Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

99% progresu wizualnego

60274701_2156109924466463_45105636033083

60531370_2156110084466447_24961206303410

60628548_2156109244466531_32102491676789

60339393_2156109227799866_89425287982937

 

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No jest kosa  , z przodu wygląda super .

Opublikowano

Fajne foty :) Przedni zderzak ma inny odcień czy mi się wydaje? 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, krzysiek_f napisał:

Fajne foty :) Przedni zderzak ma inny odcień czy mi się wydaje? 

Nowa vs stara folia, postoi na słońcu to sie unormuje odcień. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

unormowało sie kolorystycznie

spacer.png

Opublikowano

Kozacko wygląda, widziałem kiedyś na żywo przy okazji będąc w AudiElements i robi jeszcze lepszą robote. 

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentuje.Halogeny jakieś by się przydały i będzie malina     

Opublikowano

Będziesz gdzieś na zlocie w tym sezonie, co by szło pomacać na żywo?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Brzeziak napisał:

Będziesz gdzieś na zlocie w tym sezonie, co by szło pomacać na żywo?

Raczej nie wiele zwiedzę, Bałtów i Zamość w planie, może Ciechanów o ile droga będzie ogarnieta do tego czasu

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

spacer.png

 

Auto ponownie trafiło do AudiElements, co prawda bardziej na przechowanie, niz mody, ale byłbym chory jakbym nie zmienił nic.

Głównym powodem odstawienia było oddanie felg na polerkę rantów, od wtorku leżą w Profilu. Co wyjdzie, zobaczymy.

Równoczesnie oddałem lampę do ponownego rozklejenia, ponieważ zbiera sie woda  sordku w ilosciach wręcz ogromnych, powód nieznany.

Noi 3 okazyjny temat to przespawanie boczków pasazera, jako ze udało sie zdobyć rarytas z rynku GB, boczek kierowcy teraz pasazera z głosniczkiem systemu telematic, daje mi to pełną symetryczność 2x głosnik dodatkowy.

jako że przód bedzie robiony, kupiłem głosniki na podmiane, takie jak z tyłu Audiosystem M165evo, będą grały pod wzmakiem. Przydało by sie tylko wygłuszyć drzwi...

Z innych rzeczy:

Montaż fotelika

spacer.png

- zakup oprawek pod usa

spacer.png

- zakup lusterka fotochrom z kompasem

spacer.png

Noi wpadły przejściowo nowe felgi XXR 530

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.pngspacer.png

spacer.png

Siadło nawet lepiej niż na moich

Opublikowano

dobrze siadła ta felga :decayed:

Opublikowano

Witaj,

Świetny wzór felgi?

Bdb wyszło ✌

Btw. Aż się prosi o ciemne szyby ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Tutaj to chyba zawsze coś się dzieje ?

Podpowiedz lusterko wsteczne z  a6 c5 kupiłeś z jakim numerem oem żeby podeszło ,bo zacząłem się interesować?

Opublikowano

Kowi pier**l rant, koluj monobloka bo robi przeciag to kolo w Twojej budzie po modach ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.06.2019 o 21:00, Maxero napisał:

Tutaj to chyba zawsze coś się dzieje ?

Podpowiedz lusterko wsteczne z  a6 c5 kupiłeś z jakim numerem oem żeby podeszło ,bo zacząłem się interesować?

Wzorauje sie tym tematem

Lusterko z allroada, ale jest jedynie na rynek usa, wiec ciezki temat do zdobycia.

Opublikowano
  • Autor

Lusterko okazało sie jednym z najszybszych modów z ostatnich dokonań, jako ze instalacja fotochromu była fabrycznie, to wystarczyło tylko podmienić lusterka ? tapicerka drzwi już zamontowana, głosniki z przodu podmienione, czekam na felgi i lampy i auto będzie odgruzowane po przygodach swapu.

Opublikowano

Kowi felga pasuje idealnie:good: ,ale kur... te końcówki wydechu psują wszystko. ? i może zamiast tego ramienia wycieraczki tylnej do żuka daj chociaż od golfa V .

Edytowane przez xBladex

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Felgi były na przestój, wczoraj odebrałem swoje z renowacji. Jutro odbieram lampy też z renowacji(było akwarium). Auto wraca do użytku już w 100%.

Udało sie zmienić boczki na wersje rarytas, czyli dorwałem w AudiElements boczek pasażera z wersji GB z dodatkowym głosniczkiem telematic. Wizyta u plastikmena zaowocowała przeszczep łokcia z wersji EU i powstało coś takiego

spacer.png

Lusterko zamontowane, montaż P&P ponieważ miałem fotochrom fabrycznie, kompas działa bez żadnych problemów.

Przy okazji zmiany boczków wleciały na przód nowe głosniki Audiosystem M165evo, także obecnie mam już 4xAudiosystem w drzwiach zasilane wzmakiem.

Opublikowano

Gdzie lały lampy?

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, PiterA4 napisał:

Gdzie lały lampy?

Nie doszlismy, bebechy wleciały do drugiej obudowy, jak bedzie dalej sie lało to robie dziury spustowe...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.