Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, uszol napisał:

Na tym zdjęciu już inaczej troche bardziej żywy kolor ale mimo wszystko.. z szarego na szary. Tu moim zdaniem strzeliłeś gafe :kwasny:

Nie obraź się Kowi, gdyby wpadł jakiś kanarkowy żółty albo coś a'la nogaro blue to był by szał a tak niestety mocno średnio ale ok chciałeś mieć inne auto od innych no i masz :decayed:

Póki na zywo nie zobaczysz bedziesz błądził synu i mi o jakiś żółtych opowiadał, kto by to czyscił:decayed: Ten kolor jest o wiele ciemniejszy od szarego LY7L, ale mimo wszystko otwierasz drzwi i nie widać różnicy, teraz wyobraź sobie czerwony i wnęki szare:grin: codziennie by mnie to wkóriało, a w tym kolorze ładnie sie zlewa wszystko w jedność, wpadnie drugi kolor to skończycie sie tu żalić:hi:

Lampy podkreślą całokształt, mozę dowodu nie strace:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A mi się podoba nawet na zdjęciach, (pomijając że zderzak trochę opuszczony wygląda jakby miał odpaść :decayed: ) ciekawe jak się folia będzie spisywać w codziennym użytkowaniu. Czekam na zdjęcia z lampami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnie koło bedzę kox :kox: dolne kratki będą w zderzaku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za lampy ? Chwal mi sie tu od razu [emoji3]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam to nie jest mat tylko satyna, to sie mieni, ale cieżko to uchwycić na zdjeciach, kazdy kto mi po zdjeciach mówił że lipa, na zywo zmienił zdanie, całkowicie inne efekty.
17039190_1228247190578449_5076499656379389852_o.jpg?oh=08cb84eb4abd20842f2e3d8545dbf7e4&oe=59370982
Zderzak będzie poprawiony jak lampy przyjdą [emoji4]


Będzie koło będzie pewnie trochę lepiej.... Ale jak wyżej bardziej żywy kolor zrobiłby robotę. Właścicielowi ma się podobać i tyle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w tym roku na zlocie sie go zobaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Arturoo napisał:

Może w tym roku na zlocie sie go zobaczy ;)

Raczej na klubowym mnie nie będzie, widziałęm że chłopaki wrócili do korzeni OEM+ i jest zlot w ostrowie ponownie, ale raczej na 95% mnie tam nie będzie. Raczej będe sie tylko obijał lokalnie, vag szydłowiec, arena Lublin i We Love cars Ciechanów, no chyba że coś nowego sie pojawi w terenie...

Tymczasem troche słońca padło i znowu inny odcień

17015692_1229855097084325_67607793078725

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie oklejenie nawet na zdjeciach podoba. Nadanie innego kierunku w modach zawsze jest spotykane z odmiennymi zdaniami ale jak dla mnie to juz wiesz ze chce podbierac Twoje pomysly :kox: ja sam jakbym mial dobre kolo i zdrowa blache oraz kase odlozona to oklejal bym w czerwony mat. Dla mnie wszystko na plus, czekam na nowa koncepcje z lampami i dobrych sesji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , temat zlotu wyjaśniony.... , co za lampiony sie szykują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Arturoo napisał:

Ok , temat zlotu wyjaśniony.... , co za lampiony sie szykują ?

Dłuzsza historia z tymi lampami:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłuzsza historia z tymi lampami:grin:

sonary zakłada [emoji23] [emoji23]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz na tym ostatnim zdjęciu widać dobry efekt folii, wrzucaj foty na bi ledzie jak założysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, sebidi napisał:


sonary zakłada emoji23.pngemoji23.png

Ja słyszałem, że lasery zakłada :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach odebrałem kratki od lakiernika, teraz są konkretne, kupiłem nówki zamienniki co by lakier sie nie ważył, efekt lepszy niz poprzednio.

17621779_1253972898005878_27291580854992

Udało sie w końcu dorwać obudowe kierownicy od poliftowego avanta w stanie nienagannym, ale niewiem czy nie pójdzie w czarna folie połysk...

Kolejny rarytas tarfił sie, tym razem komplet ISOFIX

Noi najlepszy nabytek... nowa stacja multimedialna, Pioneer AVIC 980BT, szkoda że bez funkcji DAB, no ale w używce nie mozna mieć wszystkiego, grunt że wkońcu jest nawigacja, mapy z 2016r i troche funkcjonalnych bajerów, m.in. Mirror link, czyli przeniesienie ekranu smartfona na radio, pełna kompatybilnosć z androidem(tylko muszę kupić kabel). Kolejny ciekawy gadzet to dual USB(2gniazda) z funkcja ładowania telefonu. Polskie menu, polski lektor, łaczność can, tak wiec kombajn dobry.

Może uda sie wprowadzic mikrofon w lampke oświetlenia, ale to zobaczymy czy sie uda dorwać wiązke..

i-pioneer-avic-f980dab.jpg

 

A tym czasem ostatnie kilka fotek

17504959_1249437788459389_12194654964298

17436325_1246294578773710_15061963424298

17505293_1333048776783816_76724960941641

 

Wczoraj probowaliśmy zglebić dziada, ale tył odmówił posłuszeństwa, trzeba wyciagąć amortyzatory na stół

 

Zawartość dodana 16 minutes later

17264180_1488034697883132_67533111224360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tu brakuje jakiegoś konkretnego akcentu, tak zwyczajnie wygląda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...