Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

...choc jeszcze zastanawiam sie nad kupnem kiery pod tiptronik i poduszki do niej, moze by wykorzystał do czegos te przyciski...

Adres daj to paczkę dostaniesz ;)

:hi:

13495067_1009109269158910_77696391570986

Kiera dotarła, jutro rano wysyłka do tapicera na przeróbke

Przyszedł też zestaw lakierniczny :banan:

13502513_1009100439159793_55947449858263

Udało sie zebrać 3 chętnych na VFIZ, tak wiec niebawem będzie grubsze rezanko, moduł ma możliwosci z poziomu licznika robienia pomiarów przyspieszeń za pomocą GPS, tak wiec będzie ful wypas w liczniku :kox:

Auto w tym tygodniu jednak nie trafi na naprawe, uziemił bym zlot, tak wiec kto sie wybiera na Frampol i pisze sie na wspólną sesyjke? a za tydzień na Ciechanów?

Edytowane przez Kowi87

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi te pomiary przyspieszeń by nawet odpowiadały .....ale Gwerty mówił , że tak długich czasów pomiarów do setki nie da sie ustawić jak by 2,5 potrzebował :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zgarnieta laurka na Cultstyle Lubelszczyzna w kategorii German TOP5 zlotu.

13495536_1011574515579052_61341645400711

Na powrocie z Saszą krótka sesyjka

13483052_1011565322246638_30048844569864

13498084_1011565742246596_76492733232841

Teraz czekam na graty Vfiz i kierownice :kox:


Kiera dotarła :banan:

13569925_1015846861818484_809179018_o_zp

13555995_1015889805147523_1370026767_o_z

Do końca tygodnia trafi na auto, czekam jeszcze na VFIZ(ma być w środe) i za jednym zamachem licznik, sterownik i kiere zamontuje :kox: Jedyne co spierdzielili to znaczek, jest odwrotnie, ale zamaluje go całkowicie na czarno :)

A w weekend byłem w Ciechanowie na CarsLovers, 400km odbębnione

13582145_628325117326842_810290111638211

13528362_628325020660185_906916395643729

13528362_628324970660190_597361727563790

13575765_628318653994155_890541667080270

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

Kiera jak na sterydach O.O

Gratuluje wozu !

Opublikowano

Grubaśna wyszła [emoji106]

Opublikowano
  • Autor

Grubaśna wyszła [emoji106]

tak miało być :grin::kox:

Auto w końcu trafiło do naprawy, od ponad pół roku gubiłem płyn chłodniczy, był odczuwalny spadek mocy noi nadmierne kopcenie... obstawiałem uszczelke dziure w dolocie poprostu :grin:

a tu okazała sie dziura, ale jako pękniecie głowicy :facepalm:

20160705_180946_zpsh6t7mktf.jpg

turbo tez jakoś sadze łapie

20160705_163418_zpscy9gcmr4.jpg

Jutro składamy na drugiej głowicy...

13632758_1302314426463606_106109985_o_zp

No to byłoby na tyle....

13625284_1302295429798839_1681106111_n_z

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

Kowi udało się Tobie przed wizytą u mechanika wrzucić mieszek z gałką? Domyślam się ze to gałka nakręcana,ale jak ze spasowaniem mieszka z tunelem ? trzeba coś przekładać/rzeźbić ?. Jak z jakością? bo parę pytań padło, ale widzę ze bez twojej odp.

Opublikowano

mam tą samą gałkę..

jakoś dobra tylko wsteczny jest nie w tym miejscu co powinien być

Opublikowano
  • Autor

13432221_848226691987707_524301647254412

Zdjecie Mifera, mam tą sama gałke, wsteczny jest w tym samym miejscu co fabryka 5b.

