Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

no to grubooo :) kiedy + - auto wróci do życia?

w sumie co tydzień mówie że w piątek, tak wiec bez zmian, w następny piatek bedzie :grin:

jak nie urok to sraczka, w poniedziałek oddaje wtryski do sprawdzenia i ewentualnego wyregulowania - 2kpl. Sprzęgło może sie ogarnie w poniedziałek tak by na wtorek wleciało na auto. Turbo nie ma luzu wzdłużnego, odczuwalny poprzeczny. IC będzie trzeba sprawdzic ciśnieniowo, dolot być moze pomaluje na czarno. Jak juz silnik sie złoży i odpali, ustawi wszystko jak trzeba, zacznie sie wymiana licznika, pózniej wymiana amorów, ogarniecie zawiasów w drzwiach, tak wiec jesli nie będzie komplikacji to w piatek juz będe docierał dziada z boostem w FISie :kox:

13728263_1308659815829067_1481589581_o_z

13720429_1308659805829068_1239935307_o_z

13730734_1308659802495735_1042464930_o_z

Miska olejowa potrzebna przy zmianie licznika na poliftowy FIS. Jest też miska aluminiowa z wyżłobieniem na czujnik ale zaślepionym, maja ten sam numer 058103603

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piotrek ale szczerze,myślisz ze ten dm pojeździ dłużej od Twojego?????

Podziękuj mu i pakuj sztywne i będzie z głowy...

Koleś urwał taka miche to nie mógł jej w ogóle znaleźć,widzę ze u Ciebie zawsze wsio dopieszczone :hi:

Tak patrze i zastanawiam sie czy jest sens pakować sie w okolice 200 ...

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dwumas zrobił 150tys tak wiec jak na te moce wcale źle nie było, juz miał luzy ale jeszcze sie nie rozsypał :decayed: jednomasu niechce, uwazam ze nie jest konieczny dla tych mocy, a rekordów raczej bić nie będe w AFNie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150tys to ladny wynik.

Wiem tez ze te dzisiejsze czesci nie sa tak wytrzymale jak kiedys.

Nic oby ten nowy posluzyl Ci chodz polowe z tego cos zrobil na tamtym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło ogarniete w Lublinie, obite kevlarem, 1,5h czekania - 200zł i mam najdzieje spokój na dłuższy czas :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi powiedz mi gdzie obijales w lublinie? Bede wlasnie zmienial sprzeglo i kupowal nowa tarcze wiec moze za ta cene bym kewlarem obil? Tarcza musi byc nowa czy jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi powiedz mi gdzie obijales w lublinie? Bede wlasnie zmienial sprzeglo i kupowal nowa tarcze wiec moze za ta cene bym kewlarem obil? Tarcza musi byc nowa czy jak to jest?

Robiłem w CRM na Hajdowskiej10, w sumie od ręki, tarcza mozę być stara, tak wiec demontuj zawoź i tego samego dnia jeszcze założysz, robia od 8 rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie bo nowa tarcza to koszt okolo 200 zl wiec wole za te pieniadze obic kewlarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działamy dalej, wczoraj okazało sie że nowe wtryski firad 0,250 były rozregulowane, niewiem czy zrobiłem na nich 6tys i jeden lał. Kolega juzkiedys zwrócił uwage mi że auto zaraz po odpaleniu chodzi przez chwile jakby na 3gary, najczesciej przy cofaniu było to słłyszalne, ale dosłownie chwila, twierdził że być moze którys wtrysk leje, niedowieżał bo jak NOWE... Teraz po wyjeciu potwierdziły sie jego przypuszczenia, najprawdopodobniej cała ta awaria zaczeła sie od lejacego wtrysku, nie mierzyłem temperatury EGT a to by wiele wyjasniło. Auto strojone było na innych wtryskach.

Znowu musze powiedzieć odbiór nastepny piatek, ponieważ w ten poniedziałek odbieram wtryski z regulacji, będą cisnienia 220/340. Z wstępnych sprawdzeń było 235 pierwsze cisnienie.

Co myślicie o wywaleniu klamki kierowcy z zamkiem i wstawieniu klamki bez zamka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Kowi jedziesz z tematem. Skąd ta gałka zmiany biegów? Pasuje bez rezania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20160720_174424_zpsjsneirg7.jpg


Ładnie Kowi jedziesz z tematem. Skąd ta gałka zmiany biegów? Pasuje bez rezania?

wypadało by skrócić drążek, tak to jest wciskana


Silnik uzbrojony, gotowy do wjazdu do budy

13692302_1312450885449960_425740447_o_zp

13730743_1312449002116815_1540953715_o_z

Wszystko umyte, włącznie z komorą silnikową :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile z niego wycisniesz :decayed:

Raczej nie będe szukał wiecej mocy, set jest na ~220km, remont ma przywrócić moc jaka była chwile po strojeniu :wink: zmian juz nie wprowadzam, ma to jezdzić bezawaryjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o wywaleniu klamki kierowcy z zamkiem i wstawieniu klamki bez zamka?

Moze zmyslnie to wygladac, chyba nikt jeszcze takiego moda nie opatentowal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A air kiedy ?

na tą chwile nierealne z racji kosztów remontu, moze przez zimie cos urobie sensownego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

220 km masz na na gtb17? do ilu faktycznie starcza ta dmuchawa? Zamierzam zmienić brd i mam dylemat czy 17 czy 22 ile dmuchało ci te turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

220 km masz na na gtb17? do ilu faktycznie starcza ta dmuchawa? Zamierzam zmienić brd i mam dylemat czy 17 czy 22 ile dmuchało ci te turbo?

Armi miał 220km w A3 na tej turbince, u mnie było 207/417 ale hamowane tylko do 4tys i na 240kach, nie było warunków pogodowych, myślę że jak by sie go shamowało do końca to by złapał 210+ wtedy. 1.8bara

Kolejny etap napraw, wymiana tylnych amortyzatorów oraz zmiana nakrętek regulacji gwintu, z racji że ktos skręcił górne mocowanie gwintu na klej nie mozna było zmienic nakretek oraz niestety odboi. Amortyzator zostałwiec rozkręcony na częsci pierwsze, nakrętka została zmieniona, a odboje niestety wciskane klipsy poliuretanowe, moze nie pogubię.

Wkłady alco :banan: oczywiscie nie zostały rozkręcone, jedynie wyjęte wkłady z obudowy

13844207_1313625008665881_2094681940_o_z

13838540_1313625001999215_251250076_o_zp

13843561_1313624918665890_1561671501_o_z

13832998_1313624915332557_120379606_o_zp

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi gdzie kupowales nakretki? Na alledrogo dorwie sie nowki ori czy tylkk od producenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi gdzie kupowales nakretki? Na alledrogo dorwie sie nowki ori czy tylkk od producenta?

Na alegro u oficjanego dystrybutora, od czasu do czasu mają te nakrętki, na zamówienie jest drogo, bo wysyłka z niemiec liczona jest po 100zł, moje trafiły sie luzem ze stanu magazynowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...