Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe co za osioł mówi, że w 2k30 będzie gotowe dopiero ??

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 4.08.2018 o 23:19, Kowi87 napisał:

38404824_1753293971414729_82309135426733

To kolano czy Twoj brzuch? ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, trepek napisał:

To kolano czy Twoj brzuch? ?

Wygląda na kolano, fotka od lakiernika?

Opublikowano
  • Autor

Ostatni element wyposazenia, który był potrzebny

38649338_1759620927448700_68474867138628

Opublikowano

Taaaa ostatni :polew:

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, enczu napisał:

Taaaa ostatni :polew:

No przecież nie powiedziałem że kończe projekt?

Opublikowano

Kowi kolektor ssący jakiś custom czy dopasowany z czegoś? ?

Opublikowano
  • Autor

Bodajze z LTeka.

 

Opublikowano

Cos daje taki kolektor?

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, trepek napisał:

Cos daje taki kolektor?

Przepustowość powietrza lepsza niz na seryjnym AWX

Opublikowano
1 godzinę temu, Kowi87 napisał:

Przepustowość powietrza lepsza niz na seryjnym AWX

I on podejdzie tylko do PD czy do AFN tez?

Opublikowano
2 minuty temu, Brzeziak napisał:

I on podejdzie tylko do PD czy do AFN tez?

Skoro z awx wlecial do afn to i możliwe że ten podejdzie.

Można też zastosować uszczelke pod kol taka gruba i tez bedzie wiecej powietrza.

 

Opublikowano
44 minuty temu, wesz82 napisał:

Skoro z awx wlecial do afn to i możliwe że ten podejdzie.

Można też zastosować uszczelke pod kol taka gruba i tez bedzie wiecej powietrza.

 

A to nie chodzi o większe kanały w ssącym?

Opublikowano
  • Autor

Chodzi o wieksze kanały, ale chłopaki jak nie modzicie grubiej jak 200+ to nie widze sensu, kolektor AWX jest wystarczający. U mnie głowica jest rozwiercona dodatkowo.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Prace po roku nad swapem zakończone ciekawym wynkiem

322KM/574NM, strojone przez Spankiego, auto bezdymne nie jest, ale to co za zderzakiem to rzekł bym kurz w porównaniu do tego co było na VP. Auto cichsze, dynamika wiadomo bez porównania.

Zakres prac dość spory w ciągu tego roku:

- swap silnika, przeróbka wiązki silnika, zmiana sterownika, przeróbka mocowań

- montaż turbo chłodzonego cieczą

- regeneracja pompek na nowych końcówkach HF

- obróbka głowicy+nowy wałek SDI

- malowanie silnika i komponentów

- montaż zewnetrznej pompy paliwa z regulatorem cisnienia

- custom kolektor

- montaż zewnetrznej chłodnicy oleju(jest w miejscu starego IC)

- Montaż nowego IC o wymiarach 300x450x70, skróconego wysokosciowo o 2 żeberka)

- spawanie nowego dolotu do turbo

- spawanie układu wydechowego 2,5cala z końcowym tłumikiem i przepustnicą elektryczną

- wyprowadzenie sygnału EGT

- montaż jednomasu i sprzegła 240

- zmiana zwrotnic na S4

- montaż zacisków S4 po regeneracji+blaszki S4+osłonyW8

- wymiana kompletnego zawieszenia przedniego+zbierzność

- wymiana poduszek skrzyni(poduszki silnika od poniedziałku)

- montaż pasu czołowego z 2,5 + wentylatory

- nowa chłodnica wody

- ogarniecie zderzaka hybrydowego+fabryczne kratki+halogeny

- strojenie

_______________________

Teraz auto trafiło na dopracowanie detali noi naprawe zderzaka, bo niestety złapał małe uszkodzenie podczas pasowania z FMIC

41318496_1806258619451597_46874788853931

41371627_1806258559451603_54180088333876

Jeszcze zostało:

- montaż lusterek elektrycznie składanych

- montaz elektrycznych szyb z tyłu+wymiana boczków tylnich

- montaż innego dyfra

- montaż wskaźników EGT

- montaż tempomatu

- montaz ColorMFA i ogarniecie CAN bo po swapie przestał działać FIS

- montaz kamerki przedniej(o ile ją znajde)

- skręcenie gwintu

- naprawa zderzaka + foliowanie

- naprawa DRL(zaginął przekaźnik)

- i pewnie cos tam po drodze jeszcze dojdzie

41187006_1806258579451601_50513424631013

Wykres niebawem wstawie

 

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

Wynik jest zacny. Opisz później emocje z jazdy b5 w takich mocach ?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, hasahad napisał:

Wynik jest zacny. Opisz później emocje z jazdy b5 w takich mocach ?

Jak ogarniemy go elektrycznie i wizualnie to coś sie nagra

Opublikowano

Podziwiam Cie.

Nie wiem czy byłbym w stanie oddać komuś auto na tydz...

Teraz to chyba będzie jedno z mocniejszych b5 w tdi?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, wesz82 napisał:

Podziwiam Cie.

Nie wiem czy byłbym w stanie oddać komuś auto na tydz...

Teraz to chyba będzie jedno z mocniejszych b5 w tdi?

No trwało długo, ale jestem zadowolony z efektu, jest naprawde przyjemne auto do jazdy i widać jakość prac po podniesieniu maski, takze tutaj podziękowania dla Krzyśka. 

Takie było załozenie, że ma być najmocniejsze 1,9 w budzie B5 i na tą chwile chyba tak jest?

 

 

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano
  • Autor

41498810_505070336629223_121112726217949

41262311_1806927166051409_50511334184530

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.