Gałka pasuje jak widac, jest wciskana, wypadało by skrócic drązek o 3-5cm przed montażem. Ja jeszcze nie załozyłem, wszystko miało wleciec w tym tygodniu, ale ze sytuacja sie skomplikowała mozę odzyskam auto do końca następnego tygodnia, narazie poszukuje słupka AVG z miską alu pod czujnik

Tak pozatym VFIZ jest juz gotowy i jutro będzie u mnie


Silnik będzie AHH, udało sie znaleźć za dobrą monete

Tymaczasem przyszedł sterownik VFIZ, instalacja jest P&P, trzeba zrobic zmiane kodowania w bloku nawigacji. Teraz pytanie jak ja to pomieszcze za zegarami wraz z przejściówką analogFIS->cyfrowyFIS :eusathink: Ma ktos moze fotke z wyjętym licznikiem? Podłaczenie modułu będzie dopiero w przyszłym tygodniu, narazie nie ma do czego podpiąć

20160708_131006_zpst67bwygp.jpg

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

pod spodem tego nie upchniesz? za zegarami miejsca praktycznie nie ma niestety :kwasny:

Opublikowano

Na moje oko upchniesz to bez problemu, nie bezpośrednio za zegarami tylko niżej, koło kolumny jest sporo miejsca ;)

Opublikowano

Co tam z twoją motorownia się wydarzyło że cały silnik wjeżdża??

Opublikowano
  • Autor

Co tam z twoją motorownia się wydarzyło że cały silnik wjeżdża??

Na początku była pęknieta głowica, chłopaki wyczyscili blok i okazało sie że wszystkie 4 tłoki są pękniete :grin: wyzej na zdjeciu widać 1 z cylindrów, mało tego jeden z cylindrów jest mega porysowany, tak wiec silnik sie skończył. Wczoraj kupiłem z 2000r AHH, mam nadzieje że w poniedziałek wjedzie na pokład. Wtryski idą do sprawdzenia

13620905_1017628731640297_31225832022126

13557856_1017628788306958_59617086256440

13592719_1017631154973388_61290606340338

13615314_1303011109727271_88795370034654

Opublikowano

Nieciekawie pytanie na ile mody a na ile zmęczenie materiału zalatwilo sprawe

Opublikowano

Trochę słabo jak 2 silnik tak szybko siadł i z tego co pamiętam dużo nie miał nalatane. Albo pech albo słabo znoszą moce powyżej 200ps. Może czas na jakieś 2.7?

Opublikowano

Widzę że robisz u tego typa co brałem torsena z v8 :)

Opublikowano
  • Autor

Widzę że robisz u tego typa co brałem torsena z v8 :)

no brałeś z mojego donosu, a to mój ziomek :wink:

Do przyszłego piatku ogarnie sie to padło myśle

Trochę słabo jak 2 silnik tak szybko siadł i z tego co pamiętam dużo nie miał nalatane. Albo pech albo słabo znoszą moce powyżej 200ps. Może czas na jakieś 2.7?

przekalkulowałem i sie nie opłaca, wybrałem najtańszą droge :wink:

Silnik wleciał na warsztat

13720431_1307774662584249_861174360_o_zp

13694068_1307774652584250_473207843_o_zp

13663441_1307774565917592_1440994177_o_z

13711448_1307774659250916_934510434_o_zp13711448_1307774659250916_934510434_o_zp

Wreszcie prace ruszyły, silnik wymyty bedą wymienione pierscienie i co tam trzeba przy okazji, później kwestia go uzbroić i odpalic, później zabawa z licznikiem.

Przy okazji sprzęgło leci na skoczylasa na obicie kevlarem, wtryski oddaje do sprawdzenia i być mozę zmiane ciśnień.

najważniejsze udało sie dorwać miske olejową z czujnikiem w silniku AHH, tak wiec jeden problem mniej z przewiercaniem starej.

Moc wróci, albo i przybędzie po takim remoncie :banan:

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

No to grubo się dzieje. Czekam na finał :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj silnik wyleciał z budy, okazało siez dwumas ma luzy, całe szczęscie z silnikiem dostałem drugi w owiele lepszym stanie, tak wiec kolejny temat z głowy.

Sprzęgło w dobrym stanie, ale mimo wszystko leci na skoczylasa do wawy.

Silnik aktualnie przechodzi kapitalke, wpadły nowe uszczelnienia, pierścienie, panewki.

13729037_1022676907802146_56937457665798

Opublikowano

no to grubooo :) kiedy + - auto wróci do życia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.