Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

To auto dla baby, niech ojciec szuka czegoś dla mężczyzn.

Nie nastawiaj się tylko na vaga, bo w niskim budżecie nic fajnego nie znajdziesz.

X5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ewentualnie XC60? :mysli:

Autko pakowne, silniczek d5 daje w nim rade, mało pali a do tego bezawaryjny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie XC60? :mysli:

Autko pakowne, silniczek d5 daje w nim rade, mało pali a do tego bezawaryjny :kox:

X5 ogladam narazie na alegro, ale bagażnik chyba niezbyt pojemny również, pisze tak o nim bo czesto bedzie miał przewozone narzedzia:kwasny:

XC60 bedzie drogie w ekspluatacji, pozatym chciałem vaga ponieważ najłatwiej sie go naprawia z racji vagów etki itd:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie XC60? :mysli:

Autko pakowne, silniczek d5 daje w nim rade, mało pali a do tego bezawaryjny :kox:

X5 ogladam narazie na alegro, ale bagażnik chyba niezbyt pojemny również, pisze tak o nim bo czesto bedzie miał przewozone narzedzia:kwasny:

XC60 bedzie drogie w ekspluatacji, pozatym chciałem vaga ponieważ najłatwiej sie go naprawia z racji vagów etki itd:whistling:

Mitsu Outlander - bagażnik wielki, silnik VW (czy udany, to inna sprawa), można trafić dobre wyposażenie i nagłośnienie ale jakość plastików czy dykty na drzwiach :facepalm:

Ale przyjemne auto.

Teściu ma nofkę. Przejechał chyba z 70 tyś przez 3 lata i właściwie chyba nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X5 też nie będzie tanie w eksloatacji ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, powiem Ci że też myślałem ze Volvo jest drogie w eksploatacji do puki nie kupiłem. Im dłużej mam tym częściej się okazuje ze części eksploatacyjne są tańsze niż do b5. :decayed:

Problemem jest tylko brak etki i mała dostępność programów serwisowych :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max, ale nie porównuj starego V70 do "nowego" XC60 - to dwie inne bajki.

Tu jest w ch... elektroniki. Zamienników pewnie jeszcze mało, więc kłania się serwis.

Teściu ma Outlandera I po lifice - brak jeszcze praktycznie zamienników. Np. nadkole przednie 1000 PLNów!

Niedawno złapał dużego psa pod podwozie - z zewnątrz brak śladów. Dostała lekko chłodnica, chłodnica klimy,jakieś węże, zderzak z grillem tylko zaczepy miał lekko połamane, ale siedział na miejscu.

Naprawa w ASO (z AC) - 25 000 brutto !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 10x tyle elektroniki niż w Audi było. Ceny oryginałów są tańsze niż niektóre zamienniki do Audi. Fakt, jak popsuje się coś poważniejsze to trochę kosztuje, ale to jak w każdym. Swoja droga serwis Volvo mega z tonu zjechał, bo mało klientów, a dodatkowo ciągle jakieś akcje serwisowe. Ja np cewki za 1.5k zł wymieniłem za darmo :decayed:

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:02 ----------

Dodatkowo kuzyn taty ma xc60 i mówi ze serwis kosztuje to samo co s40 które miał wcześniej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

volvo jak i francuzy odpadaja, bo u mnie nie ma mechaników którzy z tym sobie w 100% radzą:whistling: dlatego nastawiam sie głównie na cos z vag, robie logi, wrzucam na forum i ktoś cos powie na ten temat, a nie jak z francuzem jechał jechał wyskoczyła kontrolka zgasł i niechce odpalic co to moze być <- zobaczcie sobie na fachowe odpowiedzi na elektrodzie:facepalm: z bmw jest podobnie, od dobrych 2 miechów nikt na forum nie był wstanie mi odpisac jak wyjąć tylna szybe z drzwi:facepalm: i ogólnie jakieś porady znaleźć w tej marce to tez ciezki temat, o volvo jeszcze nic nie szukałem ale domyślam sie że biedzie podobnie, takze chyba mnie rozumiecie czemu chce cos z vag, auto jest w ciagłym użytku i nie ma mowy by czekało na naprawe załózmy 2tyg:whistling: wraca kulawe, diagnozujemy, kupujemy naprawiamy i jedzie dalej na drugi dzień:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie co na sile kupować i problem potem z każdą pierdoła :good:

A może Q5? Czy cenowo jeszcze zabija?

Albo kup amerykana, nie do zdarcia auta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam juz niewiem, ojciec zgłupiał w wyborze, dzisiaj IX35 mu sie widział przez chwile:facepalm:

a tak w miedzyczasie po wieeeelu przygodach dotarły do mnie ledy na tył:jerk:

20130619_135546_zpsf8cb008a.jpg

jak znajde chwile to moze dzisiaj wlecą na auto:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam juz niewiem, ojciec zgłupiał w wyborze, dzisiaj IX35 mu sie widział przez chwile:facepalm:

a tak w miedzyczasie po wieeeelu przygodach dotarły do mnie ledy na tył:jerk:

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/20130619_135546_zpsf8cb008a.jpg

jak znajde chwile to moze dzisiaj wlecą na auto:whistling:

I jakaś fota wieczorową porą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam juz niewiem, ojciec zgłupiał w wyborze, dzisiaj IX35 mu sie widział przez chwile:facepalm:

a tak w miedzyczasie po wieeeelu przygodach dotarły do mnie ledy na tył:jerk:

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/20130619_135546_zpsf8cb008a.jpg

jak znajde chwile to moze dzisiaj wlecą na auto:whistling:

i co tylko postoje i stopy na ledzie? a reszta żarówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak postoje i stop sa w led, kierunki mozna było jeszcze, ale zawsze można dorobic ogólnie efekt mi sie podoba:jerk:wsteczy w ledzie mi nie potrzebny, on i tak poczyszczeniu wygląda jak by led swiecił:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak postoje i stop sa w led, kierunki mozna było jeszcze, ale zawsze można dorobic ogólnie efekt mi sie podoba:jerk:wsteczy w ledzie mi nie potrzebny, on i tak poczyszczeniu wygląda jak by led swiecił:wink:

no wsteczny to wystarczy zarówka ledowa, ale kierunek bym odrazu na ledach zrobil, pokaż jak lampa wygląda od środka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie niczym sie nie rózni poza tym że wyciaga sie wkład lampy i są kabelki zamiast żarówki, tutaj można by było zrobić spinki meskie i żeńskie na kablach :wink:

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

DSC07458_zpse8e45cf8.jpg

tak to wyglada, zaraz wrzuce video:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie niczym sie nie rózni poza tym że wyciaga sie wkład lampy i są kabelki zamiast żarówki, tutaj można by było zrobić spinki meskie i żeńskie na kablach :wink:

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/DSC07458_zpse8e45cf8.jpg

tak to wyglada, zaraz wrzuce video:wink:

jest dobrze:wink:, ale ten hak i wycieraczka z tyłu out:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie teraz to mi nawet nie działa ta wycieraczka to moze i bym ja wykręcił, niby ramie kupiłem od polo, ale jeszcze nie zamontowałem:facepalm:

a z hakiem znacie historie, tak wiec zostaje tak jak jest, nie bede go odcinał szlifierka:facepalm:

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z hakiem znacie historie, tak wiec zostaje tak jak jest, nie bede go odcinał szlifierka:facepalm:

przeciez napewno by Ci to jakiś meches ogarnął, niedrogo, wiadomo hak sie sprzydaje, ale psuje wygląd:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...