Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[emoji16]

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

4 tłoczki z tylu plus osobny zacisk do ręcznego byś mógł golfy pod Biedrą zimą przeganiać jak pierwszy śnieg spadnie [emoji3]

Opublikowano



opamietaj sie:grin:


Ekhm



Pojechałem poprawić zderzak przedni i cos nie chciało sie spasować...
Po krótkiej analizie doszlismy do wniosku że problemem jest silnik..
20689544_1435130123231117_4032148448864853474_o.jpg?oh=5c11d28a466d4bc365d537d456df5654&oe=5A3F1233
22154479_1435130096564453_695229742225196767_n.jpg?oh=a074cb05936567662443b5bc1b6406c0&oe=5A4F5901
Po tym zabiegu problem ze zderzakiem ustąpił, polecam


I kto to mówi [emoji23][emoji23][emoji23][emoji2]
Opublikowano

+1

Opublikowano
7 godzin temu, Kowi87 napisał:

...

Wtryski wlecą HF 100 wiec cos czuje że bedzie najmonciejsze 1,9 w budzie B5:naughty:

U kogo kupujesz, przerabiasz? Musze swoje przerobić i wycisnąć maks z gtb ;)

Opublikowano
  • Autor
U kogo kupujesz, przerabiasz? Musze swoje przerobić i wycisnąć maks z gtb [emoji6]
Krzysiek1606 zajął sie organizacją gratów tuningowych. Wtryski z nadarzyna

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
11 godzin temu, Arturoo napisał:

4 tłoczki z tylu plus osobny zacisk do ręcznego byś mógł golfy pod Biedrą zimą przeganiać jak pierwszy śnieg spadnie emoji3.png

Z takim tylem to juz pod lidlem moze smialo zawitac:lol::lol::lol:

Btw wejdzie to gowno w 19?

Opublikowano
  • Autor

Ależ mam przygody z tymi 345, dzisiaj przyszła paczka, ale z zaciskami pod 320:facepalm: mówiłem pisałem, ale i tak wrzucili pod hasło "hamulce z A6 C6" bez rozróznienia co wkładają. Gosć ma przysłać własciwe

Zaciski wizualnie są prawie jednakowe, wymiary minimalnie inne

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

Ale trafil Ci sie handlarzyna:facepalm:

Opublikowano
Z takim tylem to juz pod lidlem moze smialo zawitac:lol::lol::lol:
Btw wejdzie to gowno w 19?

Ponoć i w 18 daje radę ... na pewno w prosiakowych bo to ichniejszy wynalazek ;)
Opublikowano
  • Autor

Gość też jarzma sprzedał:facepalm: co za kraj

Opublikowano

Przy takich gratach nie ma przypadku [emoji107]

Opublikowano

To masz ten komplet czy nie?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.10.2017 o 11:43, wesz82 napisał:

To masz ten komplet czy nie?

Tak, kupiłem od @Animal

Pierwszy komplet dostałem bez jarzm, drugi kompleto okazał sie pod tarcze 320mm wiec 3 razem kupiłem już pewniaka z S4.

Dzisiaj udało sie zabrać auto do Turbo-Spaw, teraz to juz będzie z górki

Fotka z załadunku

22553008_1449394521804677_75718330894608

Opublikowano

Mojemu laweta też nie obca [emoji23]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W miedzyczasie jak auto pojechało na swapy kompletuje graciarnie.

Nowe fanty które pójdą w lakier czarny połysk

22852186_1459095274167935_90007634740128

Blaszki do zacisków od użytkownika @Brdm 

23031192_1461704573907005_39704299319591

Potrzebuje jeszcze osłony tarcz passata W8,

jak myslicie czarne zaciski czy złote?

Opublikowano

Czym są te małe kwadraty?

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Houdini napisał:

Czym są te małe kwadraty?

prowadnica do isofix, wciska sie to między siedzisko a oparcie aby "trafiać za pierwszym razem":decayed:

 

Przygotowuje sie do zainstalowania tego

fotelgti.jpg

Jeszcze przez chwile była myśl na zaadoptowanie foteli z scirocco, aby pominąć obszywanie:decayed:

Opublikowano
prowadnica do isofix, wciska sie to między siedzisko a oparcie aby "trafiać za pierwszym razem":decayed:
 
Przygotowuje sie do zainstalowania tego
fotelgti.jpg
Jeszcze przez chwile była myśl na zaadoptowanie foteli z scirocco, aby pominąć obszywanie:decayed:
Aaaa to dlatego wydało mi się to tak bardzo obce [emoji2][emoji14] widzę że fotel dobrany pod podsufitkę [emoji2] skarpety też masz specjalne do auta? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji14]
Opublikowano
  • Autor

tak, okleiłem folią:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.