Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Coś tam z AMS Skaryszew...

13320407_998683903534780_899521765808570

13323294_998693556867148_758050608134378

Auto na dniach idzie na remont głowicy, od ponad pół roku zbieram sie z tematem, przy okazji ogarnie sie pare detali, prace z airride stoja w miejscu... być moze wpadnie nowa kiera, zastanawiam sie nad kupnem, miała być od TT(którą mam ponad rok w piwnicy), ale raczej wróci na alegro.

Plan jest by zrobic auto na frampol.

Pozatym zbieram chetnych na komputer VFIZ (diagnostyka auta z poziomu FIS w liczniku obsługiwana manetką), potrzebny do tego licznik z pełnego liftu VDO, takze jakby ktos był chętny to pisac tu nalbo na PW. Ceny znajdziecie na http://www.qmatis.com/pl/hs-menu-for-products-listing/product/1-vfiz-for-audi, jest tam też specyfikacja, temat dla zdecydowanych :hi:


A co do kiery, costakiego planuje założyć

http://allegro.pl/audi-a4-a6-a8-kierownica-s-line-sport-4b0-i5940379809.html

wiem ze ludziom sie średnio podoba, ale mi sie widzi i prawdopodbnie bedzie zmiana na dniach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ta kiera jest za***ista! ładują ją i się nawet nie zastanawiaj. To z jakiegoś modelu, czy custom?

Opublikowano
  • Autor

to custom jest

Opublikowano

to custom jest

dla mnie ona do B5 jest idealna. Dużo bardziej pasuje, niż ta ścięta z okrągłym środkiem bodajże z TT

Opublikowano

Kowi87

Zniszczyłeś mi życie... Masz tyle fajnych modów które chciałbym u siebie że rozważam sprzedaż domu albo kredyt pod zastaw :)

Opublikowano
  • Autor

Kowi87

Zniszczyłeś mi życie... Masz tyle fajnych modów które chciałbym u siebie że rozważam sprzedaż domu albo kredyt pod zastaw :)

dasz rade :decayed: ja sprzedałem mieszkanie :grin:

na dniach wpadnie troche gratów

Opublikowano

Kowi87

Zniszczyłeś mi życie... Masz tyle fajnych modów które chciałbym u siebie że rozważam sprzedaż domu albo kredyt pod zastaw :)

dasz rade :decayed: ja sprzedałem mieszkanie :grin:

na dniach wpadnie troche gratów

co trzeba zrobic by ta kiera pasowała ? A puduszke skąd wezmiesz ? ori bedzie pasowac ? w sumie bardzo podobna jest :P

Edytowane przez hunter91

Opublikowano
  • Autor

Kowi87

Zniszczyłeś mi życie... Masz tyle fajnych modów które chciałbym u siebie że rozważam sprzedaż domu albo kredyt pod zastaw :)

dasz rade :decayed: ja sprzedałem mieszkanie :grin:

na dniach wpadnie troche gratów

co trzeba zrobic by ta kiera pasowała ? A puduszke skąd wezmiesz ? ori bedzie pasowac ? w sumie bardzo podobna jest :P

odkręcić i przełożyć poduche ;) Kierownica druga odłożona juz, dzisiaj dogadam tylko kwestie przeróbki kiery i moze uda sie zdobyć na frampol

Opublikowano

Na ori mocowania wszystko pasuje ?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

aa_zpsflwdo2la.jpg


Zamówienie na kiere złożone, za jakieś 2tyg będzie, wiec nie dam rady na frampol ogarnąć wnętrza

W następnym tygodniu auto wreszcie odstawiam na wymiane uszczelki głowicy, dawca to mój stary silnik

13422353_1005335879536249_23906932773586

będzie też:

- zmiana amortyzatorów na KW

- zmiana licznika na poliftowy FIS

- przerobienie miski olejowej pod czujnik oleju

- spasowanie plastików konsoli

- poprawienie instalacji dla CB

- wymiana gałki na S-line

Opublikowano

Ty chyba swoją wysyłasz kiere i ci przerabiaja nie ? Bo taki czas oczekiwania .

Opublikowano
  • Autor

Ty chyba swoją wysyłasz kiere i ci przerabiaja nie ? Bo taki czas oczekiwania .

Leci do mnie na dniach druga, własciwie to odrazu do nich, a moja zostaje, mam ją obszytą na nowo to nie będe zdzierał, wystawi sie na sprzedaż(bez poduchy), choc jeszcze zastanawiam sie nad kupnem kiery pod tiptronik i poduszki do niej, moze by wykorzystał do czegos te przyciski...

Opublikowano

Tez kupuje ta kiere .z ściągnięciem poduchy nie będzie problemu ? Bym nie zapamiętał tego do końca życia [emoji14]

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Tez kupuje ta kiere .z ściągnięciem poduchy nie będzie problemu ? Bym nie zapamiętał tego do końca życia [emoji14]

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

moze być problem z odkręceniem poduchy jak nikt tego nie ruszał, moja była demontowana 2 lata temu, takze nie powinno być problemu

Opublikowano

Kowi,znów musze wydać kasę bo zaraziłes mnie modami. ..jak nie vfiz to kiera...:/

Opublikowano
  • Autor

Kowi,znów musze wydać kasę bo zaraziłes mnie modami. ..jak nie vfiz to kiera...:/

A bo mi sie nudziło, dawno nic nie robiłem, w robocie nastało kilka dni wolnego to od 2 dni na alegro przesiaduje

2016-06-17%2018.18.01_zps1jtzyuu9.jpg

Numer śrub dla czujnika

N 01470512

M6x25,

dla AJM M6x28

N 10472001

oraz oring wrazie problemów

038103196

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

wiela galka i skad brales? p&p? jak to wykonane? podrzuc allegro :decayed:

Edytowane przez pablo15005

Opublikowano

...choc jeszcze zastanawiam sie nad kupnem kiery pod tiptronik i poduszki do niej, moze by wykorzystał do czegos te przyciski...

Adres daj to paczkę dostaniesz ;)

Opublikowano

Podrzuć linka gdzie kupiłeś tą gałkę z mieszkiem :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.