Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Śmiali sie ze mnie na forum rts co to jest pytali ? a jeżdżę dalej 100tys zrobilem na tym rzekomy ,,szajsie,, Pozdrawiam opiniotwórców i bajkopisarzy.

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Sebastiano87 napisał:

Śmiali sie ze mnie na forum rts co to jest pytali ? a jeżdżę dalej 100tys zrobilem na tym rzekomy ,,szajsie,, Pozdrawiam opiniotwórców i bajkopisarzy.

Ja wybierałem miedzy mastersport, fortuna line i tym RTS(najdroższe) z tych 3, miałem fortunaline, z tego co @BARTEKAUDI mówił ze mam juz filharmonie tylko nie słychac bo sciśniete, to zawias wytrzymał 4 lata, z czego 2015r był ostatnim rokiem jak robiłem jakieś tam przebiegi bo dwa ostatnie lata to łacznie jakieś 14tys bedzie. czyli szacunkowo 30-35tys zrobione na glebie

Opublikowano
  • Autor

Kolejna graciarnia

W trakcie piaskowania

23737610_1478640022213460_42594937991463

Osłony W8 nowe z ASO

23794802_1479620255448770_22160164519560

Nowy wałek SDI

23722467_2096563067238608_53914532267360

Opublikowano

Siemka, jakiej firmy wałek,wałeczek? :) tak podpytuje bo mój już domaga się wymiany.  

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, staniek napisał:

Siemka, jakiej firmy wałek,wałeczek? :) tak podpytuje bo mój już domaga się wymiany.  

Kolbenschmidt

Opublikowano
W miedzyczasie jak auto pojechało na swapy kompletuje graciarnie.
Nowe fanty które pójdą w lakier czarny połysk
22852186_1459095274167935_900076347401289039_n.jpg?oh=df5639e7a6275b4928424a06bcd5c7a7&oe=5A71FAE0
Blaszki do zacisków od użytkownika [mention=113821]Brdm[/mention] 
23031192_1461704573907005_3970429931959152637_n.jpg?oh=36817246923522392733d6152adaa061&oe=5A756716
Potrzebuje jeszcze osłony tarcz passata W8,
jak myslicie czarne zaciski czy złote?
Ile takie blaszki do zaciśków ? Bo to nie ori prawda?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Zbychuwow napisał:

Ile takie blaszki do zaciśków ? Bo to nie ori prawda?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

W dziale sprzedam są wystawione, płaciłem 110zł z wysyłką

Opublikowano
W dziale sprzedam są wystawione, płaciłem 110zł z wysyłką
To lajcik właśnie od dłuższego czasu szukam dzięki za info (y)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W dniu 17.11.2017 o 21:38, wesz82 napisał:

Piotrek nie jest jak u wodza bo on ma tarcze z 5 skrzyni a Ty z 6 o srednicy 240 mm.

Na aucie mam nadal sztywne 228mm ,ale w zbiorach leży komplet od Krzyśka (to samo co ma Piotrek):D Tak jak kiedyś wspominałem będę nadal koksił obecny silnik,aż się rozleci :grin: W razie czego leży zapasowy słupek.Najsłabsze ogniwo w obecnej konfiguracji to sprzęgło,które ograniczyło obecny wynik.Kiedyś wpadnie skrzynia 6gang i sprzęgło.

Opublikowano
12 minut temu, wodz napisał:

Na aucie mam nadal sztywne 228mm ,ale w zbiorach leży komplet od Krzyśka (to samo co ma Piotrek):D Tak jak kiedyś wspominałem będę nadal koksił obecny silnik,aż się rozleci :grin: W razie czego leży zapasowy słupek.Najsłabsze ogniwo w obecnej konfiguracji to sprzęgło,które ograniczyło obecny wynik.Kiedyś wpadnie skrzynia 6gang i sprzęgło.

Cin ale nie musisz dawac 6 skrzyni do tego.

Ten setap daje nam moc jak 6 skrzynia bo tarcza z niego jest taka sama jak w 6 skrzyni.

