Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak bedziesz sprzedawal bixy to daj znac ?

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

17016797_1225521214184380_62683232896554

prawie koniec

Opublikowano
34 minuty temu, Kowi87 napisał:

17016797_1225521214184380_62683232896554

prawie koniec

na tej focie wyszedł jak kamelejlon :decayed:

Opublikowano
  • Autor

16991714_1225521227517712_90251962135824

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, radimm napisał:

na tej focie wyszedł jak kamelejlon :decayed:

na żadnym zdjeciu kolor nie odnosi sie do realnej barwy, póki nie wyjedzie na światło dzienne kolory bedą rózne:decayed:

Opublikowano

relingi mogles wypolerowac

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Magicbattle napisał:

relingi mogles wypolerowac

satynka będzie, poler mi nie potrzebny bo go nie utrzymam w błysku 

Opublikowano

Folia scotta co chwile bedzie inna, jak tylko padnie światło inaczej to już znowu inny kolor. Nie widziałem kowi czy to jest jeden z tych jakby metalicznych kolorów? One mają fajne takie jakby głębokie cienie przy pewnym kącie spojrzenia :)

Opublikowano

Kowi masz może jakiś filmik z przyspieszenia?' Znajomy przytargal c5 z afn niby po jakiś softach, ale odnoszę wrażenie, że kiepsko się zbiera

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

C5 jest cięższe więc też Ci będzie trudno porównać :P 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, pela235 napisał:

Kowi masz może jakiś filmik z przyspieszenia?' Znajomy przytargal c5 z afn niby po jakiś softach, ale odnoszę wrażenie, że kiepsko się zbiera

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Nie mam nic, teraz to nie wiem czy on ma tyle co miał... musze mu pierw diagnostyke zrobić włacznie z pomiarem ciśnienia

Auto oklejone

16904777_1227384627331372_31239055382846

Opublikowano

daj więcej zdjęć najs :)

Opublikowano

Zajebis..:banan::banan:

Opublikowano

w połysku było mu lepiej:o

Opublikowano
  • Autor

Ja lubie mieć inaczej, szarych suk w lubleskim zrobiło sie zbyt dużo, pewnie za chwile i sąsiad by miał taki kolor wiec teraz mam unikat, dodam ze ta folia jest szara, a na zdjeciach wychodzi bardziej niebieska, będzie słoneczny dzień to zrobie konkretne zdjecia, ale to dopiero jak wleci felga, lampy i pewien detat kontrowersyjny:dziura:

Zawartość dodana 0 minutes later
23 minuty temu, PiterA4 napisał:

w połysku było mu lepiej:o

Połysk miałem 9 lat, starczy:a4fan:

Opublikowano

No nie wiem nie wiem.... Jakoś to do mnie nie przemawia. Na pewno jest "inny".  Zrobisz ładne zdjęcia to będzie można oceniać. Jak mówisz, że to zdjęcie nie oddaje jego koloru. :)

Opublikowano

Tez uwazam ze w połysku bylo dużo lepiej. Tutaj trochę jakby malowany sprayem w garażu ten mat. 

Opublikowano
  • Autor

Zaznaczam to nie jest mat tylko satyna, to sie mieni, ale cieżko to uchwycić na zdjeciach, kazdy kto mi po zdjeciach mówił że lipa, na zywo zmienił zdanie, całkowicie inne efekty.

17039190_1228247190578449_50764996563793

Zderzak będzie poprawiony jak lampy przyjdą :)

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

A kiedy te lampy bo ponoc miały być jakieś niezwykle? ;-) 

Opublikowano

Na tym zdjęciu już inaczej troche bardziej żywy kolor ale mimo wszystko.. z szarego na szary. Tu moim zdaniem strzeliłeś gafe :kwasny:

Nie obraź się Kowi, gdyby wpadł jakiś kanarkowy żółty albo coś a'la nogaro blue to był by szał a tak niestety mocno średnio ale ok chciałeś mieć inne auto od innych no i masz :decayed:

Edytowane przez uszol

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.