Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za dużo by już tego złotego było. Teraz jest dobrze.

Coraz bardziej chodzą mi po głowie srebrne relingi ;)

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Za dużo by już tego złotego było. Teraz jest dobrze.
Coraz bardziej chodzą mi po głowie srebrne relingi [emoji6]

1 :good:
2 mi też :naughty:
Opublikowano

Lusterka zostaw, rekingi cyganskie zrob [emoji16][emoji16][emoji16]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

19702683_1348233851913115_55082587983268

19577377_1348233848579782_54134046970176

Opublikowano

Z lusterkami walczyłbym chyba takimi jak dach,a co do przycisków w lampkach, myślę, że chłopaki z auto diagnose na FB pomogą w tej sprawie :)

Opublikowano

Kowi, zamień w końcu te ramiona wycieraczek bo masz lewe na prawej prawe na lewej:D

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, misiek95 napisał:

Kowi, zamień w końcu te ramiona wycieraczek bo masz lewe na prawej prawe na lewej:D

wiem, mnie też draznią, ale to niebawem sie ogarnie:wink:

Opublikowano

Jeśli już to zdecydowanie srebrne, złote to już za dużo się robi

Opublikowano

Srebr

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

3 Dni walki z moim kiblem u @BARTEKAUDI i efekty takie:

- wymienione mikrostyki(2szt) w tylnej klapie, wreszcie działa tak jak fabryka wymyśliła+otwieranie z przycisku z konsoli.

- wymieniona lampka podświetlenia tablicy i nawet świeci

- wymieniony aku na używke kilkumiesieczną, moja nowa varta okazała sie starym akumulatorem w trybie agonalnym, wleciał 80AH

- wymieniony stelaż pod aku

- Podsufitka zrobiona od podstaw na nowo, uwzgledniając wczesniejsze błedy. Posadzona na kleju Bonaterm AS

- wymieniony silniczek tylnej wyecieraczki w stanie idealnym.

- wymieniony zamek tylnej kalpy z dodatkowym kluczykiem wrazie problemów z pompka centralnego, ja nie mam zamka kierowcy, jest gładka klamka.

- zamontowane gniazda USBx2/AUX w tunelu środkowym, przy montazu mały fake-up był, bede musiał doszliwować estetycznie te gniazda,

- zamontowany fake samopoziom

- wróciła na swoje miejsce osłona VR5 na filtrze

- wpadł też kondon na maske, wiem kontrowersyjny mod, ale na trase będzie ok:grin: mozecie heeeejtować

Zostało mi ogarnąć daszki słoneczka u tapicera(obszyć) i auto bedzie gotowe na Bałtów 2017

20280242_1375701269174003_46352163757760

20248125_1374779662599497_62991868513858

 

 

Opublikowano

Kowi zdejmij to przecież masz folię

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

pomsył z gniazdami spoko :banan: jedynie musisz "wykończeniówke" zrobić :decayed: 

CO do BRA też kiedyś o tym myślałem, ale widziałem takie bez osłon grilla i druga sprawa musi leżeć naciągnięty jak majty na booty ass :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dostałem to musiałem sobie przymierzyć, zawsze mnie interesował ten kondon, jak to siada i w ogóle. Na zywo fajne, oczywiscie nie będe z tym ganiał w dzień w dzień, od czasu do czasu wleci na pokład:wink: w słoneczne dni

Opublikowano
  • Autor

Estetyka leży, przy montazu nam sie wypchneło i klej wyszedł jak widać na zdjeciu, ale to juz sobie dopracuje powoli, grunt że kable nie latają po fotelach pasażera

Opublikowano

Ten pokrowiec koło grila to co to ?

Opublikowano
  • Autor

Zwą to BRA, relikt tuningu z początku pierwszej dekady XXI w:grin:

Opublikowano

I on tam został przez przypadek rozumiem ?
Bezbarwną folię nałóż na przód i będzie zawsze jak new [emoji6] .

Opublikowano

Czyżby lampy parowały?
Zawsze mi się podobały bra, ale już dawno stwierdziłem że niestety do B5 nie pasują [emoji17]
Dobre miejsce na wtyczki [emoji2]

Opublikowano
  • Autor

Nie, takie zdjecie tylko, dzisiaj postaram sie go umyć i ogarnać w środku to moze strzele jakąś sesyjke sensowną. A BRA trafiła naprawde przez przypadek, to coś ma sporo linek montazowych trzeba by wszystko rozplątać to i naciągnie sie lepiej.

Opublikowano

Kowi, to nawet na chwile nie powinno mieć prawa bytu na Twojej a4... :grin: 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.