Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
40 minut temu, Kowi87 napisał:

Turbo GTB sprzedane

Tak z ciekawości, co w   jej miejsce?

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, staniek napisał:

Tak z ciekawości, co w   jej miejsce?

GTD20 chce wsadzić

Opublikowano

Widzę, że bez półśrodków, grubo będzie ;)

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, staniek napisał:

Widzę, że bez półśrodków, grubo będzie ;)

Fajny silnik to trzeba wykorzystać potencjał, tymbardziej że 200km już dawno temu miałem, inwestycja musi przełozyc sie w odczucia ze spalaniem ponizej 8l:decayed:

GTD20+HF80% wstępnie planuje.

Opublikowano

Kowi dyfer z tyłu będzie na 99% inny , podaj kod skrzyni i kod twojego dyfra

Druga sprawa - z jakiego roku silnik i skrzynia z tego b6 - od 2003 nie było już z reguly czujników prędkośći na skrzyni

No ale w końcu będzie pełny can na zegarach ;)

Opublikowano
  • Autor

Auto modelowo 2003r AVF z 6b, a u mnie dyfer DAJ a skrzynia, muszę poszukać wlepy

Opublikowano
  • Autor

A pełny can to jeszcze chyba musze wyciągnac od ecu do licznika kable

Opublikowano

no raczej dyfer do wymiany bo DAJ ma 35/9 i z tego co na szybko wyszukałem to żadna skrzynia która była w 1.9TDI quattro w b6 nie ma takiego przełożenia , no i ta skrzynia nie będzie miała czujnika prędkości na 99% ( powinien być po stronie kierowcy koło półosi , wtyka na 3 piny  ) 

tak podciągniesz do licznika CAN i się okaże jak to będzie działać ;)

Opublikowano
  • Autor

Tylko pojecia nie mam które kable i skad mają wyjsć w strone licznika aby ten can wypuścić.

Mam dostep do wiązki AHH pod ecu 012, ale zeby to przełożyć to całe auto by trzeba było rozwalić...

Opublikowano

W liczniku w zielonej wtyce pin 18 i 19 to can powertrain , przy ECU trzebaby sprawdzić schematy ale dwa skręcone pomarańczowe kable które tam będą to będzie to czego szukasz

Opublikowano
  • Autor

Nowy nabytek, jarzma oczywiscie w komplecie

22448288_1441098425967620_41776155624527

 

Opublikowano

Hmmm 345 S4 B6? [emoji6] No to będzie czym hamować [emoji2]

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Houdini napisał:

Hmmm 345 S4 B6? emoji6.png No to będzie czym hamować emoji2.png

Plany obfite na moc to i hebel trzeba poprawić, w sobote ładujemy wrak i silnik na lawete i kierunek Krzysiek1606:decayed: a heble złoży sie po powrocie bo brakuje jeszcze tarcz, klocków i osłon. A w przyszłym sezonie pewnie 6ka wleci jak sie odkuje finansowo, bo te mody to jak kupić drugie B5:facepalm:

Opublikowano

No nie ukrywam że zamierzasz grubo tańczyć [emoji14] a na tył co wleci?
Ja skończyłem podliczać kasę włożoną w auto jak przewyższyła jego cenę [emoji14] lepiej się śpi [emoji23][emoji23]

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Houdini napisał:

No nie ukrywam że zamierzasz grubo tańczyć emoji14.png a na tył co wleci?
Ja skończyłem podliczać kasę włożoną w auto jak przewyższyła jego cenę emoji14.png lepiej się śpi emoji23.pngemoji23.png

Wystarczy policzyć ile wydaje sie na żarcie, skończy sie szacować ile sie wydało kasy na cokolwiek:grin: na tyle narazie zostaje 269, jak już skończe z silnikiem to wezme sie za tył, teraz bym wrzucił skrzynie 6ke, ale mam z tyłu torsena zamontowanego wiec trzeba by dwa mosty do deva wysyłać na przeróbke 6ki na v8, takze nie udzwigne tyle kosztów na raz.

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano
...a na tył co wleci? ...



9b9e8fa76a75caaad32b5bafd612712a.jpg

Myślisz , że go namówimy ?


Opublikowano
  • Autor

Dev ma 300mm na tył, ale pierw musi sie silnik zrobić. 

Wtryski wlecą HF 100 wiec cos czuje że bedzie najmonciejsze 1,9 w budzie B5:naughty:

Opublikowano

Panie fotki Ci podesłałem pod „zacny” tył (356 [emoji16] ) więc przód do tego tyłu to ze 400 by sie zdało [emoji3]

 

Opublikowano

Kumplowi leży ten złom i sie kurzy więc ...tak se pomyślane o Tobie ;)

Opublikowano
  • Autor

opamietaj sie:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.