Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z Dev'em gadałeś o innym przodzie ? Co on na to ? 

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Arturoo napisał:

Z Dev'em gadałeś o innym przodzie ? Co on na to ? 

przód zostaje taki jak mam, zrobione jest wszystko, przejechane moze 50km

Opublikowano

Co w tej lampce takiego rzadkiego? Znacznik wylaczonej poduszki?

Opublikowano
11 minut temu, trepek napisał:

Co w tej lampce takiego rzadkiego? Znacznik wylaczonej poduszki?

Cos czuje ze kowi majtnie to do baga??

Opublikowano

Pietrek nie daj sie podpuscic.

Jak kogos boli ze jezdzi b5 to jego problem ?

Nie jeden nawet b10 bedzie ogladal sie jak to mozliwe ze taki stary kondon pojechal jego super piekne pachnoce nowe?

 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, trepek napisał:

Co w tej lampce takiego rzadkiego? Znacznik wylaczonej poduszki?

Tak jest i własnie ten znacznik odegra role? inną niż fabryka przewidziała

Opublikowano

Stroboskop w rytm muzyki? Czy lampka walaca mega czerwonym swiatlem symbolizujaca najwyzszy czas na zmiane biegu?

Opublikowano
  • Autor

Prawie wszystko co potrzebne do zamontowania elektrycznie składanych lusterek

43576813_1845508618859930_97125301657534

Opublikowano

Prawie - nie widzę piwa!

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, trepek napisał:

Prawie - nie widzę piwa!

to korytarz, nie garaż to i piwa nie trzeba jeszcze?

Dzisiaj juz ostatnia graciarnia dotarła, noo poza sprzegłem, ale je licze że juz teoretycznie jest.

Kable do audio od ProSpectrumCar

- 5mb kabla zasilajacego 53mm2 + masa 53mm2 + oprawka

- 2mb masa 21mm2

- 4mm głośnikowy

-2,5mm głosnikowy

- klema

- 2x rozdzielacz

- 1x RCA

- mocowanie masy

- końcówki

Przy okazji rozdłubanego wnętrza zbudukemy instalacje audio przyszłościowo pod dwa wzmacniacze

 

Opublikowano

Widziałem wczoraj w Audi Elements - rozebrana co prawda, ale robi wrażenie! ? 

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, dliwski napisał:

Widziałem wczoraj w Audi Elements - rozebrana co prawda, ale robi wrażenie! ? 

Stoi w gronie sztywniaków pełna wiązek w środku?

Opublikowano

@Kowi mam gdzieś nową pokrywę od passata na zbiorniczek wspomagania i ABS. Jak ją prawidłowo podciac żeby pasowała ?

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.10.2018 o 15:52, Dev napisał:

@Kowi mam gdzieś nową pokrywę od passata na zbiorniczek wspomagania i ABS. Jak ją prawidłowo podciac żeby pasowała ?

 

Jedno mocowanie do pasa odcinasz, noi boczna krawędź docieta aby nie dotykała przewodu wody i to tyle

Opublikowano
  • Autor

44404772_1849669868436175_63333961451920

Tempomat zainstalowany

Opublikowano

Czysciles go przed montażem???.

U mnie tez fajnie posmigal ale po okolo 1 roku zawieszal sie fix po czyszczeniu hula az milo.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, wesz82 napisał:

Czysciles go przed montażem???.

U mnie tez fajnie posmigal ale po okolo 1 roku zawieszal sie fix po czyszczeniu hula az milo.

Ale w sensie przełaczników? czy elektryka sie zawiesza?

Opublikowano

Z czasem brud zbiera sie w manetce i jest problem z obsluga.

Np mi po czasie fix lapal jak chcial tak samo przyspieszanie.

Soul gdzies zapodal fajny opis.

Nie pamietam ale chyba na aucie tez mozna to zrobic ale wygodniej jest na stole.

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Udało sie rozprowadzic nowe okablowanie po aucie dla car audio, drzwi od środka wyklejone matami butylowymi aby juz tam nie zaglądać,

44442770_1858940994183359_45126235812926

4furtki dostaną głosniki Audiosystem M165 EVO, które zasili obecny wzmacniacz harman kardon(przejściowo) 4x80W RMS, na zasilanie poszedł kabel 53mm, który rozdziele na 2x 21mm w zabudowie bagaznika dla zasilenia 4kanałówki i monobloka. Wleciał też dodatkowy kabel RCA do sterowania drugim wzmakiem Helix G1, który przejsciowo będzie zasilał pod 4ohm Reaudio 12"(ten głosnik zmienie w przyszłym sezonie).

Dla wzmaka od suba przewiduje dodatkowy potencjometr gdzieś w okolicy kierownicy

44843782_929202300614751_118064904467067

Auto powoli sie składa, sprzegło jeszcze nie dotarło, co nieco blokuje składanie wnętrza

Opublikowano
  • Autor

Noi udało sie kupić ciekawy rarytas

44929699_1866755900068535_64816455571178

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.