Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapomniałem.... teraz numer strony ależy od ilości wyświetlanych postów ustawionych indywidualnie.... ja mam pewnie sporo więcej niż Ty ;p to jakieś 2/3/4 strony wstecz ;p

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Swoją drogą nie dziwię się temu zającowi... w końcu bronił swego terytorium i zajęczycy jak zobaczył dorodniejszego szaraka :decayed:

no to wybronił:polew::polew::polew:

U mnie takie straty

2012-03-25-109.jpg

u niego nieco lepiej bo tylko paczył

zajac.jpg

:polew::polew::polew:

Opublikowano
:grin::polew:
Opublikowano

Zając/3аяц do Kowi87 "Ну, погоди!" – Nu, pogodi! :P

800px_Soviet_Union_stamp_1988_CPA_5918.jpg

Opublikowano
Swoją drogą nie dziwię się temu zającowi... w końcu bronił swego terytorium i zajęczycy jak zobaczył dorodniejszego szaraka :decayed:

no to wybronił:polew::polew::polew:

U mnie takie straty

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/2012-03-25-109.jpg

u niego nieco lepiej bo tylko paczył

http://republika.pl/blog_jl_3261277/5112921/sz/zajac.jpg

:polew::polew::polew:

co on paczy... :decayed: no to co Kowi, malowanie zderzaka? :kwasny: będzie okazja żeby spasować tą szparę u Ciebie :decayed: ja ostatnio mniej więcej 2-3 razy w tygodniu o włos unikam starcia z sarnami... wiosna przyszła i zaczęły wychodzić z lasów :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Zając/3аяц do Kowi87 "Ну, погоди!" – Nu, pogodi! :P

http://s18.postimage.org/jgw73gmvp/800px_Soviet_Union_stamp_1988_CPA_5918.jpg

:polew:

---------- Post added at 09:48 ---------- Previous post was at 09:48 ----------

A co do malowania zderzak to dobrze, moze wkońcu bede miał własciwy odcień

Opublikowano

Kowi zrób maszynkę to wypożyczysz mi za drobną opłatą bo mi się nie chce robić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jest,

lusterko.jpg

przynajmniej jedno obejdzie sie bez malowania

tylko teraz walka ze spręzynka najgorsza:facepalm:

---------- Post added at 15:50 ---------- Previous post was at 14:38 ----------

Jak by ktos wiedział o szaraku na czesci to podrzućcie linka, bo tak myśle czy moze lepiej błotnik kupić niz go klepać

Opublikowano
:decayed: zrób dwa małe, bądź pierwszy na forum
Opublikowano

Co chcesz zrobić w stickerbomb? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Co chcesz zrobić w stickerbomb? :naughty:

Nic, za dużo tego w okolicy:wink:

---------- Post added at 00:22 ---------- Previous post was at 00:21 ----------

Co chcesz zrobić w stickerbomb? :naughty:

Nic, za dużo tego w okolicy:wink:

stikersy to naklejki, wszystko wycinane na ploterze, żadne sticker bomby:decayed:

Opublikowano

Aa.. myślałem, że powycinasz naklejki i sam sobie zrobisz stickerbomb, zamiast folii :grin::facepalm:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dobra czas uaktualnić

Lusterko od angola załozone

lustro3.jpg

Oleje i filtry kupione

th_Beznazwy5.jpg

graty czekające na załozenie

- lewy halogen z ramka dzieki krycha:thumbup1:

- rozpórka A6 po roku leżakowania

2 komplet progów kupiony:decayed:

th_Beznazwy6.jpg

Kolorek idealnie spasował

Beznazwy-3.jpg

Wizyta u blacharza/lakiernika

Beznazwy-2.jpg

na koniec polerka mechaniczna całosci:decayed:

Najgorsze jest to że nie znalazłem maszynki do nadkoli:facepalm:

Opublikowano

duzo te nadkola chcesz wypchnac? w ostatecznosci skoro auto idzie do lakiernika to sa bardziej drastyczne sposoby które moze przyniosa efekt

Opublikowano
  • Autor
duzo te nadkola chcesz wypchnac? w ostatecznosci skoro auto idzie do lakiernika to sa bardziej drastyczne sposoby które moze przyniosa efekt

tak wiem, ale niechce malować błotników w całosci, mam tylko jeden do ogarniecia ale bedzie cieniowanie i lakierownie całego błotnika, chciałbym przed tym ogarnac temat błotników pokaze magikowi pare zdjec tej maszynki moze cos wystruga przez dzień, bo rozcinanie i zaspawywanie mnie nie pociesza

Opublikowano

nie mówie o nacicaniu i zaspawywaniu..bardziej mi chodziło o cos takiego

Opublikowano

:whistling::polew:

Opublikowano

młotek i jazda, dzisiaj w mk3 próbowałem rurkami, bejsbolem i innymi gównami, nic tak się nie sprawdza jak porządne zaklepanie młotkiem :grin:

Opublikowano
  • Autor

Widziałem ten sposób, ale mam mieszane uczucia, przód jako tako, ale tyłu tym nie zrobie bo rura zawadzi o wachacz prawdopodobnie:facepalm: pozatym nie mam jeszcze gwintu wiec trzeba jakaś Fi70 włozyc:decayed:

Opublikowano

po co fi 70??? wsadzisz kilku kolegów z abs-em i po sprawie autko siadzie lepiej niz na gwincie;P

no to niech Ci wyspawa ktos ..z tego co widze to zaden problem...kawałem ceownika , pret z gwintem , pokretło ...rolka na łozysku , mocowanie najlepiej na rozstaw śrób ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.