Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 minuty temu, Kowi87 napisał:

............

załzoenie, ma być najmocniejsze B5 z 1,9TDI pod maską:decayed:

 

taaaa....... ,a mi piszesz chory człowieku :grin: 

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Arturoo napisał:

taaaa....... ,a mi piszesz chory człowieku :grin: 

:banan:

Opublikowano

:facepalm: co za gość 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:polew: 

Opublikowano

Kowi orientacyjnie ile będziesz cenił hebelki 312?  pozdro :)

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Marek24 napisał:

Kowi orientacyjnie ile będziesz cenił hebelki 312?  pozdro :)

Jak wszystko będzie w rekach to wycenie, raczej wolałbym oddać komplet, sprzedaz samych jarzm mnie nie interesuje

Opublikowano
2 godziny temu, Kowi87 napisał:

Jak wszystko będzie w rekach to wycenie, raczej wolałbym oddać komplet, sprzedaz samych jarzm mnie nie interesuje

Oczywiście źle się wyraziłem o komplet mi chodziło :)

Opublikowano

Pietrek z tylem to nawet nie czaj sie i dawaj 330.

Z przodem pod taka moc to i 345 za malo bedzie...

Opublikowano
  • Autor

Prace wystartowały :)

29251165_385291651942465_423046987_o_zps

28943025_385291661942464_583558644_o_zps

19074839_385291665275797_826276047_o_zps

28908208_385291538609143_297403469_n_zps

 

 

Przyszła też ramka 2DIN, na zdjeciu dwie ramki dostępne na rynku. 

29243590_1589139687830159_78982154240604

Opublikowano

Byłem u Krzyśka dzisiaj i serce juz składa sie na gotowo..Bedzie grubo:D

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, dydek1 napisał:

Byłem u Krzyśka dzisiaj i serce juz składa sie na gotowo..Bedzie grubo:D

Aby przegląd przeszedł:decayed:

Opublikowano

Będzie gruboo :decayed: 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Temat bardzo powoli idzie, ale walczymy na kilku frontach

Silnik już złozony na gotowo, czeka na montaż do auta, górny dekiel również czarny połysk, aż szkoda zakładać osłon silnika. Korki oczywiscie docelowo ze starego kibla z R8, takze przy okazji swapu ogarnie się jako tako wizualnie komorę, osłony jeszcze nie trafiły do lakiernika, ale to nie jest na tyle pilny temat by sie nad tym pocić, będą czarno-złote.

29341515_389487378189559_707549813_n_zps

W miedzyczasie doleciało kilka fantów

29064475_1602296439847817_43185134774567

64915cd949be97184a2cc5eeb9aa_zpsspgca847

30698458_1775880629122294_7417301682880530698458_1775880629122294_74173016828805

Z rzeczy które jeszcze mają trafić to:

- elektryczne lusterka składane

- przycisk SPORT

- osłonki przeciwsłoneczne na wymiar na szyby B i C.

- modzik progów

Kiedy to wyjedzie? Nie wiem

 

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

Co za katapultę będziesz miał podpiętą pod przycisk Sport? Czy to tylko kwestia ozdobna?

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Brzeziak napisał:

Co za katapultę będziesz miał podpiętą pod przycisk Sport? Czy to tylko kwestia ozdobna?

Chciałbym mieć dwie mapy, na codzień i na przegląd:grin:

Opublikowano

Dobre zabawki :naughty:

A tak BTW  boisz się że na rolkach diagnoscie  wyskoczy ze chcesz 2 mapy :naughty::kox:

Edytowane przez BlackHazelAudi

Opublikowano
1 godzinę temu, Kowi87 napisał:

Chciałbym mieć dwie mapy, na codzień i na przegląd:grin:

hehe dobre, też o tym myślałem u siebie, ale na moim ECU chyba to nie wchodziło w grę.  Za tydzień przegląd mam zobaczymy co będzie...

btw. na Twoim ECU można pewnie ogarnąć limiter obrotów, że np na jałowym zakręci go np max. do 2tys :)

Edytowane przez radimm

Opublikowano

Wyjdzie w tym stuleciu [emoji23]

Opublikowano
  • Autor

Kiedyś to wyjedzie,

Jeden etap zrobiony, w ciagu tygodnia bedzie w podkładzie polakierowany na bezbarwny, pod folie nie ma sensu lakierować w kolor docelowy

 

 

 

Wyszedł tłuścioch, powiem krótko:kox:

30052484_1623604571050337_70264678838239

Teraz zostało zrobić przekładke starej belki podciętej i docięcie zderzaka od wewnatrz na wzór poprzednika

31059643_1623604397717021_27152050254626

teraz można śmiało załadować jakiś splitter pod zderzak, jest płasko:decayed:

 

Pierwsze w historii Sline B5?

Opublikowano

na allegro pełno s-line w B5  :decayed:

Fajnie wygląda, efekt końcowy będzie rwał cycki :banan:

Opublikowano

Matko Boska co to jest? Co zostało pospawane, żeby to powstało? Wygląda :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.