Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mówiłem o tym:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Forum A4 :: foto14.jpg picture by Kowi87 - Photobucket

:polew::grin::grin::grin:

ale to fota od tyłu jakaś dziwna, wypukła jakby albo wklęsła? :wink:

3 szerokokątne zlepione w jedną:wink: bo nie mogłem sie zmiescić z obiektywem:grin:

myślałem na początku coś z moimi oczami a Ty mi taki Mind-f*ck zafundowałeś :decayed: fajnie nawet Ci się te gumy naciągneły, u mnie na pirellkach przy identycznych parametrach nie ma takiego efektu, trzeba do 35 profilu zejść :decayed:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
mówiłem o tym:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Forum A4 :: foto14.jpg picture by Kowi87 - Photobucket

:polew::grin::grin::grin:

ale to fota od tyłu jakaś dziwna, wypukła jakby albo wklęsła? :wink:

3 szerokokątne zlepione w jedną:wink: bo nie mogłem sie zmiescić z obiektywem:grin:

myślałem na początku coś z moimi oczami a Ty mi taki Mind-f*ck zafundowałeś :decayed: fajnie nawet Ci się te gumy naciągneły, u mnie na pirellkach przy identycznych parametrach nie ma takiego efektu, trzeba do 35 profilu zejść :decayed:

Nie do profilu, tylko do 205:kox: profil zostaw w spokoju

Opublikowano
mówiłem o tym:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Forum A4 :: foto14.jpg picture by Kowi87 - Photobucket

:polew::grin::grin::grin:

ale to fota od tyłu jakaś dziwna, wypukła jakby albo wklęsła? :wink:

3 szerokokątne zlepione w jedną:wink: bo nie mogłem sie zmiescić z obiektywem:grin:

myślałem na początku coś z moimi oczami a Ty mi taki Mind-f*ck zafundowałeś :decayed: fajnie nawet Ci się te gumy naciągneły, u mnie na pirellkach przy identycznych parametrach nie ma takiego efektu, trzeba do 35 profilu zejść :decayed:

Nie do profilu, tylko do 205:kox: profil zostaw w spokoju

lepszy efekt jak profilem się zejdzie... a najlepiej to na 205/35/18 to wtedy ładnie stroi, ale jazdy chyba nie ma wtedy :grin:

Opublikowano

Mam pytanko... Czy pod ori hak trzeba ciąć zderzak ? :wink:

Ładne auto, tylko weź te lampy ustaw, bo coś jedna niżej, druga wyżej. :wink:

Opublikowano
  • Autor
Mam pytanko... Czy pod ori hak trzeba ciąć zderzak ? :wink:

Ładne auto, tylko weź te lampy ustaw, bo coś jedna niżej, druga wyżej. :wink:

Lampy mam juz równo, problem tkwi w dospwanych uszach ktost nie umiejetnie zrobił, mam lampy na 3 podkładkach by było równo względem siebie:facepalm:, ewidętnie uszy do poprawki, ale nie za mojej kadencji

Co do haka to jest minimalnie dokładka podcieta fabrycznie, ale totalnie tego nie widac, wszystko jest na styk zrobione:wink:

Opublikowano
Mam pytanko... Czy pod ori hak trzeba ciąć zderzak ? :wink:

Ładne auto, tylko weź te lampy ustaw, bo coś jedna niżej, druga wyżej. :wink:

Lampy mam juz równo, problem tkwi w dospwanych uszach ktost nie umiejetnie zrobił, mam lampy na 3 podkładkach by było równo względem siebie:facepalm:, ewidętnie uszy do poprawki, ale nie za mojej kadencji

Co do haka to jest minimalnie dokładka podcieta fabrycznie, ale totalnie tego nie widac, wszystko jest na styk zrobione:wink:

To jak u mnie, jeden uchwyt uwalony. :kwasny:

Dzięki za info z hakiem, muszę założyć, szkoda bagażnika brudzić. :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z racji że nic sie nie dzieje, zainwestowałem w szkiełko do foto:naughty:

Oto efekty:kox:

C-6.jpg

D-4.jpg

B-4.jpg

A-4.jpg

teraz polowanie na 35mm

Opublikowano
  • Autor
Kowi niema co bardzo przyjemnie oglada sie twoje auto.....

:hi:

Opublikowano

ładne to :shock3:

z tym szkiełkiem to pewnie mój parch by ładnie wyglądał, trza się kiedyś ustawić na jakąś sesje:decayed:

Opublikowano
  • Autor
ładne to :shock3:

z tym szkiełkiem to pewnie mój parch by ładnie wyglądał, trza się kiedyś ustawić na jakąś sesje:decayed:

w piatek bedziesz?? bo w week odpadam

Opublikowano

będę,ale późną nocą

Opublikowano
  • Autor
będę,ale późną nocą

To zostaje niedziela popołudnie:wink:

Opublikowano

to bedziem w kontakcie

Opublikowano

Się prezentuje Oo.

Swoją drogą, jakie to szkiełko? :)

Opublikowano

Kowi.. ja bym na Twoim miejscu przemalował grill na czarno bo jakoś średnio pasuje jak się patrzy od frontu :wink: Ogólnie fura fajna..ale ciągle mam wrażenie, że czegoś jej brakuje :naughty:

Opublikowano
Kowi.. ja bym na Twoim miejscu przemalował grill na czarno bo jakoś średnio pasuje jak się patrzy od frontu :wink: Ogólnie fura fajna..ale ciągle mam wrażenie, że czegoś jej brakuje :naughty:
porzadnego zdjecia!

hakaaa z auta :grin:

Opublikowano
  • Autor
Kowi.. ja bym na Twoim miejscu przemalował grill na czarno bo jakoś średnio pasuje jak się patrzy od frontu :wink:
Ah.jpg

Czy ja wiem czy lepiej:eusathink:

Ogólnie fura fajna..ale ciągle mam wrażenie, że czegoś jej brakuje :naughty:

felgi z rantem:naughty:

---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

Kowi.. ja bym na Twoim miejscu przemalował grill na czarno bo jakoś średnio pasuje jak się patrzy od frontu :wink: Ogólnie fura fajna..ale ciągle mam wrażenie, że czegoś jej brakuje :naughty:
porzadnego zdjecia!

hakaaa z auta :grin:

porzadne zdjecie haka masz na pierwszej stronie:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

fura ma potencjał fotograficzny, tylko fotograf zdjęcia żelazkiem robi :) a tak na poważnie przeglądam posty i widzę, że jedynie z 10percent (maxymalnie 10 percent) ma ciekawe fotki aut. Reszta robi zdjęcia chyba właśnie żelazkiem albo nokią 3310. a fura fajna :P Powodzenia!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.