Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tył niczego nie dopełnia tylko wprowadza bałagan na scenie. Muza ma grać w stereo nie w kwadro. Porządnie zrobiony przód + jakościowy sub i nic więcej nie trzeba. No ale skoro Tobie gra lepiej z tyłem to tak słuchaj.

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Randor napisał:

Tył niczego nie dopełnia tylko wprowadza bałagan na scenie. Muza ma grać w stereo nie w kwadro. Porządnie zrobiony przód + jakościowy sub i nic więcej nie trzeba. No ale skoro Tobie gra lepiej z tyłem to tak słuchaj.

Nie napisałem że gra tyłem lepiej, tylko z tyłem gra lepiej, miałem już to co napisałes, tył zmienił całkowicie scene, gra to zdecydowanie lepiej. Radio ma procesor dsp, mozna wszysto fajnie ustawić.

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, granatowy napisał:

Jakie felgi na pierwszym zdjęciu ma sedan który stoi obok Twojego Avanta ? ?

Wątek @BARTEKAUDI

Opublikowano
W dniu 16.03.2019 o 00:16, Randor napisał:

Tył niczego nie dopełnia tylko wprowadza bałagan na scenie. Muza ma grać w stereo nie w kwadro.

Tyle teorii. Jak sie wrzuci do przodu i do tyłu konkretne gary, wygłuszy drzwi tak samo dobrze jak przednie to jest nieporównywalnie lepiej. A jak sie wrzuci cokolwiek żeby tylko grało to faktycznie bałagan może robić. Ja już dwa lata jeżdże z przodem + sub i cholernie mi brakuje tyłu:) przy najbliższej okazji wrzuce taki sam komplet jak mam z przodu (as r165em evo)

Opublikowano

W tym B5 było coś nie ruszane...?

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, Zemis napisał:

W tym B5 było coś nie ruszane...?

Deska i nadwozie jest zgodne z vin, reszta zmieniona :)

 

Auto umyte i odkurzone, wnętrze 98%(3 przełaczników jeszcze brakuje)

54374671_2071787116232078_81981140370750

54435491_2071785996232190_66394668448287

55478059_2071786829565440_96309455439790

54377032_2071784982898958_69570619381529

54434644_2071786982898758_46991788058041

54432335_2071785439565579_14622836867905

55519469_2071785539565569_87516349438487

Opublikowano

? :hi:

Jak  tam worek z sianem ? Żona go już znalazła ? :decayed:

Co by tu dalej ?

Kamerka 360 ?

 Lampy adaptacyjne ? 

:wink4: 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Arturoo napisał:

?:hi:

Jak  tam worek z sianem ? Żona go już znalazła ? :decayed:

Co by tu dalej ?

Kamerka 360 ?

 Lampy adaptacyjne ? 

:wink4: 

mam przecież?

Dzisaj auto trafiło na strojenie, przed tym byliśmy na wadze, ładnie sie przytyło - 1660KG z bakiem na ponad 3/4, bez ludzi.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Udało sie finalnie wystroić auto po przypale, poprzednie 322 tak jak sie spodziewałem było przekoloryzowane(hamownia TurboSpaw)

Spanky zabrał auto na tydzień i dopracował dwa programy sterowane tempomatem. Udało sie złapać ~310KM z o wiele mniejszym dymem niż na poprzednim sofcie, oraz druga podstawowa mapa na ok 280KM bezdymna. LC ustawiony na 3tys. 

Ale jeszcze został jeden temat do naprawy po krzyśku, FMIC musze kupić nowy, ponieważ ten został dwukrotnie pomalowany co przełożyło sie na jego wydajność, przy hamowaniu na 5biegu pokazuje po 60st, wiec połowe za dużo przy ledwo 16st na zewnętrz... w wakacje spuchnie

56681343_539659823224539_918888851752930

 

Noi nie byłbym sobą jak bym nie kupił czegoś

56398376_2093410997403023_45522134173011

56842613_2093411030736353_63479469403401

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano
W dniu 27.03.2019 o 17:52, Kowi87 napisał:

mam przecież?

Dzisaj auto trafiło na strojenie, przed tym byliśmy na wadze, ładnie sie przytyło - 1660KG z bakiem na ponad 3/4, bez ludzi.

Lampiony ? 

Opublikowano

Piękna:) tylko ta kiera..

jakoś kiepsko się komponuje do całości:/ Ciekawy jestem jak to jedzie . Nagrasz jakiś film? Start i 100 200?? 

Opublikowano

To już eski możesz wciągać, nawet na słabszym programie :D

Opublikowano

Co to ten helix?

Opublikowano
  • Autor

Planuje zrobić filmik z tym autem, wiec tam pewnie bedą jakieś urywki sprintów, przyjemnie jeżdzi, sam osoboscie po strojeniu tylko raz jeżdziłem, @BARTEKAUDI go chwilowo uzytkuje bo zostało kilka spraw jeszcze do ogarniecia, ale wszystkie znaki wskazują że w tym tym tygodniu już go zabiore. Tyle że u mnie wiecej będzie stał jak jeżdził, ale w garazu?

Zostało:

- zamontować tapicerke i światło stop klapy bagaznika

- zajrzeć do egt bo coś sie rozłączyło

- zmienić lampki podsufitki, być moze uda sie też słupki zmienić na ori czarne

- sprawdzić szczelność chłodnicy wody i kilka opasek

- jeszcze mała kombinacja z boczkami bedzie

Opublikowano
  • Autor

56389529_335714637297590_275181753546362

Panel zaadoptowany z VW juz jest jak fabryczny.

A helix to regulator wzmacniacza w fabrycznej obudowie audi, teraz przydało by sie samopoziom dynamiczny zamontować, to obeszło by sie bez robienia dziury pod nowy sterownik w tapicerce

Opublikowano
  • Autor

56795664_2099698976774225_44334816663332

 

Za chwile kończymy

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Spyfoto z oklejenia zderzaka

60393707_414230129130007_475178942358093

Z nowości kupiłem osłonę silnika w fabrycznym kolorze srebrnym, powinna fajnie sie wkomponować w całość black piano pod maską.

Z początkiem czerwca felgi idą do polerki

59875153_2136433096426516_87609250998439

60233629_2136433079759851_38404834431042

Opublikowano

Kowi, Ty pod podstawą filtra oleju masz dołożoną dodatkową podstawkę z wyjściami?

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, radimm napisał:

Kowi, Ty pod podstawą filtra oleju masz dołożoną dodatkową podstawkę z wyjściami?

tak, pseudomocal, ale są problemy z nią, poci sie na uszczelce

60208648_802181626848864_640082693846571

Opublikowano
  • Autor

EGT już podłaczone na stałe

59899394_579315069241738_480712741001520

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.