Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ładnie siedzi:thumbup1: Niby 18'' a mam odczucie że cal za mało:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie siedzi:thumbup1: Niby 18'' a mam odczucie że cal za mało:decayed:

ja też:facepalm: ale pomysl jak by to 18ka z rantem była, to by o 2 cale za mała by sie wydawała:decayed:

ale narazie wizualnie zostaje jak jest, obicia zamalowane wszystkie zaprawką, tylko maske zostawiłem poobijaną:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To standard :) Mi 19-stki już, wydają się za małe :-)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mierzone przed chwilą

przód 60, tył 61~61,5, tak by mozna ludzi było wozić

przód mi osiadł, bo jak zjechałem z podnosnika było 61:facepalm:, no ale progi pokonuje w mieścinie to niech tak zostanie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie tył na 61cm, a przod jeszcze nie zalożony zobaczymy co bedzie jutro, ale ładnie pasi ta gleba do flatów:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę że 61/60 to dobry setup ;-) Żona by się ucieszyła gdyby nigdzie nie mogła wjechać hehe. U mnie jeszcze dolna rozpórka zawadza :/ a dwa że bym na bank z podziemnego parkingu nie wyjechał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, nie myslales zeby wzmacniacz upchac po tylna kanapa? Jest tam wystarczajaco chyba miejsca, no chyba ze on ma byc widoczny... ;) a znaczek mtm lepiej wygladalby chyba na wysokosci wstecznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod siedzeniem to sie nie zmieści raczej, on ma dosć spore wymiary 40x23x5cm, a pod kanapą w sumie nie ma takiej przestrzeni i druga sprawa będzie tam sie grzał:whistling:

no ze znaczkiem to sie rozpędziłem i teraz troche bym to zmienił, no ale chyba go juz nie odklei, bazowałem na krawedzi listwy rej:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi dlaczego nie 215/35?

a to co???????????

http://s22.postimg.org/uiz7mfztp/DSC05516_zps49cbfa74.jpg

wada progów S4(fabrycznie po załozeniu brakuje tam materiału) jak sie listwy progowe usunie, miałem bardzo mało czasu na ogarniecie tego przed malowaniem, nikt wczesniej nie powiedział ze to plastik niespawalny noi musiało tak zostać bo auto było robione na ostatnie dni przed majóvwką, ale moze to ogarne jakaś pastą epoksydowa wypełniajacą najlepiej białego koloru i tą zaprawką co kupiłem zamaluje:wink:

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

a oponke taka wybrałem bo tym autem czesto z całą ekipa jeżdze, a zbyt niskie by było na 35 profilu tak by szczelina była taka jak teraz jest, jak załaduje ludzi to tył siada w nadkolach na jakieś 59cm, kiedys zmierze to:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni rozumiem wybór opony,żeby dobrze wyglądało fajnie jest schować bieżnik,a żeby się 35 schowało to musi być <60:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi co masz za koncowki tlumika ?

wspawales je w miejsce ori ? syfi ci zderzaka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma z tym problemu:wink:

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

Otworzyli mi nowa miejscówke na fotki:jerk: tak nowocześniej w końcu:grin::grin::grin:

DSC05621_zps0c58602a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...