Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ale Kowi ma aktualnie licznik bez Can z analogowym zegarkiem. W tym przypadku nie było czujnika w misce olejowej. Dopiero w drugiej połowie '99 ;-)

Po numerze ta twoja micha jest z 1,8 ADR, według etki.

To mówisz że tak wystarczy?

http://allegro.pl/audi-a6-c5-4b0-1-9-tdi-1-8-miska-olejowa-058103603-i5877511422.html

A sama wiązka, skad ona idzie? czy to wystarczy przerobić tą wiazke z ori czujnika(przedłużyć do miski)?

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fazie mój FIS zdycha, masz na to antidotum ?

Mam, nowy fis. Odłoże Ci jeden i odezwę się bo może uda mi się jeszcze coś wykombinować z poprawą kontrastu :decayed:

Ale Kowi ma aktualnie licznik bez Can z analogowym zegarkiem. W tym przypadku nie było czujnika w misce olejowej. Dopiero w drugiej połowie '99 ;-)

Po numerze ta twoja micha jest z 1,8 ADR, według etki.

To mówisz że tak wystarczy?

http://allegro.pl/audi-a6-c5-4b0-1-9-tdi-1-8-miska-olejowa-058103603-i5877511422.html

A sama wiązka, skad ona idzie? czy to wystarczy przerobić tą wiazke z ori czujnika(przedłużyć do miski)?

No właśnie w 1.8 i 1.9 chyba ta sama micha, nie wiem czy nawet w 1.6 to samo nie było. A sprawdzales czy twoja micha nie ma czasem miejsca na czujnik?

Ogólnie czujnik można podpiąc tak, że +12V wziąć z licznika ( plus po zapłonie)

Masa do karoserii (przy nogach kierowcy jest punkt masowy) a sygnał z czujnika bezposrednio do licznika (zielona kostka chyba pin 15 o ile dobrze pamiętam)

Przygotuję Ci wiazke tak, że tylko dolutujesz do niej kostkę czujnika

Edytowane przez Fazii

Opublikowano
  • Autor

ototo dziekuje :kox: , klepnij na niej jakieś oznaczenie taśmą papierem :hi: ja musze poszukać zdjęć spodu auta, bo w tej chwili to tylko kanał i ściaganie osłony, a ja nie czasowy na takie zabiegi

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

W takim razie czekam na info

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

13131355_980443992025438_922174845838847

Opublikowano

najs bicz :decayed: B5 ma to coś jednak w sobie :naughty:

Opublikowano

Fajne leginsy :grin::naughty:

Opublikowano
  • Autor

13116245_746607465454478_240195792668846

Opublikowano

Fajne leginsy :grin::naughty:

to auto jest naprawdę doje**ne bo nawet jej nie zauważyłem :kox:

Opublikowano
  • Autor

Fajne leginsy :grin::naughty:

to auto jest naprawdę doje**ne bo nawet jej nie zauważyłem :kox:

:hi:

13123327_981324598604044_331057609005086

Opublikowano

Co ci tak odstaje zaslepka od lewego spryska?[emoji14]

Opublikowano

Kowi, co się stało z battalionem?

Opublikowano

Zapytaj władzę klubu

Opublikowano
  • Autor

Co ci tak odstaje zaslepka od lewego spryska?[emoji14]

Prawdopodobnie jakiś syf tam sie dostał

Kowi, co się stało z battalionem?

Ma sie dobrze w innym miejscu :)

Opublikowano

dajcie namiar. w niesnaski nie wnikam ;)

Opublikowano

dajcie namiar. w niesnaski nie wnikam ;)

A4 Klub Polska B5 Battalion.pl ;)

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

dajcie namiar. w niesnaski nie wnikam ;)

google.pl ;)

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

Dobra korektę tu mamy battalion . pl

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

korekta nie korekta, ale na goglach to pierwszy wynik więc nie ma źle :)

Opublikowano

Ma sie dobrze w innym miejscu :)

+1

Opublikowano
  • Autor

Gwint z niemcowni dotarł, stan - nówka

13164199_1262701997091516_25368032862180

:kox:

Opublikowano

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.