Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od razu widać jak hebel robi robote..

Ja bym fmic siknal na czarno.

Awant to awant żaden sedan mu nie podskoczy?

 

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Eeeeeeeeeeeeee sedan najlepszy ??

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.09.2018 o 17:14, wesz82 napisał:

Od razu widać jak hebel robi robote..

Ja bym fmic siknal na czarno.

?

 

Teraz czas robić tył na tarczy 310mm 

Cooler zostaje złoty, za kratką z C5 i tak bedzie mało widoczny

Opublikowano
10 minut temu, Kowi87 napisał:

Teraz czas robić tył na tarczy 310mm

Zrób na 324mm

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Dev napisał:

Zrób na 324mm

Na 310 potrzebuje tylko dystans i tarcze, bo siada wszystko na obecnym zacisku z S6, wiec koszty mniejsze

Opublikowano
1 minutę temu, Kowi87 napisał:

Na 310 potrzebuje tylko dystans i tarcze, bo siada wszystko na obecnym zacisku z S6, wiec koszty mniejsze

A tarcza z czego ? Z passata R36?

Będzie lipa bo do tej tarczy idzie mały klocek.

Porównaj sobie FDB1636 do FDB1655

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Dev napisał:

A tarcza z czego ? Z passata R36?

Będzie lipa bo do tej tarczy idzie mały klocek.

Porównaj sobie FDB1636 do FDB1655

A8 D3 https://allegro.pl/zimmermann-tarcze-tyl-audi-a8-d3-vw-phaeton-310mm-i5987130102.html

klocki z s6

i dystans

35050751_1667895943280236_24147740914886

 

Opublikowano

Popelina, klocek nie będzie Ci pracował na całej powierzchni tarczy.

Co do montażu jarzma to nie będzie tak jak myslisz

Jak przymierzysz to zobaczysz w czym sęk.

Tutaj masz wlasciwe:

20180911_074922.jpg

A i tak trafisz na przeszkodę 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

Jest to patent od kolegi z C5, tam jezdzi działa, u mnie trzeba dodać jak dobrze pamietam 7mm. Ewentualnie kombinacja z zaciskiem z t5 BHS330/331

 

 

Opublikowano
10 godzin temu, Kowi87 napisał:

Jest to patent od kolegi z C5, tam jezdzi działa, u mnie trzeba dodać jak dobrze pamietam 7mm. Ewentualnie kombinacja z zaciskiem z t5 BHS330/331

zrób na zacisku z T5 i jarzmach z S4 B6/7 - 300mm

albo na T5 plus jarzma z A6 C6 polift - 324mm

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.09.2018 o 18:24, Dev napisał:

zrób na zacisku z T5 i jarzmach z S4 B6/7 - 300mm

albo na T5 plus jarzma z A6 C6 polift - 324mm

Tez biorę pod uwagę, ale to juz przyszły sezon(tj. w zime).

Dzisiaj udało sie przełozyć instalacje CAN

41715307_710119872689246_199347472358493

Opublikowano

Dzień dobry - widzę przycisk FUNK, czy będzie syrena, stroboskopy i jakieś fajnie klaksony? Pozdrawiam cieplutko.

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, enczu napisał:

Dzień dobry - widzę przycisk FUNK, czy będzie syrena, stroboskopy i jakieś fajnie klaksony? Pozdrawiam cieplutko.

głosnik dyskotekowy zewnętrzny?

 

41694457_1807554732647689_81856608180549

Potwierdzenie że CAN zainstalowany

Opublikowano
4 godziny temu, Kowi87 napisał:

głosnik dyskotekowy zewnętrzny?

 

41694457_1807554732647689_81856608180549

Potwierdzenie że CAN zainstalowany

Fotoszop.

Opublikowano
12 godzin temu, enczu napisał:

Fotoszop.

?

Opublikowano
W dniu 13.09.2018 o 16:29, Kowi87 napisał:

głosnik dyskotekowy zewnętrzny?

 

41694457_1807554732647689_81856608180549

Potwierdzenie że CAN zainstalowany

Co to i ile to kosztuje? Mega ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Zbychuwow napisał:

Co to i ile to kosztuje? Mega ?

Tak wygląda u hudiniego, zamówilismy 3sztuki razem, colorMFA by Autopilot

U mnie montażem zajął sie @BARTEKAUDI teraz walczy z podłaczeniem boostu do tego ustrojstwa, kabelkologia miedzy ECU a licznikiem.

Opublikowano

Wow ? genialna sprawa, co trzeba zrobić żeby to w B5 działało? Normalnie manetka się to obsługuje czy są dodatkowe przyciski? 

Opublikowano

Obsługuje się manetką jak to fisa ? Kosztujr około klocka i potrzebujecie CANa ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, enczu napisał:

Obsługuje się manetką jak to fisa ? Kosztujr około klocka i potrzebujecie CANa ?

i nie jest mocno P&P?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.