Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Całe zestawy są w dziale sprzedam częsci B6 :wink:


Swieze szooty z nudów

DSC04580_zpshbyrpwzb.jpg

DSC04596_zpsbwbr78uz.jpg

DSC04591_zpsafylsw1n.jpg

DSC04588_zpsvomyqwsr.jpg

DSC04587_zpsklzltaee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fura sztos ale ten przedni zderzak ladnie juz dojeachny i slabo spasowany, wrzucił byś s ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura sztos ale ten przedni zderzak ladnie juz dojeachny i slabo spasowany, wrzucił byś s ;-)

Zderzak do poprawki, ogólnie zdało by sie go pomalować na nowo... a co do S, nie będzie nigdy :wink: W zasadzie body jest skończone, jesli jakieś zmiany by były to tylko podwzgledem rantów na ostro i usuniecia listw z drzwi, ale raczej to sie nie zapowiada :decayed: póki co to trzeba zabawe z licznikiem skończyć

14242254_1066140640122439_61752990362121

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że vfiz nie pokazuje wielu danych i najprawdopodobniej jest to wina kompa silnika który nie ma Can...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie edycja softu rozwiaze program, tylko ja sie zebrać nie moge czasowo :facepalm:

Jak by mozna było spakować auto to bym kurierem wysłał na testy :decayed:

U Marcina w 98r działa tak, problem moze leżeć w samej wiązce - przejsciówce, albo brakuje połaczenia komputer - licznik w fabrycznej wiązce silnika. Narazie to gdybanie, jak wreszcie znajde chwile czasu to temat rozwiążemy bo naprawde warto, urządzenie daje sporo możliwości

zestaw_1.jpgimage hosting without registration

zestaw_3.jpgphoto uploading websites

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: No może i u mnie pokazuje więcej ale dziwne zachowanie w tym, że raz pokazuje bez zarzutu a za chwile gaszę auto odpalam znowu i jest B/D, wczoraj zaczęło Mi pokazywać prędkość 2 raz dopiero od kiedy założyłem moduł ale działało rano cały czas jak jechałem do pracy i po południu cały czas też było ok, lipa w tym, że jest takie niestabilne i zamiast pokazac dane to jest B/D. pisałem do qmatis to zero odzewu :facepalm:.

kicaj a ty masz fabrycznego fis-a poliftowego czy zmieniałeś tez zegary?

Edytowane przez marcinoa4b5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi,z jaką mocą świeci Tobie ten drl ?

nie wiem jak to określić, DRL ma 68LED i świeci pełnym napięciem dla zarówki samochodowej, ile ma lumenów nie mam pojecia, te zarówki tam siedzą juz5lat, są trwalsze niz zarniki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz modułu sterującego na jaki % ma swiecic ? Myślałem ze masz. Ja mam 30% minimum i jakoś za mocno to świeci

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Nie masz modułu sterującego na jaki % ma swiecic ? Myślałem ze masz. Ja mam 30% minimum i jakoś za mocno to świeci

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, u mnie jest instalka od podstaw zrobiona bez żadnych modułów z allegro. Wszystko zrobione na 2 przekażnikach z własnym bezpiecznikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tej gałki zmiany biegów troche wysoko ja masz nie usunąłes tej gumy na lewarku?

Drążek jest do skórcenia, dałem auto i worek gratów koledze zamontował jak lezało, nie mam czasu żywcem tym autem jezdzić, odpołowy sierpnia jak go odebrałem zrobiłem 800km... nawet logów nie moge zrobic bo jeszcze jest na dotarciu.

Kicaj, zebrałem graty aby zrobić połaczenie online do edycji softu, teraz zostało mi sie tylko umówić na zdalna sesje i mozę sie ogarnie te problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się cieszę. Jak tylko będą postępy to daj znać bo ja będę na początku października w pl. Może będą te dane i oraz rns ;) żeby się udało ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być moze uda sie to ogarnać w sobote wieczorem...

Nowy gadżet wpadł w wyposazenie auta

kompresor 3,5bara

14305393_1069742149762288_87480962711372

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...