Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lux :) Ten przewodzik odma-tip daj sobie jakiś elastyczny bo ten plastikowy pęknie szybko taki wygięty i nawet nie zauważysz bo nie masz MAF ? Nie musi nawet być olejoodporny, nawet taki wodny daje rade.

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Współczuje :facepalm:

 

Kiedyś  czytałem podobny opis o S4B6 z Bydgoszczy ... kupa hajsu wrzucona bez opamiętania by wszystko było na tip top  , a fuszerka partaczy zniweczyła uczciwe chęci właściciela. 

 

Powodzonka :wink4:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Arturoo napisał:

Współczuje :facepalm:

 

Kiedyś  czytałem podobny opis o S4B6 z Bydgoszczy ... kupa hajsu wrzucona bez opamiętania by wszystko było na tip top  , a fuszerka partaczy zniweczyła uczciwe chęci właściciela. 

 

Powodzonka :wink4:

Od dzisiaj auto będzie sie docierało na publicznych drogach? silnik zalany olejem z beczki, chwile pojeżdzi i lejemy własciwy 5W50, wczoraj chłopaki poprawili jeszcze sonde egt, a Turbo-spaw, cóż nie polecam. 

Opublikowano
3 godziny temu, Kowi87 napisał:

Od dzisiaj auto będzie sie docierało na publicznych drogach? silnik zalany olejem z beczki, chwile pojeżdzi i lejemy własciwy 5W50, wczoraj chłopaki poprawili jeszcze sonde egt, a Turbo-spaw, cóż nie polecam. 

Bardzo szanuje to ze nie jedziesz na nich gdzie popadnie,ja bym tak nie umiał...

Czekamy na wynik z hamowni?

Opublikowano
W dniu 1.03.2019 o 11:58, Kowi87 napisał:

Od dzisiaj auto będzie sie docierało na publicznych drogach? silnik zalany olejem z beczki, chwile pojeżdzi i lejemy własciwy 5W50, wczoraj chłopaki poprawili jeszcze sonde egt, a Turbo-spaw, cóż nie polecam. 

Podczas spawania końcówek wydechu u mnie, jak opowiedziałem Twoją historię z samochodem i powiedziałem kto to zrobił, to poleciała niezła wiązanka. Okazało się, że często mój znajomy dostawał źle zrobione turbiny przez w.w. osobę, które miały trafić do pomodzonych 1.9. Szkoda słów nawet.

Opublikowano
  • Autor

Gra i trąbi

53142816_2051961914881265_45503122027829

Dzisiaj wjechały głosniki w tylne drzwi zasilane wzmacniaczem, ten kto gada że liczy sie przód, polecam sprawdzic co sie dzieje jak tył go dopełni

Klimatronik wjedzie jeszcze matowy pod podgrzewane fotele

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

Nareszcie auto jeździ, czekam na konkretną sesję w której przedstawisz wszystkie smaczki :kox:

Opublikowano
  • Autor

53576400_2045019955567831_58645089949151

Opublikowano

Na - ile siedzi teraz zawias ? Bo jest tak akurat, nie za nisko, nie za wysoko. I te felgi miodzio, co to za kolo ? Do b5tek pasuja takie pelne kola. Tylko prosi sie o woskowanie widząc tą tafle ?

Opublikowano
16 godzin temu, Kowi87 napisał:

53576400_2045019955567831_58645089949151

Już masz siwego u siebie???

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, wesz82 napisał:

Już masz siwego u siebie???

Teraz jest pod obserwacją w ruchu ulicznym, jak bedzie wszystko ok(czyli bez wycieków szarpnięć i itd) to odbieram?

Opublikowano
1 minutę temu, Kowi87 napisał:

Teraz jest pod obserwacją w ruchu ulicznym, jak bedzie wszystko ok(czyli bez wycieków szarpnięć i itd) to odbieram?

Widzę Profi podejście ktoś ma..

za***iście wygląda nawet jak stoi wysoko...

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.03.2019 o 09:29, Sebalbn napisał:

Na - ile siedzi teraz zawias ? Bo jest tak akurat, nie za nisko, nie za wysoko. I te felgi miodzio, co to za kolo ? Do b5tek pasuja takie pelne kola. Tylko prosi sie o woskowanie widząc tą tafle ?

a z -60 nie wiem, koło z fejtona tzw. champion 18/7,5 tanie bo kiepska szerokość. Na zime ideał

Opublikowano

Lampy Paruja ? Czy to złudzenie?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, BlackHazelAudi napisał:

Lampy Paruja ? Czy to złudzenie?

Po takim długim staniu parują, albo są za szczelne, myśle że to kwestia otwarcia i wysuszenia. Zobaczymy w trakcie użytkowania.

Opublikowano

Poziomowanie masz statyczne czy dynamiczne ? 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.03.2019 o 21:53, Dev napisał:

Poziomowanie masz statyczne czy dynamiczne ? 

W aucie fake, w piwnicy statyczne i dynamiczne lezy :)

Opublikowano
3 godziny temu, Kowi87 napisał:

W aucie fake, w piwnicy statyczne i dynamiczne lezy :)

Zakładaj dynamikę :good:  

 

gdybyś później nie miał czasu na furacza , bo praca , dzieciak , żona ... to dzwoń ; czasne  jakieś kilosy  po koleżeńsku :decayed:  by nie stał i tarcze nie rdzewiały :wink4:  

Opublikowano
4 godziny temu, Arturoo napisał:

Zakładaj dynamikę :good:  

 

gdybyś później nie miał czasu na furacza , bo praca , dzieciak , żona ... to dzwoń ; czasne  jakieś kilosy  po koleżeńsku :decayed:  by nie stał i tarcze nie rdzewiały :wink4:  

???

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj kolejny przypał z Turbo-Spaw... żeby to był przypadek, ale nie, po obu stronach śruby niedokręcone, jedna jak widać totalnie wypadła... dobrze że auto nie zdazyło wyjechać na obwodnice bo by to sie źle skończyło.

53810919_412474476180461_395873468601597

 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.