Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ciekawie, a lampy jakies gold edition? Fajny pomysł. 

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na ta kamerke masz jakis link? Solidnie to wyglada i jestem ciekaw czy dalo by sie to kiedys zgrac z rns-e

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, OficeR napisał:

Na ta kamerke masz jakis link? Solidnie to wyglada i jestem ciekaw czy dalo by sie to kiedys zgrac z rns-e

Raczej bez problemu, podłaczenie typowe przez RCA

Opublikowano

miazga ja bym go z garazu nie wyciągał :grin:

Edytowane przez PiterA4
błąd w pisowni

Opublikowano

Srodek lamp bedziecie malowac?

Edytowane przez wesz82

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, wesz82 napisał:

Srodek lamp bedziecie malowac?

to juz gotowa wersja

Rozpędziałem sie z tymi multimediami...

Zainspirowany pomysłem użytkownika malec, zakupiłem kolejne fanty

aa4539ae46518c737e12033426d7

Monitor oczywiscie nie bedzie przykręcony do konsoli/deski:decayed: obudowa do demontazu i upchamy go do lusterka w daszku przeciwsłonecznym. Do tego kupiłem RCA bezprzewodowe, aby nie ciągać kabli

9e235a70474bafdd48c5b1ac0e1a

Zostało pomysleć nad miejscem przedniej kamerki PDC... ramka rejki odpada, bo jej nie mam, pewnie zintegruje to z srodkową kratką zderzaka. Tylna kamera pójdzie pod radio, przednia pod ekranik, choc jest jeszcze rozwiazanie z zastosowaniem kontrolera kamer z przełacznikiem(można 4 kamery podłączyc, być moze i rejestrator video.

 

 

Opublikowano

to aż się prosi o wywalenie lusterek bocznych :P i zastąpienie ich kamerkami hehe

Opublikowano

Ciekawie się zapowiada, przód będzie z czujnikami czy tylko kamerka?

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, Houdini napisał:

Ciekawie się zapowiada, przód będzie z czujnikami czy tylko kamerka?

tylko kamerka, na ingerencje w plastiki juz zapózno

Opublikowano

Kiwi daj link do tej kamerki

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

kurna chyba wywale ego swojego home linka bo i tak nie dziala i tez ogarne kamerke :) tylko czy widzial ktos taka kamerke w lapke pod oprawe usa?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Sqizzy napisał:

Kiwi daj link do tej kamerki

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Kupiłem taką

https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?orderId=83577286669445&productId=32457099562

fabryka ma wymiary 82x32, tak wiec dosc zbliżone, zobaczymy jak to sie spasuje w ciągu 48dni

Opublikowano
  • Autor

18237980_1295247057211795_44309166026276

Opublikowano

czym bedziesz to potem obijal/obszywal/obklejal?

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, przemciotorun napisał:

czym bedziesz to potem obijal/obszywal/obklejal?

Myślałem nad plastidipem, wkońcu to folia, a oryginał to też była jakaś folia jak to zerwałem, zgrzewana po krawedziach. Jest jeszcze opcja oddania do obszycia u tapicera, wtedy fajnie wszystko sie dopracuje. Dalej idąc za ciosem podsufitke mogę obszyć w jakis odjazd.

Opublikowano

Kowi wrzuciłbyś fotke jak wyglada zakończona folia np na drzwiach? Mocno to widać przy otwartych drzwiach?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, bultii napisał:

Kowi wrzuciłbyś fotke jak wyglada zakończona folia np na drzwiach? Mocno to widać przy otwartych drzwiach?

U mnie prawie nie widac, bo kolor folii jest zblizony do fabryki, jak nie zapomne to zrobie fotke drzwi otwartych.

 

Opublikowano
  • Autor

18318986_1297799413623226_59793147108674

DSC05506_zpsmvpl9g2f.jpg

Lampa tragedia, wiem nie musicie mi tego przypominać:decayed:

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

Ale to jest kot

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

kiedy kratki w zderzaku montujesz? ;>

fajna fela i folia zrobiła dobrą robotę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.