Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

 

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

Sluchaj ja bym dal przekaznik i wyl postoje jak wl bi:wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie nie, bardzo fajny efekt jest z daleka, biled ma temperature min 5K, ta żółć go łagodzi, poza tym fajnie potęguje efekt malowania. Tak miało być i tak zostanie:wink:

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

:kox:

Opublikowano
Nie nie, bardzo fajny efekt jest z daleka, biled ma temperature min 5K, ta żółć go łagodzi, poza tym fajnie potęguje efekt malowania. Tak miało być i tak zostanie:wink:

Dokładnie fajnie podswietla złoty
Opublikowano

Piknie

Opublikowano

Kowi, ale dlaczego nie rozciągnąłeś złota na kierunek? Jaki był powód?

Opublikowano
55 minut temu, mech15 napisał:

Kowi, ale dlaczego nie rozciągnąłeś złota na kierunek? Jaki był powód?

A wiesz jak to wszytko jest zbudowane?  To się nie łączy ;) kolejne koszta a później nowy chrom malować na czarno, bo całe chromowane to chyba przesada a tak jak kowi zrobił jest petarda 

Opublikowano

Spoko, nie wiedziałem że to podzielone jest w środku. Bardziej myślałem że może chodzi o końcowy kolor kierunku, że się ktoś będzie przypieprzał...

 

 

Opublikowano
  • Autor

Jak by kierunek był złoty to lampy były by złote, a ja nie chciałem zbyt jasnych lamp:wink:

Dzisiaj porównywałem z bixem tiguana, led jest mocniejszy, ale czy świeci lepiej, niewiem tiguan jest wyzszy i wydaje sie szerzej w wiazce światła, ale musze jeszcze pokombinować z ustawieniem lamp.

Opublikowano
  • Autor

18700745_1313995145336986_63235225687511

Na spontanie pojechałem na MajóVWke lubelską jako turysta, skończyłem jako zlotowicz

Opublikowano

Miło było poznać i pogadać na żywo [emoji6]3a16c8eae60f2c0448914b811106dfd2.jpg20f808a1803701819a186ae425e16e13.jpg0cfaf7596710a2d0b6c6552bea2be6b8.jpg

Opublikowano

Troche mi tu ten zderzak nie pasuje. Ale reszta na plus !

Opublikowano
Troche mi tu ten zderzak nie pasuje. Ale reszta na plus !


Co jest nie tak ze zderzakiem procz brak kratek? ?

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bardziej mi sie tu widzi od S4! Każdy ma swój  gust

Opublikowano
  • Autor

Nie będzie S4 :)

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Houdini napisał:

Miło było poznać i pogadać na żywo emoji6.png3a16c8eae60f2c0448914b811106dfd2.jpg20f808a1803701819a186ae425e16e13.jpg0cfaf7596710a2d0b6c6552bea2be6b8.jpg

:hi:Do następnego zlotu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Radio zamontowane, troche było roboty aby wyprowadzić te wszystkie kable dodatkowe, ale udało sie oogarnać wszystkie opcje. Kamera cofania zamontowana w miejscu podświetlenia tablicy. Sygnał RCA zrobiony po WIFI, obeszło sie bez ciągnięcia kabla przez całe auto. Startuje po zapiecie wstecznego, wymagało to czytania instrukcji do radia...

20170608_104502_zpsgtduemql.jpg

Kamerka była prawie P&P, drobne rozwiercenie rozstawu i wszystko pasuje.

Dla przedniej kamerki okablowanie już wyprowadzone, zostało przeciagnać przez ECU i zamocować kamerke, z tym że chyba kupiłem model gdzie nie mozna przestawić odbicia lustrzanego na normalny pogląd, tak wiec będzie zmiana chyba. Obeszło sie bez montazu controlera kamer, radio ma wyjscie na kamerke i drugie wejscie video in, wiec nie będziemy kombinować. Działa po przycisku, kiedy bedzie potrzebny widok z przodu to sie włączy ręcznie. 

W miedzyczasie auto przestało odpalać, ale juz wszystko gra i trąbi, btw. mam dwa klaksony podłaczone od niedawna, sama radośc trąbić:decayed:

20170605_151129_zpsft9pehuo.jpg

Po wszystkim tak sie prezentuje

20170608_104442_zpsvppjwp0a.jpg

Od radia wyprowadzone są kable 2x USB i 1x AUX. Będą zamontowane na stałe pod podłokietnikiem. Ramka jest popękana, ogólnie musze zrobić nową

Ze strat, rozwaliłem dekor z przyciskami, materiał podsufitki sie odkleił, noi sie zaczeło...

 

Materiał na podsufitke juz kupiony

dd4a7af74e7dbb274879d8d8cabc_zpsjqamuhkj

Słupki będą czarne

 

Edytowane przez Kowi87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.