Tylko jak smigales na wzmocnionym docisku i bylo ciezko to tu moze byc podobnie jak nie gorzej.

To juz jest mega mocne do diesla Tomek pourywal poduchy w ajl a co dopiero porobiony na 500nm klekot.

To zmieniaj sztywne wkladaj ten komplet i zobaczymy kiedy wrzucisz ahu:-D

Opublikowano
58 minut temu, wesz82 napisał:

Cin ale nie musisz dawac 6 skrzyni do tego

Ale po to kupiłem miedzy innymi ten zestaw.

58 minut temu, wesz82 napisał:

Ten setap daje nam moc jak 6 skrzynia bo tarcza z niego jest taka sama jak w 6 skrzyni.

Ale wieloklin się różni w tarczy do 5b od 6b,ja kupiłem pod 6b i wpadnie DQS.

Godzinę temu, wesz82 napisał:

To zmieniaj sztywne wkladaj ten komplet i zobaczymy kiedy wrzucisz ahu:-D

Zapasowy słupek jest z AHH ,obecny 1Z :D

 

Godzinę temu, wesz82 napisał:

Tylko jak smigales na wzmocnionym docisku i bylo ciezko to tu moze byc podobnie jak nie gorzej

Ja wzmocniłem sobie docisk dodając sprężynę i dlatego było mega twarde.Zestaw od Krzyśka jest na pojedynczej,będzie jak seria :)

 

Sorry Piotrek za zaśmiecanie tematu.

Opublikowano
  • Autor

Przyszły nowe nakrętki do gwintu 52x2,

23845853_1479991428744986_82819742285052

 

zostało mi skompletować chłodniczke oleju i chyba koniec zakupów:facepalm:

Opublikowano
Kolejna graciarnia


Osłony W8 nowe z ASO
23794802_1479620255448770_2216016451956036971_n.jpg?oh=7068b75f53068ac29860cd0f4196a559&oe=5A8E9312




Tyś jes dzik [emoji849][emoji6][emoji3]

Mi się trafiły używki kiedyś na szczęście... po kosztach czteropaku ;)
Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, Arturoo napisał:

 


Tyś jes dzik emoji849.pngemoji6.pngemoji3.png

Mi się trafiły używki kiedyś na szczęście... po kosztach czteropaku ;)

 

Nikt nie chciał sprzedać

Opublikowano
W dniu 23.11.2017 o 13:13, Kowi87 napisał:

Kolbenschmidt

Kowi sorry, że męczę/głowę Ci zawracam, ale jeśli to nie kłopot to podrzuc numer tego wałka (kolbenschmidt'a, nie o OE).

 

Pozdr

Opublikowano
  • Autor

A wiesz co nie mam numeru tego wałka, zamawiany był w Turbo-Spaw

Opublikowano

Spoko, już znalazłem.

Na kiedy furka do odbioru? Pewnie mega ciężko się doczekac ;)

Opublikowano

Kowi a jak Ci sie sprawuje kamerka cofania? ta z lampką 2w1.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.11.2017 o 10:14, staniek napisał:

Spoko, już znalazłem.

Na kiedy furka do odbioru? Pewnie mega ciężko się doczekac ;)

Sądzę że dopiero po nowym roku, narazie prace nie ruszyły jeszcze. Zwrotki i zaciski odbieram na dniach, mega paka gratów doleci do auta moze coś ruszy wtedy:wink:

W dniu 29.11.2017 o 20:34, SnOOpie napisał:

Kowi a jak Ci sie sprawuje kamerka cofania? ta z lampką 2w1.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 

Kamerka ok, kąt widzenia niezgadza sie tylko, trzeba go zmienić, od jego montażu w sumie autem niewiele zrobiłem

 

Teraz mam dylemat nad montażem chłodnicy oleju,

Czy montować chłodnice ala mocal uniwersalną

24058972_1478781538858345_13734870305869

Czy fabryczną z 2,5TDI allroada

24301140_1478781552191677_27350641630417

Opublikowano
  • Autor

24174595_1488724084538387_13284737939247

Spy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.