Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Ten wałek Ci nic nie da.

na forum passata użytkownicy tego wałka co innego piszą, w przypadku PD nic nie daje, ale na VP a i owszem, skoro auto na seryjnej turbinie i wtryskach po dołozeniu pompy i wałka stroi sie na tyle co mój obecnie to jednak musi cos dawać:wink: bo sama pompa tyle nie da bez zmiany turbo:whistling: no ale czas pokaże:wink:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ten wałek Ci nic nie da.

a czemu uwazasz ze nie da?

Opublikowano

Ach bo ty zostajesz przy VP...

W PD nic to nie daje, testowano to rozwiązanie.

Z głowicą coś robisz?

Opublikowano
  • Autor

Dejf ten wałek nawet do PD nie pasuje:wink: Adrian testował taki wałek z 2,0 w PDeku i zero efektów:wink: a z głowicą nic nie robie poza tym że wymieniłem wszystko co możliwe na nowe:wink: jedyne co mnie korci teraz to kupić gtb17 i mapsensor, ale narazie musze sfolgowac bo troche kasy poszło w naprawe a jeszcze przy okazji zakupiłem pare gratów...

Opublikowano

Kowi masz może cały numer tego wałka?

Opublikowano
  • Autor

po numerze nie znajdziesz bo ten wałek nie ma nuemru wybitego, poza 38E 004 DE i VR costam:wink: na głowicy też widnieje oznaczenie 38E

---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

DSC08983.jpg

tu jeszcze zdjećie jak siedział w ori głowicy

Przy montązu trzeba którąś uszczelke podciąć, bo minimalnie dłuzszy jest ten wałek

---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

dodam ze oznaczenia 004 i DE są na każdym wałku, tak wiec interesuje nas tylko zapis 38E, ze wszystkich oznaczeń to jest najdelikatniejsze kropkowane miedzy pierwszą, a drugą krzywką, tak wiec jak by ktos szukał dzwoniąc za głowicami to niech dokładnie sprzedawcy sprawdzą to miejsce, bo mozna przegapić jak usmolony będzie:wink:

Opublikowano

Aira wsadzasz po zimie ?

Opublikowano
  • Autor

Na wiosne planuje, pierw musze skompletować wszystko i jedna nieszczelność zlokalizować, ale to narazie temat tabu:polew:

Opublikowano

wziąłeś okucia ?

Opublikowano
  • Autor
wziąłeś okucia ?

komplet, jak nie ogarne sie z jednym okuciem to najwyzej zainwestuje w sam przód:wink:, tylne są ok

dobra skoro juz poruszyliscie tamet to jednego szota wrzuce, a mówią ze deficyt zawieszeń do Quattro:facepalm::polew::polew::polew::polew::polew:

20130911_144953_zpsaeb49e6a.jpg

Airride + KW, musze do nich kupić klucz do regulacji i moze na zime wlecą na auto

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

ten nizszy przedni nie trzyma cisnienia, tzn jak naciskam to sie poduszka składa i nie odbija, reszta jest ok, tak wiec tam bede musiał zbadać temat:whistling:

Opublikowano

i gitara :wink:

Opublikowano

Nie ma bo wszystkie u Ciebie ;-)

A tak swoją drogą na jakich to jest poduszkach ?

Opublikowano
  • Autor

przód rubena takie co na alegro są, a tył jest zrobiony na rękawach od scani, bede miał chwile to zpisze numery i poszukam konkretnej aukci, bo troche ich tam jest na alegro, wszystkie poduchy maja opcje wymiany:wink:, przód jest zaspawany, ale wrazie co regeneracja tłoczyska jest możliwa:wink:

Opublikowano
wziąłeś okucia ?

komplet, jak nie ogarne sie z jednym okuciem to najwyzej zainwestuje w sam przód:wink:, tylne są ok

dobra skoro juz poruszyliscie tamet to jednego szota wrzuce, a mówią ze deficyt zawieszeń do Quattro:facepalm::polew::polew::polew::polew::polew:

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/20130911_144953_zpsaeb49e6a.jpg

Airride + KW, musze do nich kupić klucz do regulacji i moze na zime wlecą na auto

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

ten nizszy przedni nie trzyma cisnienia, tzn jak naciskam to sie poduszka składa i nie odbija, reszta jest ok, tak wiec tam bede musiał zbadać temat:whistling:

:kox::kox::kox::kox::kox::kox: :jerk:

Opublikowano

Kwoi na ilu kompresortach i jakiej butli będziesz robić zestaw ? Wogóle z przodu pasują amory z b6??

Opublikowano
  • Autor

pewnie będzie to vair480 1szt, a butla to nie wiem, potrzebna bedzie mi wyspa 8 zaworowa tak bym miał sterowanie przód i tył oddzielnie, zawieszenie jest z B5 Quattro wiec pasować musi. Prżód to FK, tył bilstein B6

Opublikowano

kowi za ile zws to wyrwal i gdzie?alledrogo?

Opublikowano
kowi za ile zws to wyrwal i gdzie?alledrogo?

Na forum przeciez miał rayanair

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano
Wogóle z przodu pasują amory z b6??
nie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.