Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
.. a bixenon to xero nosba, stickersy xero armiego, prosiaki xero iversona, a naklejka klubowa to xero hugo, tu wszystko jest xerem, a mimo to jak stoja obok siebie nie są podobne:wallbash:

to jest detal, a nie koncepcja na auto:facepalm:

dokładnie, więc nie ma co pisać o kserowaniu, poza tym wiele z tych rzeczy które tu niby są "nowością" już dawno wyrezali chociażby za oceanem

które? bixenon od tamtego roku na audizne ma swój wątek(chciałem sie tam pochwalic ale nie miałem dostepu do technicznego:decayed: <- u nas bodajze od 2008r, takze nie wiem o czym piszesz:decayed: bo w cale "nowosci" nie mają:wink: ale mniejsza oto rzeście se zrobili rozmowe o nowosciach:facepalm:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
.. A bixenon to xero nosba, stickersy xero armiego, prosiaki xero iversona, a naklejka klubowa to xero hugo, tu wszystko jest xerem, a mimo to jak stoja obok siebie nie są podobne:wallbash:

To jest detal, a nie koncepcja na auto:facepalm:

dokładnie, więc nie ma co pisać o kserowaniu, poza tym wiele z tych rzeczy które tu niby są "nowością" już dawno wyrezali chociażby za oceanem

które? Bixenon od tamtego roku na audizne ma swój wątek(chciałem sie tam pochwalic ale nie miałem dostepu do technicznego:decayed: <- u nas bodajze od 2008r, takze nie wiem o czym piszesz:decayed: Bo w cale "nowosci" nie mają:wink: Ale mniejsza oto rzeście se zrobili rozmowe o nowosciach:facepalm:

eot

Opublikowano

:decayed: Nakręcilliscie sie jak arab na kurs pilotażu:wink:

Nie mam nic przeciwko kopiowaniu dobrych wzorcow, pomyslow (zachowujac zdrowy rozsadek) bo od tego forum jest. Uzylem slowa xero bo dziala jak plachta na byka:decayed::decayed:

Opublikowano
:decayed: Nakręcilliscie sie jak arab na kurs pilotażu:wink:

Nie mam nic przeciwko kopiowaniu dobrych wzorcow, pomyslow (zachowujac zdrowy rozsadek) bo od tego forum jest. Uzylem slowa xero bo dziala jak plachta na byka:decayed::decayed:

no chyba najbardziej to na Ciebie :grin::grin::grin:
Opublikowano

Staram sobie tlumaczyc, ze nasladownictwo jest forma uwielbienia:decayed:

B5 mi sie znudzila, a xero zmotywowalo do zmiany. EOT

Kowi, mam kluczyk do demontazu haka:naughty:

Opublikowano
Kowi, mam kluczyk do demontazu haka:naughty:

5 lat na to czekam:kox::decayed:

Opublikowano

hak jest :good:

zawsze można coś powiesić

truck+balls+colors.jpg

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
Staram sobie tlumaczyc, ze nasladownictwo jest forma uwielbienia:decayed:

B5 mi sie znudzila, a xero zmotywowalo do zmiany. EOT

Kowi, mam kluczyk do demontazu haka:naughty:

Wziąłeś tą wypaśną spod Katowic ? Fajna opcja, za ile wytargałeś ?

Opublikowano
  • Autor

hehehe hak jest co ja zrobie, kluczyk tu nie pomoze bo mam za***any cały zamek szlamem, kluczyk mam taki mały z czerwonym kółkiem:wink: ogólnie jutro jade ogladać tiguana przepraszam chłopaki:facepalm: :decayed:

Opublikowano

To Kowiaka wątek:naughty::kox:

Opublikowano
hehehe hak jest co ja zrobie, kluczyk tu nie pomoze bo mam za***any cały zamek szlamem, kluczyk mam taki mały z czerwonym kółkiem:wink: ogólnie jutro jade ogladać tiguana przepraszam chłopaki:facepalm: :decayed:

Dla siebie? :kox:

Opublikowano
  • Autor

tak:wink:

mam piekną okazje, 2,0tdi 170km, 4x4 full opcja że tak powiem patrzac po alegro 46tys przelot 2009r za 60koła, auto znane mi, prawie ciagle stoi bo właściciel prowadzi sklep budowalny i mieszka tam, tak wiec prawie nie jeździ bo wszystko do niego przyjezdza:naughty: jutro sie pochwale bo pewnie go wezme:naughty:

Opublikowano

Jak masz kasiorę to bierz. Ja bym chętnie przygarnął Twoje body pod kolor ;-)

Opublikowano
tak:wink:

mam piekną okazje, 2,0tdi 170km, 4x4 full opcja że tak powiem patrzac po alegro 46tys przelot 2009r za 60koła, auto znane mi, prawie ciagle stoi bo właściciel prowadzi sklep budowalny i mieszka tam, tak wiec prawie nie jeździ bo wszystko do niego przyjezdza:naughty: jutro sie pochwale bo pewnie go wezme:naughty:

a b5 na handel?

Opublikowano
  • Autor

Ogr nie rozbieram auta na czesci, według mnie to bez sensu:wink:

ktoś chce kupić?:decayed:

Opublikowano

Zamieniamy i po sprawie ;-)

Opublikowano
  • Autor

nie nie bo bedzie bardziej łaciaty niz jest:grin: teraz kolory prawie idealnie dobrane:wink:

Opublikowano
tak:wink:

mam piekną okazje, 2,0tdi 170km, 4x4 full opcja że tak powiem patrzac po alegro 46tys przelot 2009r za 60koła, auto znane mi, prawie ciagle stoi bo właściciel prowadzi sklep budowalny i mieszka tam, tak wiec prawie nie jeździ bo wszystko do niego przyjezdza:naughty: jutro sie pochwale bo pewnie go wezme:naughty:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

wiem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.