodu jestem w połowie jakieś 5cm bedzie chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu jest ze 3cm, a z przodu jestem w połowie jakieś 5cm bedzie chyba

to cos strasznie malo: Eusathink:, u mni jest po 6cm gwintu jeszcze a siedzi jak u Ciebie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nisko zeszles chyba gwint Q z tylu wyzej albo nizej jest gwintowany bo ja mam z tylu 6cm jeszcze do zejsca w dol a siedzi pow bym tak samo, z przodu jest 7cm, a jakie fele i opony masz?

4213a3e5b94feb39m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem licze na oko:wink: moze uda mi sie tam wcisnac kalkulator do fotki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu jest ze 3cm, a z przodu jestem w połowie jakieś 5cm bedzie chyba

to cos strasznie malo: Eusathink:, u mni jest po 6cm gwintu jeszcze a siedzi jak u Ciebie:whistling:

ja też mam jak slepy sporo gwintu, może w quattro jest inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi wam o tył??

Z tyłu gwint jest na dole amortyzatora a w osce macie na górze:wink:

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

gwint.jpg

W środku są tylne amortyzatory, a spręzyny są odwrotnie załozone w tej paczce:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tyl sie rozni bo my mamy oski ale przod miedzy twoim a moim ustawieniem jest ponad 2cm wiec cos nizej powinna siedziec, to et40 z przodu robi ci robote bo u mnie et35 i musze uwazac na skretach i przechylach bo opiera sie opona na rancie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecne ustawienie mam mniej wiecej tak jak na tej fotce widać 1cm +/-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz Kowi zamontowanie rozporek usztywnia cos przod odczuwalne to jest czy raczej wyglad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz Kowi zamontowanie rozporek usztywnia cos przod odczuwalne to jest czy raczej wyglad?

odczuwalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz Kowi zamontowanie rozporek usztywnia cos przod odczuwalne to jest czy raczej wyglad?

odczuwalne

potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna audi kowi :wink:
no jest ładnie :wink:
gratki modów:banan:
a powiedz Kowi zamontowanie rozporek usztywnia cos przod odczuwalne to jest czy raczej wyglad?

ja póki co załozyłem tylko mocowania pod śruby amorów, rozpórke musze podciąć pod wymiar i przykręcić, tylko tam miejsca trzeba ogarnać jakis kabel tam mi sie wije:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie, ale jakoś mdło. Koło w kolor koniecznie. Pytanie tylko, jaki :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tu nie bede malował, to koło nie jest kołem docelowym:wink: pozatym dobrze wymyte całkiem inaczej sie prezentuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym dobrze wymyte całkiem inaczej sie prezentuje:wink:

o widzisz, jak chcesz to potrafisz mieć jakieś detailerskie przebłyski:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym dobrze wymyte całkiem inaczej sie prezentuje:wink:

o widzisz, jak chcesz to potrafisz mieć jakieś detailerskie przebłyski:decayed:

:polew::polew: ale bez przesady, szampon do naczyń i myjka automat :decayed: i też sie świecą:jerk:

podobuje mi sie ten zawias, miałem to -30 jeździłem po jednej drodze 50km/h bo potrafiło przytrzeć osłoną(typowa polska droga), teraz mam to co widac dalej jeżdze tą droga 50km/h i nic nie przyciera:kox: ale krótkie progi zacieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo progi to się jeździ na ukos:wink:

wiem wiem:wink: ale testy musiałem zrobić:wink:

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

to nisko zeszles chyba gwint Q z tylu wyzej albo nizej jest gwintowany bo ja mam z tylu 6cm jeszcze do zejsca w dol a siedzi pow bym tak samo, z przodu jest 7cm, a jakie fele i opony masz?

http://images38.fotosik.pl/1602/4213a3e5b94feb39m.jpg

18/8,5 + 215/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...