Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
29 minut temu, Kowi87 napisał:

Noi udało sie kupić ciekawy rarytas

44929699_1866755900068535_64816455571178

Wtf?

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

8D0941536, włącznik brzęczyka ostrzeg., dla wersji 'nauka jazdy',  

A po kiego to jest to nie wiem xd

 

W ogóle pierwszy raz widzę to xD

Edytowane przez VRGOOD

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, VRGOOD napisał:

8D0941536, włącznik brzęczyka ostrzeg., dla wersji 'nauka jazdy',  

A po kiego to jest to nie wiem xd

 

W ogóle pierwszy raz widzę to xD

Dlatego kupiłem, jest unikatem na maxa

Opublikowano

Ja to jestem ciekaw jaką funkcję podłączy pod tego rarytasa ?

 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Maxero napisał:

Ja to jestem ciekaw jaką funkcję podłączy pod tego rarytasa ?

 

wzorując sie piktogramem najlepsza była by fanfara?

Ale bedzie pełnił inną funkcje, jak skończy sie rzeżbić auto to zademonstruje, narazie to niewiem kiedy sie skończy, sprzegła nie ma

Opublikowano

w 2020 skonczysz :D tak jak tu niektorzy mowia ??

Opublikowano

Czasem wątpię w moją przepowiednie o 2020r. :polew: 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, enczu napisał:

Czasem wątpię w moją przepowiednie o 2020r. :polew: 

? poczekaj, od stycznia felg szukam

Opublikowano

Ale bedziesz szukal czy szukasz ?

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, wesz82 napisał:

Ale bedziesz szukal czy szukasz ?

będe szukał, na wielkanoc sie złozy?

Opublikowano

Wazne ze masz czym jezdzic,inaczej byloby jakby nie bylo 2 wozidla:thumbup1:

Opublikowano

Lekko 2

Opublikowano
W dniu 28.10.2018 o 22:41, Kowi87 napisał:

będe szukał, na wielkanoc sie złozy?

Masz kupe czasu ????????

Opublikowano

Z czasem jak z butelka wodki - kazdy wie ze kiedys sie skonczy ale zawsze nastepuje wielkie zdziwienie jak to sie stanie :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Elektryczne szyby zainstalowane?

Po drodze realizacji ulepa zwanego Sline wpadł jeszcze jeden element, instalujemy przedni PDC załączany z przycisku, który wyżej pokazywałem. Zderzak przechodzi jeszcze metamorfoze, trzeba go bardziej dostoswać do stylistyki B5, po zabiegu będzie wyglądał jak fabryczny.

Noi rozwiązanie zagadki 

46115858_1889904434420348_87089996624948

W miedzy czasie nabyłem nowy wzmacniacz jednokanałowy wraz z sterowaniem zewnetrznym, które wpadnie w okolice kierownicy

Teraz pytanie do mądrych głów, jaki byście wstawili głosnik dla wzmaka o takiej specyfikacji, podłaczenie interesuje mnie na 2Ω

1-KANAŁOWY WZMACNIACZ MOCY 
Moc RMS: 
4Ω: 1 x 390W 
2Ω: 1 x 675W 
1Ω: 1 x 920W 
Filtr LP: 50Hz – 250Hz 
Filtr BP: 10Hz – 250Hz 
Subsonic: 10Hz – 50Hz 
2 wejścia RCA (1 – 6V) 
2 wejścia Hi-Level (2,5 – 14V) 
Zdalny regulator poziomu kanałów pracujących w trybie BP 
Pasmo przenoszenia: 10Hz – 250Hz 
THD: <0,05% 
S/N: >95dB 
Współczynnik tłumienia: >200 
Wymiary: 334 x 241 x 57mm

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

świetny projekt, będę sobie podglądał :)

Opublikowano
  • Autor

Przyszło sprzegło dwutarczowe

46801519_1910622765681848_67913314423967

Do świąt bedzie jezdzić

Opublikowano
2 godziny temu, Kowi87 napisał:

Przyszło sprzegło dwutarczowe

46801519_1910622765681848_67913314423967

Do świąt bedzie jezdzić

Czekam na relacje z odczuć! :) I kibicuje mocno, zreszta z tego co wiem udzielales sie tez na Motorsporcie o w temacie o sprzegle ;)

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, golden87 napisał:

Czekam na relacje z odczuć! :) I kibicuje mocno, zreszta z tego co wiem udzielales sie tez na Motorsporcie o w temacie o sprzegle ;)

Moze w sobote wleci na pokład, ze sprzegłem wlatuje skrzynia DQT, wał do 6b i dyfer odpowiedni. Takze z dzień roboty bedzie, potym już można będzie składać wnętrze na gotowo.

46518756_1905309472879844_55647974195619

46644881_1905323176211807_15745077462612

Boczek kierowcy jest jeszcze do roboty, rozwarstwił sie schowek...

Opublikowano

Klamki dej jeszcze w piano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.